kabaret Andrzej Poniedzielski

Andrzej Poniedzielski - Bo kobieta...

kabaret Andrzej Poniedzielski

Andrzej Poniedzielski - Bo kobieta...

Andrzej Poniedzielski - Bo kobieta... - Bilety na kabaret

Andrzej Poniedzielski - Bo kobieta... - Siedlce Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce | Kupuj Bilety Online

Andrzej Poniedzielski - satyryk, poeta, twórca teatralny, autor tekstów między innymi dla Anny Marii Jopek, Grzegorza Turnaua, Edyty Geppert, Lory Szafran, czy Dawida Podsiadło. Mistrz Mowy Polskiej 2012 i Ambasador Polszczyzny 2016.

Wieczór humoru niezwykle inteligentnego, a zarazem "łagodnego". Teksty Andrzeja Poniedzielskiego (a także jego osoba i swoisty, urokliwy sposób bycia na scenie) pozwalają na zatrzymanie się w pędzie prozaicznej codzienności i przypomnienie sobie o całej poezji życia, o marzeniach, tęsknotach i miłości.

W najnowszym programie dużo inteligentnej satyry, humor, piosenki w tematyce KOBIETA, MĘŻCZYZNA, relacje między nimi, SZCZĘŚCIE.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Występ sredni i niewentylowana sala i akustyka słabo.
Dziękuję Panie Andrzeju za wspaniały wieczór...
Specyficzne poczucie humoru, błyskotliwość Wykonawcy, świetny kontakt z publicznością, oczywiście temperament i zawrotne tempo akcji - to pierwsze wrażenia ze spotkania z Panem Andrzejem Poniedzielskim. Ponadto kameralny klimat, jaki zapewnia Kuźnia Kulturalna, składają się na w pełni udany wieczór.
Świetny wieczór i znakomita forma Pana Andrzeja. Dziękujemy
Impreza - super !!! a Pan Andrzej Poniedzielski jak zawsze genialny. :-) :-) :-)
Pana Jędrusia zawsze warto słuchać. Jest niepowtarzalny. Polecam gorąco.
Wystep super, ale moim zdaniem zbyt wiele spiewanych piosenek.
Tomasz Kepa 09.05.2019 18:21
Niezmiennie świetny. Uczta intelektualna oprawiona w świetny humor. Brawo. "Szczęścia, zdrowia, pomyślności..." Jacek Antoszewski
Jak zwykle wspaniała forma i poczucie humoru.
Cudownie ! Wybitny człowiek ! Maestro !
Świetny spektakl - błyskotliwy, porywający, dający do myślenia, analityczny, a zarazem śmieszny.
Andrzej Poniedzielski to artysta wyjątkowy pod każdym względem. Inteligencja i poetyka jego błyskotliwych obserwacji świata niezmiennie mnie zachwycają. Tylko on potrafi rozśmieszyć publiczność do rozpuku, zachowując przy tym „kamienną twarz” i jakże charakterystyczny, melancholijnie niespieszny rytm wypowiedzi. Mistrz nad mistrze. Gorąco polecam!
Super występ! Szkoda, że nagłośnienie niekiedy trochę zawodziło
Bardzo dobry koncert Pan Andrzej Poniedzielski jak zawsze w bardzo dobrej formie a jego inteligentne poczucie humoru jest niepowtarzalne
Uwielbiam Pana Andrzeja od tysięcy lat, czyli chyba jesteśmy równolatkami... Bardzo bliska jest mi ta estetyka wyrazu. Nie wiedziałem, że miewa własne recitale, i to TAKIE !!!!! Dziękuję Opatrzności, że rzuciła mi w oczy plakatem z Jego występem i to w Bielsku Białej. Przez kilkadziesiąt lat mieszkając w Warszawie nigdy nie natknąłem się na taką informację. Strasznie żałuję, że nie kupiłem żadnej z obu płyt po koncercie, a jeszcze bardziej, że nie zaczekałem na ewentualny autograf. Drugiej takiej okazji nie przegapię. Głęboką kopalnią pomysłów komediowych zawsze będzie "studium wojskowe" i dzięki za przypomnienie, że istaniało takie źródło abstrakcyjnej komedii. Pozdrawiam bardzo serdecznie i na pewno do zobaczenia, gdyby taka okazja raz jeszcze się nadarzyła.
Polecam👍
Piotrek 83 24.03.2019 21:31
Doskonały wykonawca , świetny czlowiek
Doskonała zabawa, artysta kabaretowy opierający swoje występy na żartobliwych, inteligentnych konstrukcjach słownych, adresowanych głównie do bardziej wymagającej widowni w wieku średnim i nieco starszej.
Pan Andrzej jest cudowny. Jego poczucie humoru i trafnosc spostrzezen jest wspaniale.
Pan Poniedzielski w świetnej formie! Uwielbiam jego poczucie humoru. Z niecierpliwością czekam aż powróci do Radomia z nowym wstępem. Polecam serdecznie każdemu!
Bardzo udany wieczór, wspaniały występ Pana Andrzeja Poniedzielskiego, miła atmosfera, pyszna kolacja .
Rewelacyjne spotkanie, wspaniały człowiek, urokliwe miejsce... Humor, zarty na najwyższym poziomie !!!Nadal jestem pod wpływem Jego piosenek
REWELACJA - to tak w olbrzymim skrócie :) Mistrzostwo świata w zabawie słowami.... dające śmiech ale też i chwilę refleksji i zadumy. Trudno to opisać w kilku czy kilkunastu zdaniach - to trzeba zobaczyć, usłyszeć... Jeśli cenisz sobie język ojczysty to występ Pana Andrzeja jest balsamem dla uszu i duszy :)
Serdecznie polecam wszystkim. Poniedzielski jest jedyny w swoim rodzaju.
Długo czekałam na spotkanie z Panem Andrzejem Poniedzielskim. Dla mnie rewelacja i dla ducha i dla ciała - bo nie pamiętam kiedy ze śmiechu pracowały wszystkie moje mięsnie. Super
Z pewnością warto ! No i nieocenione- zobaczyć uśmiech na twarzy Mistrza :)
Było świetnie i zabawnie i refleksyjnie !!!
Rewelacyjny wieczór 😍🌹Dawno się tak nie bawiłam 😘Pan Poniedzielski jak zwykle w pełnej krasie wysublimowanego dowcipu ,elegancji i dyplomacji 😍No i ten jego szarmancko uroczy głos w melorecytacji ... 👍
Polecam! Świetny wieczór! Znakomity artysta!
Rewelacja! Optyminimalizm i syndrom spokojnych nóg powalają. Garden covery to mistrzowstwo świata w tłumaczrniu tekstów. Pozdrawiam.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Siedlce inne wydarzenia