kabaret

Czesław Jakubiec - Komik w Operze

kabaret

Czesław Jakubiec - Komik w Operze

Czesław Jakubiec - Komik w Operze - Bilety na kabaret

Śpiewak, meloman i komik podbijający operę. Prezentujemy świat Czesława Jakubca, gdzie czeka Cię chwila przyjemnej bliskości ze sztuką. Odkryjemy przed Tobą sekrety muzyki poważnej oraz zagwarantujemy chwilę zapomnienia od codziennych trosk i porządną dawkę wciągającej rozrywki.

Czesław Jakubiec to śpiewak operowy obdarzony poczuciem humoru, który od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy. W jego widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu dostarcza kilku łez wzruszenia.

Zapraszamy na wielowymiarowe widowisko, które łączy w sobie to, co najlepsze ze świata muzyki, komedii i teatru, czyli wyśmienitą muzykę, dobrą zabawę, chwilę refleksji. Czesław Jakubiec-Komik w Operze to w dużej mierze komunikacja, w trakcie której artysta dzieli się z widzami tym, co dla niego ważne i konfrontuje to, co go wzrusza, dotyka i pasjonuje. Najważniejsze jest tutaj spotkanie z drugim człowiekiem, a predyspozycje komiczne Czesława Jakubca służą stworzeniu przyjaznej i czarującej atmosfery.

By poznać wspaniały świat muzyki „odpoważnionej”, nie musisz się stroić w wyszukane kreacje. Wystarczy, że zabierzesz ze sobą otwartą głowę, chęć na błyskotliwą zabawę konwencją i chusteczki do otarcia łez śmiechu!

Wkrocz do świata muzyki, poczucia humoru i ciepłych wzajemnych relacji. To świat Czesława Jakubca.

Oficjalna strona: http://czeslawjakubiec.pl/

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Czesław Jakubiec - Komik w Operze

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret