inne

Tapas Story - Smaki Hiszpanii ONLINE

inne

Tapas Story - Smaki Hiszpanii ONLINE

Tapas Story - Smaki Hiszpanii ONLINE - Bilety

Tapas Story - Smaki Hiszpanii ONLINE - Warszawa Cook Story by Samsung | Kupuj Bilety Online

Kochani, zapraszamy w niezwykłą, kulinarną podróż do słonecznej Hiszpanii!

Kuchnia hiszpańska jest jedną z najbardziej charakterystycznych i najsmaczniejszych kuchni świata... Przesiąknięta jest wieloma wpływami, m.in. rzymskimi czy arabskimi. Charakteryzuje się mnogością składników, przypraw i sposobów przygotowania potraw. Świeże warzywa, pyszne owoce morza oraz niezwykłe dodatki i wspaniałe wino... Smak, zapach, zabawa, muzyka i śmiech - to właśnie HISZPANIA!

Tym razem skupimy się na hiszpańskich TAPAS. Są to niewielkie, pyszne przekąski podawane zazwyczaj do napojów alkoholowych w hiszpańskich barach... Mogą być serwowane na ciepło lub na zimno i przyjmować różne formy – od prostych przekąsek po bardziej skomplikowane dania.

Podczas tych wyjątkowych warsztatów poznamy wspaniałe, mocne smaki, bogactwo kolorów, przypraw i świeżych składników. Nauczycie się trików kucharskich oraz poznacie wiele ciekawostek dotyczących kultury, gotowania i jedzenia, a wszystko to pod czujnym okiem Szefa Kuby Steuermarka.

Na zakończenie warsztatów ONLINE będziecie mieli okazję zadać pytania Szefowi Kuchni, który rozwieje Wasze wszelkie wątpliwości. Będzie inspirująco i niezwykle smacznie! Do zobaczenia <3

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje

Brak recenzji

Polecane