kabaret Andrzej Poniedzielski

Andrzej Poniedzielski - MELO-NIE-DRAMAT

kabaret Andrzej Poniedzielski

Andrzej Poniedzielski - MELO-NIE-DRAMAT

Andrzej Poniedzielski - MELO-NIE-DRAMAT - Bilety na kabaret

MELO - NIE - DRAMAT to najnowsza propozycja artystyczna Andrzeja Poniedzielskiego. W programie dużo inteligentnego humoru, satyra i piosenki. W programie – wszystko nowe, premierowe – piosenki, żarty, skecze. Bez zmian natomiast – poczucie humoru autora Andrzeja Poniedzielskiego. „Chcemy żeby jednocześnie / były święta i czereśnie”— pisze jeden z niekwestionowanych mistrzów subtelnego dowcipu i poezji rodem z krainy łagodności. Poniedzielski mówi o sobie, że nie jest ani poetą, ani twórcą. Satyryk, a zwłaszcza refleksyjny, ma prawo tak z siebie żartować. Ma na koncie parę setek wierszy, wiele piosenek pisanych m.in. dla Elżbiety Adamiak, Edyty Geppert, Anny Marii Jopek, Lory Szafran, czy Dawida Podsiadło, do muzyki m.in. Zygmunta Nahornego, Jerzego Satanowskiego, Seweryna Krajewskiego. Mistrz Mowy Polskiej 2012 i Ambasador Polszczyzny 2015 - tytuł otrzymany w dniu 11.10.2015 w KATOWICACH. Recitale Andrzeja Poniedzielskiego to prawdziwy rarytas dla wielbicieli inteligentnej, myślącej satyry, przeciwstawiającej się medialnym trendom. Znany bard łączy w swoich tekstach poetyckie frazy i ostrze ironii.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Andrzej Poniedzielski - MELO-NIE-DRAMAT

Rewelacyjny wieczór. Rozrywka na najwyższym poziomie, nie zabrakło również momentów zadumy. Można tylko żałować, że to spotkanie z Panem Andrzejem zakończyło się tak szybko. Szczerze polecam.
Wysoka "półka". Rewelacyjna " zabawa" słowem.
Fajna zabawa, "wulkan energii" na scenie. Polecam
SUPER! Inteligentne poczucie humoru, zabawnie przedstawione różnice między kobietami a mężczyznami - trafione w 10!!!!
Jak zwykle SUPER i z klasą!
Bardzo udany występ. Dokładnie taki, jakiego można się spodziewać po Andrzeju Poniedzielskim. Humor, ironia, dwuznaczność, wszystko w cenie biletu 🙂
znakomita zabawa
Ja i mąż jesteś wielkimi fanami poczucia humoru pana Andrzeja (kulturalnie, inteligentnie, z niedopowiedzeniami do własnej interpretacji, bez wulgaryzmów, które niestety dominują w większości występów tego rodzaju). Cieszę się, że bezproblemowo kupiliśmy bilety. Nie było żadnych technicznych problemów z wydrukowaniem biletu, itd. Impreza na pięć gwiazdek, pod każdym względem.
Pan Andrzej rewelacyjny jak zwykle.Bardzo lubię jego spokojny, inteligentny humor. Bardzo polecam, choć być może nie wszystkie elektoratu go zrozumieją...
Super, super, super. Pan Andrzej jest wyjątkowy. Polecam polecam.
Występ Poniedzielskiego wspaniały. Doskonałe, oszczędne ,ale niezwykle trafne określenia życiowych sytuacji, cech ludzkich i poczynań .
Genialny występ genialnego artysty, marzenie dla odbiorcy!
Może, jako mężczyzna, nie powinienem tak pisać, ale uwielbiam Pana Andrzeja. Wybitna i niepowtarzalna osobowość estradowa. Jakby mnie ktoś zapytał, kim chciałbyś zostać, odpowiedziałbym - Andrzejem Poniedzielskim.
Cichy Wielbiciel 10.03.2018 11:48
Występ był wspaniały
Magda01_04_86@o2.pl 10.03.2018 09:51
Wspaniały Andrzej i zabawa... zbiór wszystkich Naszych wspaniałych aktoŕów i kabareciarzy.Byłby świetnym psychiatrą... 😉 Ale co będzie
Nie ma tylu gwiazdek dla Pana Andrzeja, których bym nie dodał. BRAWO !!!
Paweł 02.12.2017 10:01
Andrzej Poniedzielski, klasa sama w sobie! Wspaniały wieczór, urokliwy artysta, czysta przyjemność.
Uh....................!
Pan Andrzej jak zwykle w świetnej formie, chociaż udaje, że jest odwrotnie. Specyficzny humor, który tak lubię i chyba nie tylko ja. Pełna sala i ponad 2 godziny świetnej zabawy. Było też na kim oko zawiesić. Towarzysząca Panu Andrzejowi wokalistka przeurocza i znakomity głos.
Pan Poniedzielski jak zwykle doskonały!
Andrzej Poniedzielski coraz lepszy, choć za każdym razem wydaje mi się niemożliwe, aby mogło być jeszcze lepiej. Wspaniale łączy niezwykle dowcipną satyrę z liryką. Strzałem w dziesiątkę było zaproszenie do śpiewania Sylwii Różyckiej. Czy to nasza druga Demarczyk?
Co tu dużo pisać, było tak jak powinno być, czyli rewelacja :)
Cudownie spędzony czas, wspaniały humor pana Andrzeja oraz piękny głos pani Sylwii. Krzesła niewygodne w sali kameralnej, ale da się przeżyć. Naprawdę polecamy aby miło spędzić wieczór :)
WIĘCEJ SPOTKAŃ Z ARTYSTAMI TEJ KLASY!
Pan Andrzej jak zawsze doskonały! Dzięki!
Najlepszy, słuchanie pana Poniedzielskiego to zawsze czysta przyjemność!
Bardzo cenię pana Andrzeja Poniedzielskiego, dlatego czuję się osobiście trochę zawiedziona. Byłam na koncercie w Starym Sączu w grudniu 2016r. Tytuł koncertu brzmiał:'Live ?" Kiedy zobaczyłam, że pan Andrzej przyjeżdża z nowym programem Melo nie - dramat" chętnie kupiłam bilet ponownie a nawet namówiłam przyjaciół, aby wybrali się ze mna. Cóż - koncert niczym się nie różnił, był świetny, ale zawierał te same treści....
Oczywiście bawiliśmy się świetnie! Z panem Andrzejem nie można inaczej. Zawsze podziwialiśmy poczucie humoru Pana Andrzeja!!!!I to się nie zmieni.
Krystyna 03.05.2017 12:12
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret