inne

Pokaz magii i iluzji - Bartosz Lewandowski, Finalista Mam Talent!

inne

Pokaz magii i iluzji - Bartosz Lewandowski, Finalista Mam Talent!

Pokaz magii i iluzji - Bartosz Lewandowski, Finalista Mam Talent! - Bilety

Zapraszamy na Świąteczne Magic Show w wykonaniu jednego z najlepszych iluzjonistów młodego pokolenia w Polsce - Bartosza Lewandowskiego, Finalisty programu Mam Talent!
Magic Show to godzinne widowisko magii i iluzji przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Podczas widowiska widzowie przeniosą się w magiczną podróż, a niemożliwe na oczach całej publiczności stanie się możliwe!

Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11 edycję telewizyjnego "Mam Talent"! To jedne z głównych atrakcji występów Bartosza, które zachwyciły tysiące widzów przed telewizorami w całym kraju! Jednak to nie koniec atrakcji jakie jeszcze na Was czekają!

Nie zabraknie sporej dawki śmiechu, którą dostarczy kabaretowo-magiczna część widowiska. Przepowiednie, etiuda z latającym stolikiem, pojawiające i znikające przedmioty, manipulacje, duże iluzje w asyście pięknej śnieżynki oraz wiele innych magicznych urozmaiceń!

Na najmłodszych widzów czeka wielka atrakcja - MAGICZNE POJAWIENIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA!
To będzie pokaz czystej iluzji podczas, którego każdy widz znajdzie coś dla siebie, zarówno młodszy jak i starszy! Koniecznie zasiądź na widowni i zobacz prawdziwą magię!

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży do lat 17.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Otmuchów

Recenzje i opinie: Pokaz magii i iluzji - Bartosz Lewandowski, Finalista Mam Talent!

Super występ! Dzieci zachwycone, dorośli dobrze się bawili! Polecam!
Ciekawa rozrywka dla dzieciaków, polecam :)

Polecane z kategorii inne