kabaret
Andrzej Poniedzielski - Bo kobieta...

kabaret

Andrzej Poniedzielski - Bo kobieta...

Andrzej Poniedzielski - Bo kobieta... - Bilety na kabaret

Andrzej Poniedzielski - Bo kobieta... - Radom Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej | Bilety na kabaret

Andrzej Poniedzielski - satyryk, poeta, twórca teatralny, autor tekstów między innymi dla Anny Marii Jopek, Grzegorza Turnaua, Edyty Geppert, Lory Szafran, czy Dawida Podsiadło. Mistrz Mowy Polskiej 2012 i Ambasador Polszczyzny 2016.

Wieczór humoru niezwykle inteligentnego, a zarazem "łagodnego". Teksty Andrzeja Poniedzielskiego (a także jego osoba i swoisty, urokliwy sposób bycia na scenie) pozwalają na zatrzymanie się w pędzie prozaicznej codzienności i przypomnienie sobie o całej poezji życia, o marzeniach, tęsknotach i miłości. 

W najnowszym programie dużo inteligentnej satyry, humor, piosenki w tematyce KOBIETA, MĘŻCZYZNA, relacje między nimi, SZCZĘŚCIE.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Andrzej Poniedzielski to artysta wyjątkowy pod każdym względem. Inteligencja i poetyka jego błyskotliwych obserwacji świata niezmiennie mnie zachwycają. Tylko on potrafi rozśmieszyć publiczność do rozpuku, zachowując przy tym „kamienną twarz” i jakże charakterystyczny, melancholijnie niespieszny rytm wypowiedzi. Mistrz nad mistrze. Gorąco polecam!
Super występ! Szkoda, że nagłośnienie niekiedy trochę zawodziło
Bardzo dobry koncert Pan Andrzej Poniedzielski jak zawsze w bardzo dobrej formie a jego inteligentne poczucie humoru jest niepowtarzalne
Uwielbiam Pana Andrzeja od tysięcy lat, czyli chyba jesteśmy równolatkami... Bardzo bliska jest mi ta estetyka wyrazu. Nie wiedziałem, że miewa własne recitale, i to TAKIE !!!!! Dziękuję Opatrzności, że rzuciła mi w oczy plakatem z Jego występem i to w Bielsku Białej. Przez kilkadziesiąt lat mieszkając w Warszawie nigdy nie natknąłem się na taką informację. Strasznie żałuję, że nie kupiłem żadnej z obu płyt po koncercie, a jeszcze bardziej, że nie zaczekałem na ewentualny autograf. Drugiej takiej okazji nie przegapię. Głęboką kopalnią pomysłów komediowych zawsze będzie "studium wojskowe" i dzięki za przypomnienie, że istaniało takie źródło abstrakcyjnej komedii. Pozdrawiam bardzo serdecznie i na pewno do zobaczenia, gdyby taka okazja raz jeszcze się nadarzyła.
Polecam👍
Piotrek 83 24.03.2019 21:31
Doskonały wykonawca , świetny czlowiek
Doskonała zabawa, artysta kabaretowy opierający swoje występy na żartobliwych, inteligentnych konstrukcjach słownych, adresowanych głównie do bardziej wymagającej widowni w wieku średnim i nieco starszej.
Pan Andrzej jest cudowny. Jego poczucie humoru i trafnosc spostrzezen jest wspaniale.
Pan Poniedzielski w świetnej formie! Uwielbiam jego poczucie humoru. Z niecierpliwością czekam aż powróci do Radomia z nowym wstępem. Polecam serdecznie każdemu!
Bardzo udany wieczór, wspaniały występ Pana Andrzeja Poniedzielskiego, miła atmosfera, pyszna kolacja .
Rewelacyjne spotkanie, wspaniały człowiek, urokliwe miejsce... Humor, zarty na najwyższym poziomie !!!Nadal jestem pod wpływem Jego piosenek
REWELACJA - to tak w olbrzymim skrócie :) Mistrzostwo świata w zabawie słowami.... dające śmiech ale też i chwilę refleksji i zadumy. Trudno to opisać w kilku czy kilkunastu zdaniach - to trzeba zobaczyć, usłyszeć... Jeśli cenisz sobie język ojczysty to występ Pana Andrzeja jest balsamem dla uszu i duszy :)
Serdecznie polecam wszystkim. Poniedzielski jest jedyny w swoim rodzaju.
Długo czekałam na spotkanie z Panem Andrzejem Poniedzielskim. Dla mnie rewelacja i dla ducha i dla ciała - bo nie pamiętam kiedy ze śmiechu pracowały wszystkie moje mięsnie. Super
Z pewnością warto ! No i nieocenione- zobaczyć uśmiech na twarzy Mistrza :)
Było świetnie i zabawnie i refleksyjnie !!!
Rewelacyjny wieczór 😍🌹Dawno się tak nie bawiłam 😘Pan Poniedzielski jak zwykle w pełnej krasie wysublimowanego dowcipu ,elegancji i dyplomacji 😍No i ten jego szarmancko uroczy głos w melorecytacji ... 👍
Polecam! Świetny wieczór! Znakomity artysta!
Rewelacja! Optyminimalizm i syndrom spokojnych nóg powalają. Garden covery to mistrzowstwo świata w tłumaczrniu tekstów. Pozdrawiam.
Wspaniały występ. Humor przeinteligentny, z najwyższej półki , który skłania do refleksji. Pan Andrzej w doskonałej formie mimo zwijania rozwoju :-).
Wspaniałły wieczór, otuleni dobrą enefgią i radośnie wychodziliśmy z przyjemnym odczuciem dobrego spotkania . Choć chwila kontaktu z wrażliwym artystą znacznie polepsza jakość naszego życia. Dziękujemy
Super przeżycie. Pan Andrzej jak zawsze świetny. Każda puenta lepsza od poprzedniej. Przedstawienie, na poziomie, ze smakiem i charakterystycznym poczuciem humoru.
Cudownie..... przed niedzielą, Po niedzieli ... moje lico się weseli!
Mistrzowski wieczór! Dziękuję.
Andrzej Poniedzielski, to klasa sama w sobie. Potwierdził to po raz kolejny. Kupując bilet dokładnie wiedziałem, czego się spodziewam i nie zawiodłem się. Wróciliśmy z żoną do domu w doskonałych humorach. Zamierzamy odwiedzić Kuźnię przy okazji eventu Pana Tyma.
Poezja!
Hanna Łyczkowska 08.03.2019 09:03
Występ wspaniały. Technikalia mniej. Podczas piosenek źle słyszalne teksty. Poza tym świetny występ. A cytatami można by wytapetować pokój.
zadowolony 08.03.2019 08:44
Wspaniały występ. Bardzo tego potrzebowaliśmy, po prostu śmialiśmy się aż do łez w oczach. Następny występ koniecznie za pół roku. Andrzej
Andrzej 09.03.2018 23:41
występ wyśmienity,wszystko w najlepszym porządku, sprawnie,może sprawdzanie w klubie biletów elektronicznych trochę szwankuje
andrzej 08.03.2018 15:20
Mistrz subtelnego humoru jak zawsze w formie
Zbigniew 08.03.2018 13:52
WIĘCEJ
ZWIŃ