Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

inne

Rafał Mulka - Noc Iluzji

inne

Rafał Mulka - Noc Iluzji

Rafał Mulka - Noc Iluzji - inne
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Mamy przyjemność zaprosić Państwa w świat pełen magii, rzeczy niewytłumaczalnych i niesamowitych, świat pełen oryginalnych i zaskakujących Iluzji w wykonaniu jednego z najlepszych polskich iluzjonistów Rafała Mulki - twórcy Beskidzkiego Teatru Iluzji, półfinalisty IV edycji programu Mam Talent, autora wirtualnego projektu Akademia Magii, który skupił ponad 6 mln. widzów... Spektakl "20 Lat Magii" jest połączeniem ponad dwudziestoletniego doświadczenia scenicznego Artysty, czyli zarówno własnych autorskich efektów magicznych jak i trików wykonywanych przez największych iluzjonistów na świecie.

W zaczarowanym spektaklu nowoczesna iluzja przenika się z grą aktorską, humorem słownym i sytuacyjnym, tworząc wspólnie z widownią zaskakujące, niesamowite, interaktywne, rodzinne magiczne show będące połączeniem dobrej zabawy, magii z najwyższej półki oraz różnorodnych stylów iluzji. Podczas niezwykłego widowiska różnorodnych efektów magicznych widzowie zostaną wprowadzeni w baśniowy świat magii, spektakularnych dużych iluzji, muzyki, światła oraz efektów specjalnych. Błyskawiczne metamorfozy, lewitacje, teleportacje, rozdzielanie tułowia, latające stoły, pojawiające się i znikające przedmioty, mnóstwo interakcji i dobrej zabawy oraz walory artystyczne sprawią, że zarówno dziecięca jak i dorosła część widowni z zachwytem będą uczestniczyć w spektaklu, którego zwieńczeniem będzie zjawiskowe pojawienie śniegu.

Spektakl dostosowany dla dzieci od lat 5, młodzieży oraz widzów dorosłych. Wydarzenie te nie będzie się opierało tylko na pokazie magii - swój talent pokarzą też młodzi tancerze, którzy zatańczą dla Państwa podczas tego magicznego wydarzenia, na dodatek będą tańczyć do muzyki na żywo, dla Państwa zaśpiewa Dominika Wyborska - młoda utalentowana piosenkarka z Torunia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Rafał Mulka - Noc Iluzji

Proszę o kontakt pokaz się nie odbył a zaństwa strony nie było żadnej informacji .
Iwo 20.03.2023 08:32
Rafał Mulka - Noc Iluzji
Bydgoszcz, 19.03.2023
Fabryka Lloyda

Polecane z kategorii inne