Recenzje
Andrzej Poniedzielski - Bo kobieta...

Recenzje

Andrzej Poniedzielski - Bo kobieta...

Doskonały wykonawca , świetny czlowiek
Doskonała zabawa, artysta kabaretowy opierający swoje występy na żartobliwych, inteligentnych konstrukcjach słownych, adresowanych głównie do bardziej wymagającej widowni w wieku średnim i nieco starszej.
Pan Andrzej jest cudowny. Jego poczucie humoru i trafnosc spostrzezen jest wspaniale.
Pan Poniedzielski w świetnej formie! Uwielbiam jego poczucie humoru. Z niecierpliwością czekam aż powróci do Radomia z nowym wstępem. Polecam serdecznie każdemu!
Bardzo udany wieczór, wspaniały występ Pana Andrzeja Poniedzielskiego, miła atmosfera, pyszna kolacja .
Rewelacyjne spotkanie, wspaniały człowiek, urokliwe miejsce... Humor, zarty na najwyższym poziomie !!!Nadal jestem pod wpływem Jego piosenek
REWELACJA - to tak w olbrzymim skrócie :) Mistrzostwo świata w zabawie słowami.... dające śmiech ale też i chwilę refleksji i zadumy. Trudno to opisać w kilku czy kilkunastu zdaniach - to trzeba zobaczyć, usłyszeć... Jeśli cenisz sobie język ojczysty to występ Pana Andrzeja jest balsamem dla uszu i duszy :)
Serdecznie polecam wszystkim. Poniedzielski jest jedyny w swoim rodzaju.
Długo czekałam na spotkanie z Panem Andrzejem Poniedzielskim. Dla mnie rewelacja i dla ducha i dla ciała - bo nie pamiętam kiedy ze śmiechu pracowały wszystkie moje mięsnie. Super
Z pewnością warto ! No i nieocenione- zobaczyć uśmiech na twarzy Mistrza :)
Było świetnie i zabawnie i refleksyjnie !!!
Rewelacyjny wieczór 😍🌹Dawno się tak nie bawiłam 😘Pan Poniedzielski jak zwykle w pełnej krasie wysublimowanego dowcipu ,elegancji i dyplomacji 😍No i ten jego szarmancko uroczy głos w melorecytacji ... 👍
Polecam! Świetny wieczór! Znakomity artysta!
Rewelacja! Optyminimalizm i syndrom spokojnych nóg powalają. Garden covery to mistrzowstwo świata w tłumaczrniu tekstów. Pozdrawiam.
Wspaniały występ. Humor przeinteligentny, z najwyższej półki , który skłania do refleksji. Pan Andrzej w doskonałej formie mimo zwijania rozwoju :-).
Wspaniałły wieczór, otuleni dobrą enefgią i radośnie wychodziliśmy z przyjemnym odczuciem dobrego spotkania . Choć chwila kontaktu z wrażliwym artystą znacznie polepsza jakość naszego życia. Dziękujemy
Super przeżycie. Pan Andrzej jak zawsze świetny. Każda puenta lepsza od poprzedniej. Przedstawienie, na poziomie, ze smakiem i charakterystycznym poczuciem humoru.
Cudownie..... przed niedzielą, Po niedzieli ... moje lico się weseli!
Mistrzowski wieczór! Dziękuję.
Andrzej Poniedzielski, to klasa sama w sobie. Potwierdził to po raz kolejny. Kupując bilet dokładnie wiedziałem, czego się spodziewam i nie zawiodłem się. Wróciliśmy z żoną do domu w doskonałych humorach. Zamierzamy odwiedzić Kuźnię przy okazji eventu Pana Tyma.