Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

inne

SOFTER THAN PILLOW: Kasia Lins

inne

SOFTER THAN PILLOW: Kasia Lins

SOFTER THAN PILLOW: Kasia Lins - inne

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

sala: Broadway
wstęp: 15 zł, bilety online lub w DK KADR

Kasia Lins to polska wokalistka, pianistka oraz kompozytorka. Kasia Lins rozpoczęła swoją muzyczną edukację w wieku 7 lat grając na fortepianie muzykę klasyczną i kontynuowała to zajęcie aż do momentu podjęcia studiów na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej w Gdańsku. Jej album „Wiersz ostatni” okazał się sensacją polskiego rynku muzycznego. To płyta przepełniona charakterystycznymi, porywającymi harmoniami wokalnymi, przestrzennymi gitarami i emocjonalnymi tekstami. A wszystko dopełnione oryginalnymi instrumentami takimi jak Oud czy urokliwy Wurlitzer.
Kasia Lins, to osobowość stworzona z talentu muzycznego, wrażliwości artystycznej, wagi słowa i mocy wizualu. Artystka kompletna.
„Wiersz ostatni” Kasi Lins nikogo nie pozostawi obojętnym!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: SOFTER THAN PILLOW: Kasia Lins


Jak działają recenzje?
Niesamowita Kasia wraz z zespołem! Nagłośnienie, miejsce, klimat na wielki plus. Proszę o więcej takich gwiazd i takich koncertów.
Paulina 25.02.2019 11:50
Cena za tak przyjemny wieczór - mega, Artystka - extra, aranżacja koncertu i miejsce -super. Chętnie powtórzę jeszcze raz :)
Kacper5 22.02.2019 17:43
super klimacik, Kasia dała czadu!
krzychu1323 22.02.2019 01:02
REWELACJA! Trzeba nam więcej koncertów zdolnych, młodych, polskich artystów!
rocky_grandpa 21.02.2019 14:33
Wystąpiło chyba lekkie opoźnienie. Mimo tego koncert i atmosfera była niesamowita. Z ogromną chęcią odwiedzę kolejny raz Dom Kultury Kadr na podobnym evencie.
mr_och 21.02.2019 12:53
Cudowna artystka, niebanalna i charyzmatyczna. Pozostali członkowie zespołu również bardzo utalentowani. Ciężko było oderwać się od niezwykłej atmosfery i powrócić do szarej rzeczywistości po zakończeniu koncertu. Oby więcej takich wydarzeń!
D. 21.02.2019 10:47
Koncert był fantastyczny: zarówno artystka sama w sobie, muzyka, gra świateł, jak i dźwięk spełniły nasze oczekiwania w stu procentach! Siedzieliśmy w czwartym rzędzie, więc mogliśmy w pełni celebrować kameralny format koncertu. Każdemu kto nie widział Kasi na żywo polecam to nadrobić, bo ma naprawdę anielski głos. Miło było zobaczyć ją, zanim stanie się sławna! Zespół został po koncercie i każdy, kto chcial, mógł artystkę wyściskać i powiedzieć kilka ciepłych słów. Byłam w Kadrze po raz pierwszy, ale na pewno jeszcze wrócę: zakochałam się w tym miejscu. Wielkie dzięki za zorganizowanie wydarzenia i za zaproszenie tak wyjątkowej, niedocenianej artystki! Oby więcej takich imprez, dzięki że potraficie docenić prawdziwy talent :)
Adrianna 21.02.2019 08:48
Fajne miejsce, miła atmosfera, genialna Kasia !! Polecam :)))
LukiLuk 21.02.2019 08:38
Uwielbiam Kasię Lins. Był to jej kolejny wspaniały koncert. Jako fan Davida Lyncha poczułem się jakbym był w klubie Silencio.
KW 21.02.2019 08:27

Polecane z kategorii inne