koncert Andrzej Poniedzielski

Andrzej Poniedzielski - Nowa płyta "BA"

koncert Andrzej Poniedzielski

Andrzej Poniedzielski - Nowa płyta "BA"

Andrzej Poniedzielski - Nowa płyta "BA" - Bilety na koncert

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło...:):) Po miesiącach oczekiwań, dla wielu z biletami w ręku, kupionymi już w 2020 roku w końcu zagramy! Przekładając wcześniejsze występy doczekaliśmy sie nowego programu jubileuszowego pt. BA.
Koncert pt . BA to koncert jubileuszowy - urodzinowy Andrzeja Poniedzielskiego „67”, będący jednoczesnie koncertem promującym nową płytę o tym samym tytule.
W koncercie satyra, humor, piosenka, wszystko w doskonałej muzycznej oprawie.
W programie inteligentna satyra, humor, piosenki. Doskonała zabawa.
ANDRZEJ PONIEDZIELSKI - satyryk , humorysta, poeta, aktor, autor piosenek min. dla Grzegorza Turnaua, Edyty Geppert, Dawida Podsiadło.
Mistrz Mowy Polskiej, Ambasador Polszczyzny 2016

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Andrzej Poniedzielski - Nowa płyta "BA"

Pan Andrzej Poniedzielski jak zwykle brawurowy, pełen energii, swoim entuzjazmem porwał całą kameralną salę. Strach Go recenzować by nie spotkała mnie szybka i celna riposta. Zabawa jak zwykle pyszna.
Występ Mistrza słowa i satyry to wspaniale spędzony czas. W czasie gdy otacza nas marazm, znieczulica i zmęczenie złymi informacjami, poczucie beznadziejnosci dzięki Panu Andrzejowi Poniedzielskiego można było poczuć się normalnie w nienormalnym świecie, odetchnąć i odnaleźć nadzieję gdy wydawało się że jej nie ma. Występ jak zawsze Mistrzowski pełen humoru inteligentnej satyry. Polecam wszystkim którzy cenią sobie dobrą poezję i szukają optymizmu.... No dobrze optyminimalizmu.
Andrzej Poniedzielski jest przykładem na to, że można mieć na imię Andrzej i być Człowiekiem przez duże C.
Wspaniały. Pana Poniedzielskiego można słuchać godzinami, więc koncerty mogły by być dłuższe.
Wszystko było jak w najlepszym poziomie. Pan Andrzej The Best.
Cudownie! Genialne poczucie humoru, dystans, poezja. Każda chwila bezcenna.
Świetny! Człowiek z klasą. Nawet jak powie "Ba" to i tak wszyscy się śmieją. I cenne jest to, że nie ma przekleństw.👍🏽
Rewelacja, polecam każdemu!
Rewelacja!
Super koncert:) Polecam
Występ zgodny z moimi oczekiwaniami. Jak zawsze dostarczył rozrywki na wysokim poziomie. Wyszłam zadowolona i rozbawiona.
Mistrz jak zawsze nadzwyczajny!, Humor wysokich lotów. Bawiliśmy się świetnie! Gorąco polecamy!
Alicja 17.10.2021 00:18
Andrzej Poniedzielski. Lubię. Byłam na występie dwa lata temu i w sumie występ ten sam. Jak powiedział p. Andrzej BA to chwyt marketingowy. Cóż. Powtórki nie żałuję. Przecież o dobrą zabawę teraz tak trudno.
Dorota 16.10.2021 11:00
Super artysta. Doskonale spędzony czas.
Wiktor 16.10.2021 08:51
Pan Poniedzielski posiada ten rodzaj tslentu scenowego, ktory pozwala na nienachalne i zabawne opisanie dziwacznej . Plus rozne smaczki wyrafinowanym intelektem podszyte )) Super! rzeczywistosci
Leszek 16.10.2021 08:48
Fantastycznie spędziliśmy czas. Wysoki poziom kulturalny i specyficzny chumor Pana Poniedzielskiego to uczta dla duszy i ucha. Niezastąpiony, jedyny w swym rodzaju. Czy jesteśmy usatysfakcjonowani? BA...
Wistocie MA 14.10.2021 21:53
Uczta dla sympatyków intelektualnego humoru, jak zawsze w przypadku tego Artysty.
Cudowny wieczór, Pan Andrzej przeszedł samego siebie. Narracja szczególnie bliska osobom 60+. Szkoda ,że mam już niestety ,, pamięć napadową"- wg słów autora, i wiele tekstów odeszło w niepamięć. Baaaardzo dziękuję za przemiłą i przezabawną ucztę duchową
Zawsze z przyjemnością słucham Artysty! Piękne teksty, piękne wykonanie. Przemiła atmosfera w lokalu, na sali mnóstwo fanów Andrzeja Poniedzielskiego.
Świetny występ mistrza Andrzeja
Pan Andrzej w wybornej formie . Do zobaczenia .
Z drugiej strony Wisły . 12.10.2021 08:43
Cudo, Poniedzielski w formie
Swietny Poniedzielski czas minął niepostrzezenie niby nic proste zdania taka nostalgia i humor .Więcej takich wystepów.Może Daukszewicz.???
Występ super, ale za krótko. Program główny ok 60 min, 2 bisy jeszcze z 20 min.
To było SUPER
Świetny występ pana Andrzeja. Zabawny i inteligentny humor. Miło było zobaczyć na żywo.
Było jak zawsze fantastycznie. To są niepowtarzalne emocje. Pan Andrzej wzrusza i bawi - można by Go słuchać bez końca. Chodzę na wszystkie występy od wielu wielu lat. Bywałam regularnie w Ateneum a teraz przychodzę do Kuźni, która jest super miejscem dla występów artystów przez duża A. Dziękuję za ten piękny wieczór.
Jak zwykle niezapomniany wieczór!
Super. Dowcip na poziomie. Piękne, poetyckie piosenki. Cudowny wieczór.
Superrrrrr !!🥰
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert