inne

Smolna Dance - CONTEMPORARY JAZZ

inne

Smolna Dance - CONTEMPORARY JAZZ

Smolna Dance - CONTEMPORARY JAZZ - Bilety

Smolna Dance to cykl wakacyjnych warsztatów różnych form ruchowych i tanecznych.

Warsztat przeznaczony dla osób 16+

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w sali tanecznej Domu Kultury Śródmieście przy ul. Smolnej 9.

CONTEMPORARY JAZZ WARSZTAT

PROWADZENIE: Michał Adam Góral - tancerz, performer, choreograf, nauczyciel. Absolwent prestiżowej uczelni Codarts Rotterdam University for the Arts w Holandii. Od 2016 roku tancerz teatru Compagnie THOR w Brukseli w produkcjach "Anima Ardens" i "WaW - We are Woman".
Współpracował z Het Internationaal Danstheater w Amsterdamie, Derida Dance Company w Bułgarii oraz Korzo Theater w Hadze. Tańczył w spektaklach takich choreografów jak : Bill T. Jones (USA), Jiří Kylián (Holandia), Marthy Graham (USA), Giulii Mureddu (Włochy), Jana Linkensa (Holandia), Lucasa Jerviesa (Australia), Ivanhoe Chun-ho Lam (Chiny), Thoma Stuarta (Holandia), Edersona Rodriguez Xavier (Brazylia), Thierry Smiths ( Belgia)
Pracował przy realizacji instalacji Body Building, designera mody i architekta Henrika Vibskova z Danii.
Michał brał udział w różnych przedsięwzięciach artystycznych i komercyjnych. Współpracował z Teatrem Tańca Test, Teatrem Tańca Caro, Warszawską Operą Kameralną, Teatrem Tańca Zawirowania, Teatrem Komedia.
Jako choreograf stworzył materiał ruchowy do gry wydanej przez Sony na platformę Playstation4 -„Bound" nagrodzoną m.in. Paszportem Polityki, kilka choreografii do teledysków. Wyreżyserował nagradzane na konkursach solo „N°2, spektakl „Waterfallin" , pokaz „Bolero” na warszawskiej Nocy Tańca oraz spektakl „Quo Tendis", który miał premierę w teatrze Prochownia.
Był uczestnikiem komercyjnego programu You Can Dance 8. Michał regularnie prowadzi warsztaty i lekcje tańca w Polsce i za granicą.

Contemporary Jazz to połączenie elementów z techniki tańca współczesnego, jazzowego i klasycznego. Podczas warsztatów będą wykonywane typowe ćwiczenia techniczne, improwizacja oraz choreografia, zwłaszcza w parterze, co jest cechą charakterystyczną dla tego stylu.

UWAGA:
• Z użytkowania wyłączone są kawiarenka, garderoby i szatnia!
• Nie korzystamy ze sprzętów do ćwiczeń na sali tanecznej!

BILETY: karnet 50 PLN za cały warsztat. Liczba miejsc ograniczona (9 osób)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Rewelacyjne zajecia

Polecane