kabaret

Ani Mru Mru & Beata i BAJM

kabaret

Ani Mru Mru & Beata i BAJM

Ani Mru Mru & Beata i BAJM - Bilety na kabaret

Ani Mru Mru - Pochodzą z Lublina. Nie są spokrewnieni. Największe przystojniaki wśród kabareciarzy i najlepsi kabareciarze wśród przystojniaków. Kupują serca widowni od pierwszego wejrzenia, zwłaszcza jej damskiej części. Są zaprzeczeniem stwierdzenia, że najbardziej beznadziejny zespół rockowy ma więcej gotowych na wszystko fanek niż najlepszy nawet kabaret. Ani Mru Mru mają mnóstwo fanek i fanów w całym kraju. A także poza nim.

  • Marcin Wójcik - Znany też jako Stanisław Dziąsło. Pomysłodawca i założyciel formacji. Najpopularniejszy tleniony blondyn w Polsce.
  • Michał Wójcik - Kabareciarz i mim w jednej osobie. Obdarzony niezwykłym urokiem osobistym. Potrafi z przekonaniem zagrać zarówno Tofika, jak i gumową lalkę.
  • Waldemar Wilkołek - Dźwiękowiec, osoba "do wszystkiego" i podpora moralna grupy. No cóż... jaka podpora, taka moralność..

BAJM - Jeden z najlepszych polskich zespołów pop-rockowych założony w Lublinie w 1978 r. przez Beatę Kozidrak, Andrzeja Pietrasa, Jarosława Kozidraka i Marka Winiarskiego. ? 35 lat na scenie.
Drogę do kariery otworzyła zespołowi nagroda w koncercie debiutów Festiwalu w Opolu w 1978 r. Bajm zajął tam drugie miejsce za piosenkę "Piechotą do lata".

Zespół wydał 14 płyt. Każda z nich okryła się złotem bądź platyną. Teksty do wszystkich piosenek napisała Beata Kozidrak.
Pierwszy album grupy zatytułowany BAJM przyniósł przeboje cieszące się wielką popularnością do dziś: "Józek nie daruję Ci tej nocy", "Nie ma wody na pustyni", "Co mi Panie dasz".

14-ta płyta zespołu BLONDYNKA ukazała się w marcu 2012r. Tak o albumie opowiada sama Beata:
- Wiosna to taki czas, kiedy odkrywamy swoje życie na nowo. Zaczynamy marzyć, wierzyć i planować. Właśnie dlatego ta pora roku wydawała się dla mnie idealna, aby oddać w Wasze ręce tak bardzo osobistą dla mnie płytę. Moje teksty są o mnie, ale dedykuję je wszystkim kobietom, niezależnie od tego, ile mają lat; czy są szczęśliwe, czy nie. Mam nadzieję, że nasza muzyka będzie dla Was ukojeniem i inspiracją.

BAJM ma na koncie 3 mln sprzedanych płyt. Zdobył kilkadziesiąt nagród i wyróżnień. W 2005 r. Beata odebrała Złotego Słowika za całokształt twórczości na Festiwalu w Sopocie.

Wśród największych przebojów grupy wymienia się piosenki: "Płynie w nas gorąca krew", "Dwa serca, dwa smutki", "Jezioro szczęścia", "Nagie skały", "Biała armia", "Ta sama chwila", "Szklanka wody", "Modlitwa o złoty deszcz", "Myśli i słowa", "Noc po ciężkim dniu", "Wiosna w Paryżu".

Od 20 lat BAJM gra w składzie: Beata Kozidrak - vocal, Piotr Bielecki - gitara, Krzysztof Nieścior - perkusja, Adam Drath - gitara, Artur Daniewski - gitara basowa. W 2000 r. do zespołu dołączyła Maria Dobrzańska, która gra na instrumentach klawiszowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Ani Mru Mru & Beata i BAJM

Super koncert,Pani Beata pokazała klasę,kabaret był też bombowy
Świetne wydarzenie na bardzo wysokim poziomie artystycznym.
Super koncert! Ani mru mru tez jak zwykle w najwyzszej formie!
ani mru mru - nudy. Bajm i Beatka dali czadu byli świetni
Super kabaret i rewelacyjny koncert.
rafciu 23.06.2015 18:27
Bardzo dobra zabawa, humor i rozrywka pierwszej klasy, widać że występowali profesjonaliści, którzy lubią to co robią.
gocha39 23.06.2015 11:12
Rewelacyjny Bajm!!! Cały Amfiteatr tańczył i świetnie się bawił. A wspólne wykony z Ani Mru Mru na najwyższym poziomie! Polecam wszystkim!
koncert bardzo udany, Beata powala na kolana swoim głosem :)
rewelacja
Artysci widząc tak "mało" osób na tak dużej hali nie czuli "polotu" do występów. Bajm skróciło koncert. Natomiast to co sie działo oceniam ogólnie na 4 w 5 stopniowej sklali.
dariuszmed 22.06.2015 09:51
BEATA Dała czadu OSTRO!!!
Używając słów kabaretu, ledwo wytrzymała moja przepona. Ubaw po wszystkie narządy wewnętrzne.
Ani Mru Mru jak zwykle nie zawiedli. Bajm pełen pozytywnej energii. Ten koncert to kilka godzin dobrej zabawy :)
występ na najwyższym poziomie ;)
Bardzo przecietny wystep Bajmu. naglosnienie , dzwiek katastrofa. Jeden wielki halas, slabo szlyszalny glos Beaty, niezrozumialy. Nie wiem czego to wina, byc moze Azoty Arena nie nadaje sie do takich imprez... nadaje sie raczej do "spedow"typu... latwo, lekko i przyjemnie, ale rozczarujemy sie, jesli chcemy przezyc cos bardziej ambitnego i przyjemnego dla ucha.Ani Mru Mru, calkiem fajnie, ale tez bez fajerwerkow.
Super super
Mirek M 21.06.2015 15:43
Najlepszy koncert na jakim byłam. Beata jest Polską Tiną Turner, jest po prostu wielka!!! Jej głos jest niepowtarzalny, uwielbiam ją!!! Ani Mru Mru też byli świetni. To był naprawdę udany wieczór.
samo wydarzenie artystyczne na bardzo wysokim poziomie.
Bardzo fajne połączenie humoru z dobrą muzyką.
Super koncert, super zabawa, świetnie było.
JEŚLI KTOŚ CHCE COŚ ZŁEGO POWIEDZIEC O WYSTĘPIE KABARETU TO --ANI MRU MRU. BEATA A BAJMEM CO TU DUŻO MÓWIĆ - PROFESJONALIZM NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE
FOLLEK 20.06.2015 09:28
występ rewelacyjny
monia140 20.06.2015 08:45

Polecane z kategorii kabaret