,,Szczęście w życiu, a małżeństwo i rodzina''- konferencja | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

inne

,,Szczęście w życiu, a małżeństwo i rodzina''- konferencja

inne

,,Szczęście w życiu, a małżeństwo i rodzina''- konferencja

,,Szczęście w życiu, a małżeństwo i rodzina''- konferencja - Bilety

Jak żyć w małżeństwie i nie zwariować? Na to pytanie oraz wiele innych odpowie dr inż. Jacek Pulikowski.
Konferencja skierowana jest zarówno do narzeczonych jak i małżonków, którzy chcą zgłębiać swoją wiedzę na temat życia w związku i zrozumienia siebie, a także roli, jaką w małżeństwie odgrywa Bóg. To spotkanie zarówno dla tych którzy są szczęśliwi, a także dla tych którzy tegoż właśnie szczęścia poszukują.

Dr inż. Jacek Pulikowski to przede wszystkim szczęśliwy mąż i ojciec czwórki dzieci. Od wielu lat jest zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin Katolickich Archidiecezji Poznańskiej. Jest współzałożycielem i wieloletnim Prezesem Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Poznańskiej. Przez dwie kadencje był świeckim audytorem Rady do spraw Rodziny Episkopatu Polski. To także autor poczytnych książek i artykułów w licznych czasopismach katolickich, oraz uczestnik audycji radiowych i telewizyjnych na tematy rodzinne. Wszystkie Jego książki wielokrotnie wznawiano w wielotysięcznych nakładach, a niektóre przetłumaczono na języki obce. Zawodowo dr inż. Jacek Pulikowski jest nauczycielem akademickim na uczelni technicznej – Politechnice Poznańskiej. Ponadto prowadzi zajęcia na Podyplomowym Studium Rodziny na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Wspaniały wykład :) Brawo dla organizatorów. Potrzeba więcej takich wartościowych ludzi i organizacji takich imprez :)
Bardzo ciekawa konferencja, Pan Jacek mówił bardzo przystępnie, podawał wiele przykładów z życia. Można go słuchać godzinami.

Polecane