inne
Seafood Story – czyli wszystko o owocach morza *OLD*

inne

Seafood Story – czyli wszystko o owocach morza *OLD*

Seafood Story – czyli wszystko o owocach morza *OLD*

Seafood Story – czyli wszystko o owocach morza *OLD* - Warszawa - bilety

„Seafood Story” to wyjątkowa kulinarna opowieść skierowana do miłośników owoców morza oraz tych, którzy jeszcze nie mieli okazji ich spróbować w takim wydaniu.
Podczas warsztatów nauczymy się jak wybierać najlepsze ryby, jak je filetować, przyrządzać. Michał podpowie jak dobierać i przygotowywać odpowiednie dodatki oraz aromatyczne sosy. Tak przygotowane owoce morza zachowują najlepsze wartości odżywcze i najkorzystniej wpływają na nasze zdrowie.
W trakcie warsztatów uczestnicy dowiedzą się jak dobrać wina do poszczególnych potraw, które wino najlepiej uzupełni smak i aromat potrawy. Taka kulinarna opowieść na długo pozostanie w pamięci jej uczestników i co najważniejsze jest tak przygotowana, że będzie można ją samodzielnie odtworzyć w domu. Zapraszamy, nie może Was zabraknąć.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Brak recenzji

Polecane

Twój pomysł na prezent! Podaruj bilet do dobrego humoru :) Bon Prezentowy upoważnia obdarowaną osobę do wybrania biletów na dowolną imprezę z naszej oferty. To takie proste! Wystarczy, że obdarowana nim osoba dokona rezerwacji miejsc na wybraną imprezę w naszym serwisie i wpisze w informacjach dodatkowych nr Bonu Prezentowego (nr rezerwacji z bonu), który upoważnia do automatycznego wysłania wybranych biletów na adres obdarowanego. Zaskocz wszystkich swoim pomysłem! Regulamin wykorzystania bonu prezentowego:1. Wydawca - GnP sp. z o.o., s.k., ul. Kościuszki 23, 05-082 Blizne Jasińskiego2. Bon Prezentowy - bon towarowy wydany na okaziciel
Będzie to kulinarna opowieść w której przeniesiemy się do smaków dzieciństwa. Wspólnie upieczemy pyszne, pachnące i chrupiące pieczywo oraz przygotujemy prawdziwe masło i domowe konfitury.Michał Molenda opowie o metodach przygotowania zakwasów na chleb, nauczy wybierać najlepsze mąki do wypieków. Co więcej, pokaże też jak w prosty sposób przygotować ciabattę w zaledwie 40 minut i jak z jednego przepisu wyczarować nawet sześć różnych rodzajów pieczywa. Zrobimy prawdziwe własnoręcznie wyrabiane masło oraz domowe konfitury. Będzie to powrót do dzieciństwa - pełny kulinarnych ciekawostek oraz inspiracji.
  Wyjątkowy wieczór w klimacie najpiękniejszych szlagierów polskiego kina przedwojennego w muzyce i słowie w wykonaniu TOMASZA STOCKINGERA z towarzyszeniem pianisty Stefana Gąsieniec. W programie m.in.: "W małym kinie", "Lata dwudzieste, lata trzydzieste", "Powróćmy jak za dawnych lat".  
Dni Fantastyki (w skrócie DF) to najstarsza impreza fantastyczna na Dolnym Śląsku – pierwsza edycja odbyła się w 2004 roku. DF-y to jedno z najważniejszych tego typu wydarzeń w Polsce, które w zeszłym roku zgromadziło około 9000 miłośników fantastyki z całego kraju. Podczas każdej edycji do Wrocławia zjeżdżają się znakomici goście: pisarze, twórcy, filmowcy, aktorzy oraz inne postacie znane ze świata fantastyki. LICZBA MIEJSC NA WYDARZENIU JEST OGRANICZONA. W tym roku dostepne są następujące rodzaje biletów: Karnet trzydniowy (Strefa noc - z miejscem w szkole noclegowej) - 85 zł Karnet trzydniowy (bez miejsca w szkole noclegowej) - 65 zł
(3)
Aplauz Show „Instrukcja Obsługi Faceta” to interaktywny, pełen humoru seans typu One Man Show TYLKO DLA KOBIET. Grzegorz Kordek w kobiecym stylu, w lekki i dowcipny sposób opowiada o facetach oraz odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące, MĘŻCZYZN. Czy zastanawiałaś się kiedyś dlaczego coś co jest oczywiste dla Twojej przyjaciółki, nijak nie da się wytłumaczyć Twojemu mężczyźnie? Lejdis Odkryjecie SEKRET, który sprawia, że KAŻDY mężczyzna z przyjemnością będzie zaspokajał Twoje potrzeby i spełniał prośby nawet zanim je wypowiesz. Poznasz KOD by rozszyfrowywać męski język oraz prawdziwe i utajone ich potrzeby. Panowie Pytacie „ Co zr
30.03.2019, 19:30 Hotel Alter
Podziel się swoją opinią o stronie