kabaret Artur Andrus

Artur Andrus - Recital Kabaretowy "Sokratesa 18"

kabaret Artur Andrus

Artur Andrus - Recital Kabaretowy "Sokratesa 18"

Artur Andrus - Recital Kabaretowy "Sokratesa 18" - Bilety na kabaret

Artur Andrus powraca na scenę ze znanym i lubianym repertuarem oraz z zupełnie nowymi utworami z albumu „Sokratesa 18”. To uczta dla miłośników piosenki kabaretowej!

O czym będzie śpiewać Artur Andrus? O podróżach – dalekich i bliskich. O miejscach. Takich, w których autor był, i takich, w których go nie było, bo niektóre nawet nie istnieją. O uczuciach. Własnych i cudzych. Przeżytych, zauważonych, zasłyszanych i zmyślonych. Trochę poważnie i trochę nie.

Do nagrania jednego z utworów na album „Sokratesa 18” Artur Andrus zaprosił Dorotę Miśkiewicz – wybitną polską wokalistkę, artystkę wszechstronną, potrafiącą rozmarzyć słuchacza, wykonując jazzowe ballady, ale też rozbawić, śpiewając utwory pełne energii i radości. Miśkiewicz towarzyszy Andrusowi także podczas występów na żywo!

Oprócz wokalistów na scenie pojawi się zespół w składzie:
Wojciech Stec – fortepian, gitara
Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon
Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet
Paweł Żejmo – perkusja

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Warszawa

30.06.2021, 20:30 Kuźnia Kulturalna
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje

Wspaniałe przeżycie, jak zawsze na koncertach p.Artura.Artur andrus to klasa sama w sobie i polecam każdemu. Kuźnia Kulturalna też należy już do moich ulubionych miejsc na artystycznej i kulinarnej mapie Warszawy
Było zaskakująco wesoło i naturalnie. Czuć, Pan Artur wytęskniony za występami na żywo. Bardzo przypadły mi do gustu piosenki i przypowiastki "Warsiawskie" oraz brawurowe wykonanie piosenki o córkach turka. Nie nastawiałem się, a wyszedłem w świetnym humorze. Dziękuję.
Świetny Artysta z bardzo dobrze opracowanym programem artystycznym
Na koncercie byłam po raz pierwszy. Występ wspaniały. Cała rodzina bawiła się rewelacyjnie.
Malgorzata 09.09.2020 12:56
Długo czekałam na możliwość uczestniczenia w takim wydarzeniu. Ogromnie lubię p. Andusa i podziwiam jego talent. 1,5 godziny bez przerwy... szacun! Odpowiadają mi takie wydarzenia również ze względu na publiczność. Nie wiem jak Wy ale ja wolę publiczność II sortu.
Polecam serdecznie spotkanie z panem Arturem: prawie 2 godziny, szczerego śmiechu, czasem nawet do łez :) Interesujący człowiek, przepięknie posługujący się językiem polskim, z niewątpliwym talentem wokalnym ;)
Cudowny wieczor. Pan Artur Andrus, jak zwykle, z klasa, inteligentnym humorem i szczerym kontaktem z publicznością. I jeszcze kameralny klimat „ Kuźni”....
Przemiły wieczór, pełen niewymuszonej wesołości i świetnego humoru, wspaniały odpoczynek od codziennej szarości... To już drugie nasze "kulturalne" spotkanie w Kuźni, ale na pewno nie ostatnie, a zatem do zobaczenia...
Celina, Wiesław ze Stegien 28.11.2019 22:09
Fantastyczny!!!
Jak zwykle było wspaniale. Artur Andrus jest niezwykłym artystą o wyrafinowanym poczuciu humoru i wrażliwi odbiorcy - a za takich się mamy, bawią się wspaniale na jego koncertach.
Koncert fenomenalny, p. Andrus to wspaniały artysta, inteligencja, blyskotliwosc, dystans i wieki szacunek do widzą!! Spotkanie z Nim to wielka uczta! A Kuźnia to super miejsce!
Pan Artur jest doskonały. Świetnie się bawiliśmy, dawno się tak nie uśmiałam.
koncert i atmosfera super
Rewelacja jak zawsze! Mój ulubiony typ humoru w fantastycznym miejscu - nic tylko polować na następne bilety :)
Artur Andrus jest jedyny w swoim rodzaju! Razem z mężem ubawiliśmy się, mało nie spadliśmy z krzeseł :) Polecamy serdecznie!
Inteligentny dowcip i nieskrępowana swoboda na scenie; wieczór pełen czystego humoru. Polecam.
Małgorzata 26.11.2019 21:14
Występ bardzo udany, Fantastyczny kontakt z publicznością. Zróżnicowany repertuar, ale zgodnie z narzuconym przez p.Andrusa pomysłem. Całość podana lekko, z przymrużeniem oka ale i z elementami poważnymi.
Artur Andrus - jak zawsze rewelacyjny!
Małgorzata 26.11.2019 14:12
Przecudowny wieczór. Polecam!!!
klasa, humor, inteligencja - kocham!
Wspaniały wieczór a Pan Artur jak zwykle w wysokiej formie intelektualnej :-)
Super recital!
Impreza świetna!
Rewelacja!
Artur Andrus jak zawsze w doskonałej formie. Cudo !

Polecane