kabaret

Baby, ach te baby

kabaret

Baby, ach te baby

Baby, ach te baby - Bilety na kabaret

Serdecznie zapraszamy na spektakl kabaretowy "Baby, ach te baby", który odbędzie się 7 grudnia w Piwnicy pod Baranami! W repertuarze m.in. utwory takie jak: "Być kobietą", "To ja jestem Eva", "Sex Appeal", "Baby, ach te baby", "Brunetki, blondynki", "Najwięcej witaminy", "Pani dziś jest bez koszulki". Piosenki połączone będą dowcipnymi dialogami.

Prosimy o punktualne przybycie na wydarzenie - po zgaszeniu świateł i rozpoczęciu wydarzenia organizator zastrzega sobie prawo do nie wpuszczenia do sali osób spóźnionych, co wiązać się będzie z brakiem możliwości ubiegania się o zwrot kosztów poniesionych za zakupione bilety. W Piwnicy pod Baranami miejsca są nienumerowane, zaś specyficzna przestrzeń i niestandardowe ulokowanie miejsc siedzących uniemożliwia wprowadzanie do sali spóźnionych osób po rozpoczęciu wydarzenia, gdyż wiąże się to z przesadzaniem osób będących na widowni. Dziękujemy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Baby, ach te baby

Kabaret średni
Koncert był ogromnie sympatyczny. Piękne, radosne piosenki wyśpiewane cudownymi głosami, które wydawały się nie mieścić aż w przestrzeni Piwnicy!! Bawiłam się z przyjaciółką cudownie!!!
Dziękuję bardzo miło i zabawnie polecam wszystkim
Bardzo nam się podobało, atmisfera wspaniała i występ również nas zachwycił.
Bawiłyśmy sie swietnie. Prosimy o kolejne zaproszenia :)

Polecane z kategorii kabaret