kabaret Artur Andrus

Artur Andrus - Recital Kabaretowy

kabaret Artur Andrus

Artur Andrus - Recital Kabaretowy

Artur Andrus - Recital Kabaretowy - Bilety na kabaret

Andrus mówi i śpiewa. Najczęściej o tym, co wcześniej zobaczył, usłyszał albo przeczytał. A czasem zmyślił. O smutnym tureckim ojcu, którego cyniczne córki wyjechały do Szwajcarii, o Bardotce zamawiającej w barze „Szalona krewetka” absynt z rumem, o nieświeżym kangurze w Watykanie i innych równie prawdopodobnych zjawiskach. Z takich opowieści i piosenek składa się jego Recital kabaretowy. Przyjdźcie, zobaczcie, posłuchajcie. Najwyżej później wyjdziecie. Na pewno wyjdziecie, bo recital chociaż się nie zaczyna, to jednak się kończy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Recenzje i opinie: Artur Andrus - Recital Kabaretowy

SUPER !!!! jak zawsze u Andrusa ;-
Wspaniały koncert! Zarówno liryka i muzyka. Pan Artur jest mistrzem słowa który czerpie z najlepszych polskich tradycji. Do tego niezrównana świeżość humoru i błyskotliwa, subtelna ironia. Już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty w Szczecinie!
Znakomity wystep, jak zawsze pan Andrus zachwyca inteligentnym poczuciem humoru i znajomością bieżących tematow. To ogromna przyjemność spędzić 2 godziny z tym wspaniałym autorem i wykonawcą jednocześnie.
Świetny kameralny koncert, zarówno pod względem piosenek śpiewanych przez Pana Andrusa z udziałem wspaniałych muzyków. Były nawet akcenty taneczne i (za)chwyty sceniczne. Recital przeplatany też historyjkami - wiemy skąd Pan Andrus czerpie inspiracje do piosenek i wierszyków! ;) Polecam miejsce KK - wspaniali artyści na wyciągnięcie ręki, a w ręce lampka dobrego wina.
Występ rewelacyjny , zabawa przednia . Problemem jest klimatyzacja ustawiona punktowo której nawiew bardzo przeszkadza . Krzesła w rzędach są ustawione za ciasno.
Artur Andrus jak zawsze dowcipny kulturalny po prostu wspaniały bardzo miły wieczór przyjdziemy jeszcze raz
Małgorzata 19.06.2019 19:17
Fantastyczny występ niezwykle dowcipnego i inteligentnego artysty. Wielkie brawa dla Pana Artura Artusa!!!
Świetne miejsce i wspaniały recital. Artur Andrus jak zawsze wyśmienity. Cudownie spędziliśmy czas. Bardzo serdecznie polecam.
wyśmienity występ, rozrywka na najwyższym poziomie, Pan Artur Andrus z zespołem towarzyszącym, panowie Wojtek i Łukasz - sprawił, że to był wyjątkowy wieczór. polecam każdemu:)
Jak zwykle wspaniały występ.Brawo Panie Arturze!!!
Wspaniały występ na który czekałem.Prawdziwe mistrzostwo. Uczta intelektualna.Atmosfera doskonała.Brawo Panie Arturze!!!!!!
Rewelacja, jak poprzednio (co roku w czerwcu melduję się na recitalu p. Artura w Kuźni). Dystans do siebie i świata, żarty na najwyższym poziomie, nowe choreografie i piosenki - bosko! Chcę więcej! P.S. Lepiej się koślawo rusać, niż nie kochać p. Andrusa! :)
Super występ. Uroczy wieczór
Genialny recital. Polecam spotkanie z Andrusem każdemu. Dużo inteligentnego śmiechu.
rewelacja jak zawsze Pan Artur w super formie; co ważne nie za krótko, nie za długo; wszystko w sam raz
Było rewelacyjnie! ❤
Super! Rozrywka na najwyższym poziomie. Polecam gorąco. Jedzenie bardzo smaczne.
reczital p.Andrusa polecam każdemu oprócz fanów Martyniuka.Geniusz rozrywki erudyta,świetny kontakt z widownia kreatywność i choreografia nie do podrobienia.The Best
Genialny występ. Wspaniały facet. Wielkie przeżycie
Kocham Pana Andrusa (:)
Swietnie wystep!Goraco polecam
Artur Andrus jak zawsze fenomenalny
Wspaniała zabawa! Inteligentnie, zabawnie i na dobrym poziomie muzycznym. Można się popłakać ze śmiechu. I to nie jeden raz.
Pan Artur - jak zwykle - w doskonałej formie. Szkoda tylko, że został zmieniony termin imprezy, przez co występ znam tylko z relacji małżonki...
Było super👏😊
Wspaniały jak zwykle Artur Andrus ! Niezwykle inteligentny , dowcipny i przemiły artysta ! Polecam szczerze .
Występ doskonaly
Występ świetny. Dowcipny, prowadzony w tempie. Tego oczekiwałam.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret