Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

inne

Warsztaty piosenki aktorskiej (11-19 lat)

inne

Warsztaty piosenki aktorskiej (11-19 lat)

Warsztaty piosenki aktorskiej (11-19 lat) - inne

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

środa, 16:30-18:00 – młodzież 11-19 lat

Warsztaty odbywają się dwa razy w miesiącu od października do lutego. Zwieńczeniem dziesięciu spotkań będzie spektakl, w którym młodzież zaprezentuje swoje talenty wokalne, aktorskie i taneczne na scenie teatralnej KFK.

Warsztaty poszerzą zdolności młodych uczestników w dziedzinach teatru i muzyki. Pod okiem doświadczonej instruktorki teatralnej młodzież będzie miała możliwość poznania różnych technik aktorskich i wokalnych. W programie: rozwijanie wyobraźni, kreatywności, umiejętności aktorskich, ćwiczenie wyrazistości mowy, ekspresji ciała, synchronizacji ruchu z muzyką i interpretacji tekstu.

Warsztaty rozwiną nie tylko umiejętności artystyczne niezbędne na scenie, ale także przydatne w życiu codziennym: pewność siebie, pracę w zespole i swobodę w wystąpieniach publicznych. Zapraszamy osoby chętne oraz przygotowujące się do konkursów, festiwali oraz egzaminów na uczelnie artystyczne!

Prowadząca: Dorota Kaczor – aktorka, wokalistka oraz instruktorka teatralno-wokalna. Absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej na wydziale lalkarskim w Białymstoku oraz programu stypendialnego Erasmus w Real Escuela Superior de Arte Dramático w Madrycie. Reżyserka i realizatorka autorskich przedstawień, słuchowisk, koncertów oraz projektów artystycznych z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Animatorka Kultury 2023. Uczestniczka programów „Masz talent” oraz „Must Be The Music” (z zespołem Kalokagathos). Aktorka śpiewająca, zajmująca się piosenką aktorską, utworami autorskimi oraz muzyką folkową i etniczną z całego świata. Solistka zespołu folkowego Pieśniara. Entuzjastka treningu aktorskiego opartego na pedagogice teatru, dramie i teatrze form oraz naturalnym uwalnianiu głosu. Instruktorka śpiewów i tańców w kręgu z całego świata.

Wstęp: 30 zł /zajęcia // 60 zł /miesiąc; bilety.krakowskieforum.pl lub KFK, ul. Mikołajska 2. Liczba miejsc ograniczona.

Informacje: 501 984 678, [email protected]

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Kraków

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Warsztaty piosenki aktorskiej (11-19 lat)


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne