inne

Robotrons: Niepokonani Aniołowie Galaktyki

inne

Robotrons: Niepokonani Aniołowie Galaktyki

Robotrons: Niepokonani Aniołowie Galaktyki - Bilety

Chcecie zajrzeć w przyszłość? Jesteście gotowi przemierzyć wszechświat? Jeśli tak, to widowisko "Niepokonani Anioły Galaktyki" jest właśnie dla Was. Interaktywne show dla całej rodziny "Robotrons" – czas zobaczyć przyszłość na własne oczy!

Chcesz podróżować po galaktyce, stać się członkiem drużyny astronautów i wypełnić niemożliwą do realizacji misję? Zapraszamy na pokład! Przed nami fascynująca wyprawa promem kosmicznym, prowadzonym przez kapitan Alkionę i jej pomocnika androida Williego.

Razem zrealizujemy tajną misję, odwiedzimy różne planety i poznamy ich mieszkańców. Dowiemy się, jak zbudowany jest Wszechświat i weźmiemy udział w grach interaktywnych, przy pomocy specjalnej bransoletki, którą otrzyma każde dziecko.

Przekonaj się, jak zaciera się granica między rzeczywistością i fantazją, a Stalowi Transformersi Giganci stają się Twoimi przyjaciółmi! Myśl, decyduj i działaj! Tylko odwaga, poświęcenie i prawdziwa przyjaźń mogą uratować naszą galaktykę przed zagładą!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Robotrons: Niepokonani Aniołowie Galaktyki

Super widowisko dla dzieci 1-3, mój syn jest starszy - 5 klaasa. Brakowało mi informacji do jakiej grupy wiekowej dzieci adresowany jest spektakl, sformułowanie "dla całej rodziny" jest zbyt ogólne. Gdybym zabrała chrześnicę zapewne byłaby wniebowzięta. Polecam dla młodszych dzieci.
Dzieciaki w wieku 5,5 i niecałe 4 lata były zachwycone :). Na przedstawieniu jest trochę głośno, my byliśmy przygotowani i córka miała słuchawki wygłuszające.
Świetne show, dzieci jak i dorośli zachwyceni.

Polecane z kategorii inne