kabaret

Andrzej Poniedzielski

kabaret

Andrzej Poniedzielski

Andrzej Poniedzielski - Bilety na kabaret

"Chcemy żeby jednocześnie Były święta i czereśnie" - pisze jeden z niekwestionowanych mistrzów subtelnego dowcipu i poezji rodem z krainy łagodności. Poniedzielski mówi o sobie, że nie jest ani poetą, ani twórcą. Satyryk, a zwłaszcza refleksyjny, ma prawo tak z siebie żartować. Ma na koncie parę setek wierszy, wiele piosenek pisanych m.in. dla Elżbiety Adamiak, Edyty Geppert, Anny Marii Jopek, do muzyki m.in. Zygmunta Nahornego, Jerzego Satanowskiego, Seweryna Krajewskiego. Recital Andrzeja Poniedzielskiego to prawdziwy rarytas dla wielbicieli inteligentnej, myślącej satyry, przeciwstawiającej się medialnym trendom. Znany bard łączy w swoich tekstach poetyckie frazy i ostrze ironii.

Wszystkich zmęczonych prozą dnia codziennego zapraszamy na spotkanie z poetyckim poczuciem humoru Andrzeja Poniedzielskiego. W programie: satyryczne komentarze do aktualnej rzeczywistości w formie piosenek i monologów.

Wieczór humoru niezwykle inteligentnego, a zarazem "łagodnego". Teksty Andrzeja Poniedzielskiego (a także jego osoba i swoisty, urokliwy sposób bycia na scenie) pozwalają na zatrzymanie się w pędzie prozaicznej codzienności i przypomnienie sobie o całej poezji życia, o marzeniach, tęsknotach i miłości?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Andrzej Poniedzielski - Andrzejkowy wieczór kabaretowy

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Żyrardów

Recenzje i opinie: Andrzej Poniedzielski

Znakomity występ, Pan Poniedzielski jak zwykle inteligentny, dowcipny. Bardzo miło i relaksująco spędzony czas
Intelektualna uczta, wspaniały wieczór:)
Pan Poniedzielski jak zawsze w świetnej formie. Szczerze polecam jego występy.
Super!!! Więcej takich imprez.
Jak zwykle spełnił oczekiwania i w szarość dnia wplótł odrobinę radości.
Cudowny wieczór z Panem Andrzejem !!!
Pan Andrzej Poniedzielski jak zwykle brawurowy, pełen energii, swoim entuzjazmem porwał całą kameralną salę. Strach Go recenzować by nie spotkała mnie szybka i celna riposta. Zabawa jak zwykle pyszna.
Występ Mistrza słowa i satyry to wspaniale spędzony czas. W czasie gdy otacza nas marazm, znieczulica i zmęczenie złymi informacjami, poczucie beznadziejnosci dzięki Panu Andrzejowi Poniedzielskiego można było poczuć się normalnie w nienormalnym świecie, odetchnąć i odnaleźć nadzieję gdy wydawało się że jej nie ma. Występ jak zawsze Mistrzowski pełen humoru inteligentnej satyry. Polecam wszystkim którzy cenią sobie dobrą poezję i szukają optymizmu.... No dobrze optyminimalizmu.
Andrzej Poniedzielski jest przykładem na to, że można mieć na imię Andrzej i być Człowiekiem przez duże C.
Wspaniały. Pana Poniedzielskiego można słuchać godzinami, więc koncerty mogły by być dłuższe.
Wszystko było jak w najlepszym poziomie. Pan Andrzej The Best.
Cudownie! Genialne poczucie humoru, dystans, poezja. Każda chwila bezcenna.
Świetny! Człowiek z klasą. Nawet jak powie "Ba" to i tak wszyscy się śmieją. I cenne jest to, że nie ma przekleństw.👍🏽
Rewelacja, polecam każdemu!
Rewelacja!
Super koncert:) Polecam
Występ zgodny z moimi oczekiwaniami. Jak zawsze dostarczył rozrywki na wysokim poziomie. Wyszłam zadowolona i rozbawiona.
Mistrz jak zawsze nadzwyczajny!, Humor wysokich lotów. Bawiliśmy się świetnie! Gorąco polecamy!
Alicja 17.10.2021 00:18
Andrzej Poniedzielski. Lubię. Byłam na występie dwa lata temu i w sumie występ ten sam. Jak powiedział p. Andrzej BA to chwyt marketingowy. Cóż. Powtórki nie żałuję. Przecież o dobrą zabawę teraz tak trudno.
Dorota 16.10.2021 11:00
Super artysta. Doskonale spędzony czas.
Wiktor 16.10.2021 08:51
Pan Poniedzielski posiada ten rodzaj tslentu scenowego, ktory pozwala na nienachalne i zabawne opisanie dziwacznej . Plus rozne smaczki wyrafinowanym intelektem podszyte )) Super! rzeczywistosci
Leszek 16.10.2021 08:48
Fantastycznie spędziliśmy czas. Wysoki poziom kulturalny i specyficzny chumor Pana Poniedzielskiego to uczta dla duszy i ucha. Niezastąpiony, jedyny w swym rodzaju. Czy jesteśmy usatysfakcjonowani? BA...
Wistocie MA 14.10.2021 21:53
Uczta dla sympatyków intelektualnego humoru, jak zawsze w przypadku tego Artysty.
Cudowny wieczór, Pan Andrzej przeszedł samego siebie. Narracja szczególnie bliska osobom 60+. Szkoda ,że mam już niestety ,, pamięć napadową"- wg słów autora, i wiele tekstów odeszło w niepamięć. Baaaardzo dziękuję za przemiłą i przezabawną ucztę duchową
Zawsze z przyjemnością słucham Artysty! Piękne teksty, piękne wykonanie. Przemiła atmosfera w lokalu, na sali mnóstwo fanów Andrzeja Poniedzielskiego.
Świetny występ mistrza Andrzeja
Pan Andrzej w wybornej formie . Do zobaczenia .
Z drugiej strony Wisły . 12.10.2021 08:43
Cudo, Poniedzielski w formie
Swietny Poniedzielski czas minął niepostrzezenie niby nic proste zdania taka nostalgia i humor .Więcej takich wystepów.Może Daukszewicz.???
Występ super, ale za krótko. Program główny ok 60 min, 2 bisy jeszcze z 20 min.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret