Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

inne

SmolnaDance - PILATES NIE TYLKO DLA TANCERZY

inne

SmolnaDance - PILATES NIE TYLKO DLA TANCERZY

SmolnaDance - PILATES NIE TYLKO DLA TANCERZY - inne
Dodaj do ulubionych
Ulubione

SmolnaDance to cykl wakacyjnych warsztatów różnych form ruchowych i tanecznych.

Warsztat przeznaczony dla osób 16+

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku, w godz. 17.00–18.30 w sali tanecznej Domu Kultury Śródmieście przy Smolnej 9.

PILATES NIE TYLKO DLA TANCERZY WARSZTAT

PROWADZENIE: Izabella Borkowska

dzięki technice pilates wzmocnisz i uelastycznisz ciało, odciążysz kręgosłup, poprawisz postawę, a dodatkowo pozbędziesz się stresu i zrelaksujesz

Pilates jest niemal dla każdego – to uniwersalny zestaw ćwiczeń wzmacniający wszystkie mięśnie ciała, poprawiający posturę i budujący głęboki gorset mięśniowy.

Pilates może ćwiczyć większość z nas. To jeden z najbardziej otwartych i przyjaznych treningów. Polecany jest bez względu na wiek, kondycję i możliwości ciała. Podczas warsztatu bardzo ważna jest nauka prawidłowego oddychania i zintegrowanie własnego ciała i umysłu.

Pilates jest idealnym treningiem dla osób tańczących. Służy nie tylko wzmacnianiu mięśni niezbędnych do tańca i poprawianiu kondycji, ale sprawdza się również jako forma rehabilitacji podczas kontuzji. Pilates poprawia równowagę i sprawia, że stawy są elastyczniejsze. To wpływa na gibkość i zwinność tancerza. Poprawia świadomość ciała przez ćwiczenia, pomaga tancerzowi dążyć do perfekcji.

W ćwiczeniach można odnaleźć spokój i relaks, zapomnieć o problemach dnia codziennego.

Izabella Borkowska – choreografka, instruktorka tańca i techniki Pilates, pedagożka.

Ukończyła Wydział Tańca Państwowego Studium Kulturalno-Oświatowego we Wrocławiu (dyplom instruktor tańca jazzowego). Ukończyła kurs Zarządu Głównego TKKF i uzyskała tytuł Instruktora Rekreacji Ruchowej. W 2012 roku ukończyła międzynarodowy kurs instruktora Pilates w Pilates School Body Balanced. Posiada również wiele certyfikatów międzynarodowych i krajowych warsztatów tanecznych. Uczestniczyła w ważnych warsztatach, festiwalach i konkursach tanecznych i teatralnych w Polsce i Europie. Jest autorkąchoreografii do ponad 60 spektakli muzycznych i tanecznych. Prowadzi krajowe i międzynarodowe warsztaty taneczne (m.in. Letnie Spotkania Artystyczne w Kutnie). Jest pomysłodawczynią i realizatorem Ogólnopolskich Spotkań Tanecznych SPONTAN i konkursu SoloDuoTrio. Współpracowała z Teatrem Telewizji, Teatrem na Woli, Studiem Metro, Palladium Stage, Teatrem Muzycznym Roma, Teatrem Muzycznym Gawęda, Studiem Tanecznym AKCENT i Teatrem BAJ. Jej choreografie zostały wielokrotnie nagrodzone na ogólnopolskich i zagranicznych festiwalach i konkursach. Realizuje autorski projekt taneczny dla dorosłych ALL DANCE/HAPPY RELAX. Prowadzi grupy i zajęcia w Domu Kultury Śródmieście i Ośrodku Działań Artystycznych Dorożkarnia. www.izaborkowska.weebly.com;

https://www.facebook.com/Izabella-Borkowska-Choreograf-895572720476445/?ref=bookmarks

Cena biletu za cały warsztat: 20 PLN.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: SmolnaDance - PILATES NIE TYLKO DLA TANCERZY

Pełen profesjonalizm. Doskonale przygotowana prowadząca. Uczestniczyłam wcześniej w różnych zajęciach sportowych, tanecznych i fitnessowych ale mogę teraz stwierdzić, że na faktycznie prawdziwych zajęciach pilates tu byłam pierwszy raz :) Dziękuję. Polecam!!!
DanceMind 13.08.2019 08:47
SmolnaDance - PILATES NIE TYLKO DLA TANCERZY
Warszawa, 12.08.2019
Dom Kultury Śródmieście

Polecane z kategorii inne