kabaret
AB OVO Teatr Improv & Artur Andrus

kabaret

AB OVO Teatr Improv & Artur Andrus

AB OVO Teatr Improv & Artur Andrus - Bilety na kabaret

AB OVO Teatr Improv & Artur Andrus - Warszawa Kuźnia Kulturalna | Kupuj Bilety Online

Ab Ovo Teatr Improv & Artur Andrus - Publiczność rządzi!

IMPRO to nowa forma teatralno-kabaretowa w 100% improwizowana znana już na całym świecie i uwielbiana przez publiczność. To spotkania, w których widz jest niejako drugim aktorem, bierze czynny udział w sztuce, a nawet jest po części jej twórcą. To właśnie sugestie WIDZA decydują o przebiegu wieczoru czyli innymi słowy u nasz PUBLICZNOŚĆ RZĄDZI !!!

Śmiech do łez, zaskakujące pomysły, abstrakcyjne poczucie humoru, błyskotliwe puenty i nieprzewidywalne zwroty akcji – to wszystko na życzenie widza!

W spektaklach AB OVO nie ma ani scenariusza ani reżysera, a aktorzy spełnią najbardziej kreatywne i karkołomne zadania od widowni! W ten sposób w ciągu 1,5 godziny przed oczami widowni przewija się cały repertuar tworzonych ad hoc komicznych scen. Show PUBLICZNOŚĆ RZĄDZI w wykonaniu Teatru Impro AB OVO to wybuchowa mieszanka inteligentnego humoru, piosenek i teatru.

W Kuźni Kulturalnej dodatkowo rzecz niezwykle rzadka, bo AB OVO wystąpi wspólnie z Arturem Andrusem! 

Serdecznie zapraszamy na ten niezapomniany wieczór!!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

24.09.2019, 20:30 Kuźnia Kulturalna
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje

super:)
Łatwy zakup biletów i wspaniały wieczór - polecam !!!
Jacek Warszawa 05.12.2018 10:17
Świetne 2 godziny zabawy. Ale uwaga, przedstawienie dla osób, które lubią tego typu rozrywkę, rozrywkę w zasadniczej mierze improwizowaną. Czujność musisz zachować przez cały spektakl. Polecam
Świetnie poprowadzone show. Faktycznie jest tu sporo improwizacji a niemal bezustanny kontakt z widownią nie pozwala się nudzić choćby przez chwilę. No i genialny Andrus! SUPER!
Eeeextra!!!
super :)
W kategorii najlepszy - wywaliło mi skalę!!! 2,5h nieprzerwanego śmiechu. To co wyprawiają na scenie nie da się z niczym porównać.

Polecane

Warszawa inne wydarzenia