kabaret

Baby, ach te baby

kabaret

Baby, ach te baby

Baby, ach te baby - Bilety na kabaret

Serdecznie zapraszamy na spektakl kabaretowy "Baby, ach te baby", który odbędzie się 7 grudnia w Piwnicy pod Baranami! W repertuarze m.in. utwory takie jak: "Być kobietą", "To ja jestem Eva", "Sex Appeal", "Baby, ach te baby", "Brunetki, blondynki", "Najwięcej witaminy", "Pani dziś jest bez koszulki". Piosenki połączone będą dowcipnymi dialogami.

Prosimy o punktualne przybycie na wydarzenie - po zgaszeniu świateł i rozpoczęciu wydarzenia organizator zastrzega sobie prawo do nie wpuszczenia do sali osób spóźnionych, co wiązać się będzie z brakiem możliwości ubiegania się o zwrot kosztów poniesionych za zakupione bilety. W Piwnicy pod Baranami miejsca są nienumerowane, zaś specyficzna przestrzeń i niestandardowe ulokowanie miejsc siedzących uniemożliwia wprowadzanie do sali spóźnionych osób po rozpoczęciu wydarzenia, gdyż wiąże się to z przesadzaniem osób będących na widowni. Dziękujemy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Baby, ach te baby

Kabaret średni
Koncert był ogromnie sympatyczny. Piękne, radosne piosenki wyśpiewane cudownymi głosami, które wydawały się nie mieścić aż w przestrzeni Piwnicy!! Bawiłam się z przyjaciółką cudownie!!!
Dziękuję bardzo miło i zabawnie polecam wszystkim
Bardzo nam się podobało, atmisfera wspaniała i występ również nas zachwycił.
Bawiłyśmy sie swietnie. Prosimy o kolejne zaproszenia :)

Polecane z kategorii kabaret