koncert Andrzej Poniedzielski

Andrzej Poniedzielski – 66. Wieczór Urodzinowy

koncert Andrzej Poniedzielski

Andrzej Poniedzielski – 66. Wieczór Urodzinowy

Andrzej Poniedzielski – 66. Wieczór Urodzinowy - Bilety na koncert

To już tradycja, że Andrzej Poniedzielski spędza urodziny w Kuźni Kulturalnej na warszawskim Wilanowie.
Ten wieczór będzie wyjątkowy, bo połączony z 66 urodzinami Andrzeja Poniedzielskiego, który urodził się 4 lipca 1954 roku. Kuźnia Kulturalna zaplanowała na ten wieczór kilka niespodzianek, ale także zacny jubilat przygotował ich kilka dla publiczności. On nam nie chce mówić o swoich, my mu nie będziemy mówić o naszych :)

Serdecznie Państwa zapraszamy na ten specjalny jubileuszowy występ w Kuźni Kulturalnej. W programie inteligentny humor, satyra, NOWE piosenki – NOWY program i jedyna szansa na spędzenie urodzin z Andrzejem Poniedzielski oraz jego niezmiennym poczuciem humoru.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Andrzej Poniedzielski – 66. Wieczór Urodzinowy

Wieczór miał być wesoły, zabawny, przyjemny, nie oczekiwałam wątków politycznych i oklaskiwania cudzych poglądów ...część wieczoru związana z głoszeniem swoich negatywnych emocji pod adresem prezesa była dla mnie niemiłym zaskoczeniem ....
Bardzo bardzo mi się podobało.Pan Andrzej jedyny w swoim rodzaju! Miejsce i obsługa również super. Miło i klimatycznie. Polecam.
Małgorzata 06.07.2019 20:38
Cudowny wieczór z Panem Andrzejem. Dziękujemy!!! Organizacja bardzo dobra.
Rewelacja! Urodzinowy wieczór z Szanownym Jubilatem, który zwracał się do widzów jak do starych, dobrych przyjaciół, prezentując - jak zawsze - inteligentny, refleksyjny dowcip. Niezapomniane przeżycie.
Barbara 1960 05.07.2019 19:21
Genialny człowiek, super występ
FANTASTYCZNIE! Poczucie humoru Pana Andrzeja Poniedzielskiego ( 100 lat!) lubimy NAJBARDZIEJ! Do tego pyszne jedzenie i przede wszystkim życzliwość ze strony bilety.pl w osobie pani Kasi P. ( jeszcze raz dziękuję za pomoc w "upchnięciu" na imprezę całej naszej grupy). Do następnego razu!
Król jest jeden!
Mistrz w formie wyszlifowanej do perfekcji - optyminimalistycznej. Nigdy mnie nie zawiódł a tym razem było jeszcze lepiej niż zwykle. Dziękuję. I Kuźnię też cudnie był odwiedzić. Wieczór w bardzo dobrym towarzystwie :-)
Wyborna uczta urodzinowa, Pan Andrzej wulkan sceniczny, co sam kilkakrotnie przypominał, w doskonałej formie. Inteligentne teksty, przeplatane piosenkami bawiły zebranych. Występ okraszony jubileuszowym tortem.
wysoka klasa, inteligentny dowcip, ogromna kultura osobista i wdzięk- jak zawsze
Sto lat, niech nam jak najdłużej żyje i tworzy. Występ jak zawsze doskonały.
Jak zwykle Mistrz w formie i celnie.
Super występ Pana Andrzeja, jak zawsze dowcipny, inteligentny i pełen zaskakującego humoru, Dodatkowo pyszne jedzenie. Spędziliśmy świetny wieczór.
Andrzej Poniedzielski - wspaniały!!!! Wrażenia - niezapomniane!!! Dziękuję!!! Nagłośnienie - klapa!
Jedyny w swoim rodzaju AP !!! Kuźnia Artystyczna jak zwykle stanęła na wysokości zadania - wielkie dzięki za wspaniały wieczór.
Za krótki występ ale z racji wieku:) rozumiemy.
Występ Pana Andrzeja, ogólnie rzecz biorąc, nie wiem jaki był. Bilety kupiliśmy z żoną jako prezent na 50 rocznicę ślubu moich rodziców. Jako że wyszli zachwyceni, mniemam, że występ "wulkanu energii" był jak zawsze niesamowity. Pozdrawiam zarówno sprawcę tj. Pana Andrzeja jak i obsługę Kuźni.
p. Andrzej jak zwykle, nieprzewidywalny wulkan dobrej energii. Kuźnia, jak zwykle przyjazna, kameralna i pyszna. Będziemy wracać!
Andrzej Poniedzielski - artysta wspaniały, nietuzinkowy,potrafiący przez półtorej godziny skupić uwagę wymagającej publiczności. Brawo!!!
Jubilat jak wino, im starszy tym lepszy
Bardzo Bardzo Cudowny, Wspaaniały Artysta!!! Uwielbiam Jego Poczucie Humoru i Inteligencje, Wrazliwość Nastrój i klimat który Tworzy na spotkaniu - z publicznoscią -Jest Wyjątkowa... Juz tęsknie- za kolejnym spotkaniem... :)

Polecane z kategorii koncert