spektakl 21. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu

21. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu: Familie Flöz – „Teatro Delusio”

spektakl 21. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu

21. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu: Familie Flöz – „Teatro Delusio”

21. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu: Familie Flöz – „Teatro Delusio” - Bilety na spektakl teatralny
  1. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu: Familie Flöz – „Teatro Delusio”
    22.10 godz. 19:00

Teatr w teatrze. Fantastyczna grupa, która specjalizuje się w zapierających dech w piersi scenach walki, morderczych intrygach i rozdzierających serce ariach ze słynnych na cały świat sztuk. Tak to wygląda z jednej strony. Po drugiej jest trzech członków ekipy technicznej pracujących w ciemności za kulisami. Ich życie, zwykle ukryte, wychodzi teraz na światło dzienne.

Familie Flöz stworzyli małą rodzinę, której domem jest teatr sam w sobie: wydajnie pracujący Bob jest młody, silny i nieprzewidywalny; wiecznie zmęczony i chorowity Bernd ciągle daje sobą pomiatać, a zawsze głodny Ivan nie przestaje martwić się, że straci kontrolę nad pokazami. Oddzieleni od olśniewających gwiazd na scenie tylko rozstawioną tu i ówdzie scenografią, trzej niestrudzeni pomocnicy walczą o swoje prawo do szczęścia w innym wszechświecie. A jednak w jakiś czarodziejski sposób czarowny świat iluzji na scenie łączy się i miesza z przyziemnym życiem za kulisami.

Polska premiera spektaklu.

Więcej informacji na stronie Festiwalu: www.mimefestival.pl.

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje i opinie: 21. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu: Familie Flöz – „Teatro Delusio”

Znakomite przedstawienie! Takich braw jeszcze nigdy nie słyszałam. Wzruszające ☺️
Repertuar Festiwalu Mimu jest - jak zawsze - różnorodny. Nieocenione jest to, że daje szansę poznania różnych form niewerbalnej sztuki, uświadamia, że pantomima ma wiele odmian i inspiracji. Spektakle takich grup jak Familie Flöz to dodatkowo spektakle familijne - mój syn bawił się świetnie! Nie wydaje mi się, by ktoś mógł czuć się rozczarowany czy znudzony. Zawsze chętnie wrócimy po więcej!

Polecane z kategorii spektakl