inne

Warsaw Short Framing

inne

Warsaw Short Framing

Warsaw Short Framing - Bilety

sala: Broadway
wstęp wolny, rezerwacja miejsc online lub w DK Kadr

Warsaw Short Framing powraca! Mamy nadzieję, że tęskniliście tak bardzo, jak my za Wami. Wiele się przez ostatni czas zmieniło, ale my wciąż chcemy pokazywać Wam filmy z całego świata i zaprosić do dyskusji na ich temat. Wszystko z zachowaniem środków bezpieczeństwa. Wyrwijcie się z domu, spotkajcie się z niecodziennym kinem i stańcie się częścią społeczności Warsaw Short Framing. Dołączcie do nas!

Pustkowie, reż. Latifa Said (Francja) 14’
Na przedmieściach wielkiego miasta mieszka mężczyzna z Maghrebu. Ma problem w kontaktach z miejscowymi kobietami. Pewnego dnia poznaje wyjątkową osobę…

Sześciany, reż. Xue En Ge (Singapur) 4’
Porozumienie z innymi nie jest łatwe, szczególnie jeśli zamiast głowy ma się kostkę Rubika. Jednak warto próbować.

Do domu, reż. Itai Kirshner (Izrael) 23’
Ben to młody żołnierz, który dowiaduje się, że wkrótce zostanie ojcem. Po burzliwej kłótni jego dziewczyna wyrzuca go z samochodu. Chłopak ląduje na pustkowiu i próbuje wrócić do domu.

Kolor pragnienia, reż. Gala Gracia (Hiszpania) 22’
Medardo hoduje owce w odległym regionie Hiszpanii. Susza dziesiątkuje jego stado. Wkrótce mężyczyzna stanie w obliczu sytuacji, która wystawi na próbę jego żelazne zasady.

Słownik, reż. Sam Baixauli (Niemcy) 16’
Xiaoyan i Werner już niczego w życiu nie oczekują. Pewnego dnia siadają na tej samej ławce w parku…

ŁĄCZNY CZAS TRWANIA: ok. 80 min

Maciej Misztal – pomysłodawca i dyrektor Lubelskiego Festiwalu Filmowego (do 2016 r. MFF Złote Mrówkojady). Absolwent Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. Kierownik produkcji nagradzanych filmów dokumentalnych i fabularnych oraz wielu audycji telewizyjnych, w tym koprodukcji międzynarodowych. Pomysłodawca i kurator projektu Warsaw Short Framing. Twórca i animator kina offowego. Instruktor warsztatów filmowych dla młodzieży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Warsaw Short Framing

Polecane z kategorii inne