koncert
Andrzej Poniedzielski – 65. Wieczór Urodzinowy

koncert

Andrzej Poniedzielski – 65. Wieczór Urodzinowy

Andrzej Poniedzielski – 65. Wieczór Urodzinowy - Bilety na koncert

Andrzej Poniedzielski – 65. Wieczór Urodzinowy | Bilety na koncert

To będzie wyjątkowy wieczór, bo połączony z 65 urodzinami Andrzeja Poniedzielskiego, który urodził się 4 lipca 1954 roku. Kuźnia Kulturalna zaplanowała na ten wieczór kilka niespodzianek, ale także zacny jubilat przygotował ich kilka dla publiczności. On nam nie chce mówić o swoich, my mu nie będziemy mówić o naszych :)

Serdecznie Państwa zapraszamy na ten specjalny jubileuszowy występ w Kuźni Kulturalnej 4 lipca 2019. W programie inteligentny humor, satyra, NOWE piosenki – NOWY program i jedyna szansa na spędzenie urodzin z Andrzejem Poniedzielski oraz jego niezmiennym poczuciem humoru.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Recenzje

Andrzej Poniedzielski - wspaniały!!!! Wrażenia - niezapomniane!!! Dziękuję!!! Nagłośnienie - klapa!
Jedyny w swoim rodzaju AP !!! Kuźnia Artystyczna jak zwykle stanęła na wysokości zadania - wielkie dzięki za wspaniały wieczór.
Za krótki występ ale z racji wieku:) rozumiemy.
Występ Pana Andrzeja, ogólnie rzecz biorąc, nie wiem jaki był. Bilety kupiliśmy z żoną jako prezent na 50 rocznicę ślubu moich rodziców. Jako że wyszli zachwyceni, mniemam, że występ "wulkanu energii" był jak zawsze niesamowity. Pozdrawiam zarówno sprawcę tj. Pana Andrzeja jak i obsługę Kuźni.
p. Andrzej jak zwykle, nieprzewidywalny wulkan dobrej energii. Kuźnia, jak zwykle przyjazna, kameralna i pyszna. Będziemy wracać!
Andrzej Poniedzielski - artysta wspaniały, nietuzinkowy,potrafiący przez półtorej godziny skupić uwagę wymagającej publiczności. Brawo!!!
Jubilat jak wino, im starszy tym lepszy
Bardzo Bardzo Cudowny, Wspaaniały Artysta!!! Uwielbiam Jego Poczucie Humoru i Inteligencje, Wrazliwość Nastrój i klimat który Tworzy na spotkaniu - z publicznoscią -Jest Wyjątkowa... Juz tęsknie- za kolejnym spotkaniem... :)