inne

PROGRAM SENIOR – KULTUROMANIA „Polityka, humor i miłość u króla Kazimierza Jagiellończyka oraz w jego najbliższej rodzinie”

inne

PROGRAM SENIOR – KULTUROMANIA „Polityka, humor i miłość u króla Kazimierza Jagiellończyka oraz w jego najbliższej rodzinie”

PROGRAM SENIOR – KULTUROMANIA „Polityka, humor i miłość u króla Kazimierza Jagiellończyka oraz  w jego najbliższej rodzinie” - Bilety

PROGRAM SENIOR – KULTUROMANIA
„Polityka, humor i miłość u króla Kazimierza Jagiellończyka oraz w jego najbliższej rodzinie”, prelekcja i prezentacja multimedialna: Ryszard Purski

Opowieść o małżeństwie Kazimierza Jagiellończyka z Elżbietą Rakuszanką, o perypetiach syna Aleksandra i jego żony Heleny Moskiewskiej, a także o miłości i polityce u króla Zygmunta Starego.

Ryszard Purski o sobie: „ Z wykształcenia jestem fizykiem, a zawodowo zajmowałem się ochroną środowiska. Przede wszystkim pracowałem w zakresie ochrony powietrza atmosferycznego przed zanieczyszczeniem oraz ochrony warstwy ozonowej. Hobbystycznie wydałem dwie gramatyki języka angielskiego. Opracowałem też kilka prezentacji historycznych”.

BILETY: 0 PLN

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje PROGRAM SENIOR – KULTUROMANIA „Polityka, humor i miłość u króla Kazimierza Jagiellończyka oraz w jego najbliższej rodzinie”

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne