inne

SmolnaDance - TANIEC WSPÓŁCZESNY - INTRO DLA POCZĄTKUJĄCYCH

inne

SmolnaDance - TANIEC WSPÓŁCZESNY - INTRO DLA POCZĄTKUJĄCYCH

SmolnaDance - TANIEC WSPÓŁCZESNY - INTRO DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Bilety

SmolnaDance 2021 to sierpniowe warsztaty dla osób, które lubią różne formy ruchowe, w tym taneczne, oraz są otwarte na nowe wyzwania i aktywne spędzenie czasu.
Zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku od 10.30 do 12.00 w sali tanecznej Domu Kultury Śródmieście przy Smolnej 9.

Warsztaty dla osób 16+. Liczba miejsc ograniczona (9)

TANIEC WSPÓŁCZESNY - INTRO DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Warsztat

prowadzenie: Agnieszka Sikorska

Warsztaty stanowią wprowadzenie do techniki tańca współczesnego. Przeznaczone są dla każdego, kto poszukuje otwartości taneczno-ruchowej, kto szuka przyjemności, rozluźnienia i gotowości do tańca. By lepiej zrozumieć dynamikę tańca współczesnego, sięgniemy do elementów improwizacji i świadomości ciała. Te cztery dni będę przygodą z przepływem ruchu, wyobraźnią kinetyczną, poszukiwaniem nowych form ekspresji. Warsztat pomoże rozwinąć świadomość ruchu oraz znaleźć drogę do przekazywania muzykalności, rytmu, wyrażania ekspresji. Odnajdziecie przyjemność i rozluźnienie przy jednoczesnej dynamice ruchu.

Agnieszka Sikorska – tancerka, performerka, choreografka i nauczycielka tańca.
Ukończyła studia na kierunku „tancerz choreograf” na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi oraz Academy of Performing Arts w Pradze. Będąc w Izraelu, uczyła się języka GaGa, brała udział w zajęciach Batsheva, Vertigo i Yasmeen Godder Dance Company. Ukończyła dwuletni kurs Choreografii Eksperymentalnej w Centrum w Ruchu. Od 2017 roku prowadzi autorskie zajęcia z tańca współczesnego, kolektywnej pracy projektowej oraz ruchu w naturze.

Opłata: 50 PLN (4 zajęcia/karnet)
Liczba miejsc ograniczona (9 osób)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Warszawa

16.08.2021 - 19.08.2021 Dom Kultury Śródmieście
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje SmolnaDance - TANIEC WSPÓŁCZESNY - INTRO DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne