inne

Zawody Akrobreak Masters w WCK

inne

Zawody Akrobreak Masters w WCK

Zawody Akrobreak Masters w WCK - Bilety

Zawody Akrobreak Masters w grudniu w WCK

W Wodzisławskim Centrum Kultury z okazji mikołajek odbędą się zawody akrobatyki tanecznej organizowane przez Akrobreak przy współorganizacji WCK. Wydarzenie zostało zaplanowane na 4 grudnia.

Akrobreak to grupa pasjonatów tańca i gimnastyki. Od wielu lat współpracują z Wodzisławskim Centrum Kultury prowadząc zajęcia akrobatyczne dla zespołów tanecznych takich jak Miraż czy Teatr Tańca Memento. Od ponad dwóch lat, główny trener Akrobreak, Marcin Kost prowadzi w WCK swoją własną, autorską grupę pod tą samą nazwą.

  • Grupa znakomicie się rozwija a zawodnicy są coraz lepsi. Pierwsza edycja zawodów odbyła się w maju tego roku i jestem z niej bardzo dumny. Zgłosiło się kilkudziesięciu zawodników, którzy zaprezentowali się fantastycznie. Czas na kolejną edycję. To doskonały sposób na konfrontację umiejętności tancerzy. Jest to dla dzieci i młodzieży znakomita przygoda oraz nieoceniona lekcja – mówi Marcin Kost, właściciel Akrobreak, trener, bboy, tancerz.

Wydarzenie skierowane jest do 3 grup wiekowych: 6-8 lat, 9-12 lat oraz + 13 lat w stopniu zaawansowania typu standard lub masters. Najmłodsza grupa wiekowa będzie musiała zaprezentować z góry narzucony układ choreograficzny. Nie będzie ona podlegała ocenie sędziowskiej. Każdy zostanie nagrodzony. Grupy starsze zaprezentują w zawodach własne choreografie składające się z elementów obowiązkowych i elementów dodatkowych. Elementami obowiązkowymi będą m.in. stanie na głowie, przerzut bokiem, mostek, szpagat, waga czy rundak, a elementami dodatkowymi będą np. przewrót w przód do przysiadu podpartego, Wyskok z półobrotem, czy różne odmiany salt. Wszystkie elementy dokładnie opisuje komunikat nr 1 i komunikat nr 2 do pobrania na stronie internetowej www.wck.wodzislaw-slaski.pl.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników dyplomy, medale i puchary. Zapisy przyjmowane są od 1 do 18 listopada 2021 r. na adres akrobreakmasters@gmail.com. Opłata startowa wynosi 35 zł od osoby, a ostateczny termin przyjmowania opłat przypada na 20 listopada br. na konto Wodzisławskiego Centrum Kultury nr 09 12 40 4357 1111 0010 3971 8780 PKO S.A. W tytule przelewu należy umieścić zapis: „imię + nazwisko; akredytacja zawody Akrobreak Masters, kategoria np. ”9-12 lat, standard”

Zawody Akrobreak Masters będą otwarte dla publiczności. Bilety w cenie 10 zł można kupić w kasie WCK lub za pośrednictwem sprzedaży on-line na stronie https://wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet. Kasa WCK czynna jest na godzinę przed planowanym seansem kinowym czy imprezą oraz w każdy czwartek w godzinach 10:00-12:00.

Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce.
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania/przeniesienia imprezy w razie wprowadzenia obostrzeń w walce z wirusem COVID-19.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Zawody Akrobreak Masters w WCK

Super zorganizowane zawody. Zarówno obsługa, jak również atmosfera na najwyższym poziomie.
Super impreza !! Polecam występy młodzieży :)
Super impreza wszytko fajnie zorganizowane
Bardzo dobre nagłośnienie i prowadzący, odpowiednio dobrana muzyka do wydarzenia
W tym roku byliśmy pierwszy raz i bardzo Nam się podobało. Organizacja całych zawodów była dopracowana i występy dzieci zachwycające. Na pewno powtórzymy Nasza obecność przy najbliższej okazji.
Super choc szkoda że zostały zmienione zasady.
Zawody zorganizowane bardzo profesjonalnie. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Tak trzymać!
Było świetnie 👌

Polecane z kategorii inne