Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

inne

SmolnaDance - CONTEMPORARY JAZZ

inne

SmolnaDance - CONTEMPORARY JAZZ

SmolnaDance - CONTEMPORARY JAZZ - inne
Dodaj do ulubionych
Ulubione

SmolnaDance to cykl wakacyjnych warsztatów różnych form ruchowych i tanecznych.

Warsztat przeznaczony dla osób 16+

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku, w godz. 17.00–18.30 w sali tanecznej Domu Kultury Śródmieście przy Smolnej 9.

CONTEMPORARY JAZZ WARSZTAT

PROWADZENIE: Michał Adam Góral

Contemporary jazz jest tańcem kontrastów, łączącym w sobie liryzm i dynamizm, przyspieszanie i zwalnianie, opadanie i wznoszenie

Contemporary Jazz to połączenie elementów z techniki tańca współczesnego, jazzowego i klasycznego. Podczas warsztatów będą wykonywane typowe ćwiczenia techniczne, improwizacja oraz choreografia, zwłaszcza w parterze, co jest cechą charakterystyczną dla tego stylu. Styl ten pozwala na wyrażanie emocji poprzez wykorzystanie naturalnych ruchów i możliwości ludzkiego ciała. Contemporary Jazz to taniec kontrastów i poprzez to daje niewiarygodnie szeroki wachlarz środków wyrazu. To połączenie unoszenia i opadania, dynamiki i liryki, ekspresji i wyciszenia. Nic dziwnego, że zdobywa rzesze miłośników pragnących poprzez taniec wyrazić swoją osobowość.

Michał Adam Góral – tancerz, performer, młody choreograf, nauczyciel.

Absolwent prestiżowej uczelni Codarts Rotterdam University for the Arts w Holandii.

Od 2016 roku tancerz teatru Compagnie THOR w Brukseli w produkcjach „Anima Ardens" i "WaW – We are Woman".

Współpracował z Het Internationaal Danstheater w Amsterdamie, Derida Dance Company w Bułgarii oraz Korzo Theater w Hadze. Tańczył w spektaklach takich choreografów jak : Bill T. Jones (USA), Jiří Kylián (Holandia), Martha Graham (USA), Giulia Mureddu (Włochy), Jan Linkens (Holandia), Lucas Jervies (Australia), Ivanhoe Chun-ho Lam (Chiny), Ederson Rodriguez Xavier (Brazylia), Thierry Smiths (Belgia).

Pracował przy realizacji instalacji Body Building designera mody i architekta Henrika Vibskova z Danii.

W Polsce bierze udział w różnych przedsięwzięciach artystycznych i komercyjnych. Współpracował z Teatrem Tańca Test, Teatrem Tańca Caro, Warszawską Operą Kameralną, Teatrem Tańca Zawirowania, Teatrem Komedia.

Jako choreograf stworzył materiał ruchowy do gry wydanej przez Sony na platformę Playstation4 „Bound" nagrodzoną m.in. Paszportem Polityki, kilka choreografii do teledysków. Wyreżyserował nagradzane na konkursach solo „N°2, spektakl „Waterfallin" , pokaz „Bolero” na warszawskiej Nocy Tańca oraz spektakl „Quo Tendis", który miał premierę w Teatrze Prochownia.

Był uczestnikiem komercyjnego programu You Can Dance 8. Regularnie prowadzi warsztaty i lekcje tańca w Polsce i za granicą.

Cena biletu za cały warsztat: 20 PLN.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: SmolnaDance - CONTEMPORARY JAZZ

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne