kabaret

Czterej pancerni i..., czyli koncert galowy 31. PAKI

kabaret

Czterej pancerni i..., czyli koncert galowy 31. PAKI

Czterej pancerni i..., czyli koncert galowy 31. PAKI - Bilety na kabaret

Prowadzenie: Piotr Bałtroczyk, Artur Andrus, Mariusz Kałamaga, Marcin Wójcik.
Reżyseria: J. J. Połoński.

Uwieńczeniem tegorocznej edycji PAKI będzie koncert galowy w Kijów Centrum pt. "Czterej pancerni i...". Przeniesiemy się na chwilę w czasy wojny, a do swojego czołgu zaproszą widzów Piotr Bałtroczyk, Artur Andrus, Marcin Wójcik oraz Mariusz Kałamaga. W koncercie będzie wiele atrakcji - widzowie będą mogli podziwiać solowe popisy prowadzących, finalistów 31. PAKI w całej
okazałości i w różnych odsłonach - specjalnie przygotowanych krótkich skeczach, improwizacjach, piosenkach i numerach, którymi wygrali tegoroczną PAKĘ. Zapraszamy na odcinek finałowy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Czterej pancerni i..., czyli koncert galowy 31. PAKI

Troche ze duzo czasu poswiecono na wreczanie roznych dziwnych nagrod I calosc trwala przez to za dlugo, ale tak ogolnie, bylo sympatycznie.
Fair Play Crew i Artur Andrus na 6-kę!
Dziadostwo. Prowadzący chcieli jak najszybciej skończyć i byli tragiczni. Żenada.
Jak zawsze, podsumowanie PAKI powala:-) Polecam wszystkim, którzy nie mogą uczestniczyć w eliminacjach.
sajgon666 27.04.2015 19:46
Ogromne rozczarowanie, żenada i wstyd. Rozumiem, że Bałtroczyk się rozchorował i zastąpił go Jachimek (klasa niżej), że była improwizacja, panika i spontan. Ale nie rozumiem chamskich i prymitywnych monologów Kałamagi (10 minut non stop o puszczaniu bąków) i nawet koszarowy wystrój tego nie tłumaczy. Stracony wieczór, zmarnowana kasa.
Gorylka 27.04.2015 18:02
Dobra zabawa, choć Andrus trochę mnie rozczarował.
am1616@wp.pl 27.04.2015 15:54
Bardzo słaby poziom zaprezentowali prowadzący - do znudzenia przechwalanie się jak to się nawalili na "pace" już od czwartku iże dalej będą zaprotezować było monotonne i szczeniackie. Przebieg gali był chaotyczny i wyglądało to tak jakby prowadzący nie bardzo mieli pojęcie kto ma kiedy występować. poziom całości uratował niezawodny Artur Andrus.
Jak dla mnie porazka stracone 3,5 h oraz pieniadze nigdy w zyciu sie tak nie wynudzilem
poziom spada i spada... Humor raczej średniego lotu. Nieźli byli zwycięzcy Fair Play Crew. Ale to właściwie NIE KABARET! Reszta - mizerota. Kałamaga miał rozbawiać a właściwie tylko wkurzał i był chwilami zwyczajnie CHAMSKI!Cytat: "siądzie taki w pierwszym rzędzie, założy ręce i - no baw mnie, kurwa!"...Oto POZIOM ARTYSTYCZNY! Jedynie niezrównany MISTRZ ANDRUS był prawdziwą ozdoba wieczoru! Po prostu NIE WYOBRAŻAM SOBIE, żeby z JEGO UST mogły paść takie słowa...Tyle, że Kałamaga przy Andrusie to jak ręczna drezyna przy Mercedesie!
mnietek 27.04.2015 11:35
Widowisko - takie sobie. Nieadekwatny tytuł do treści. Żarty o wojsku trochę "na siłę", bardzo przeciętny (oględnie mówiąc) poziom humoru, a ratowanie się wulgaryzmami ze sceny i wspomnieniami z alkoholowych ekscesów w trakcie PAKI - niepotrzebne. Część osób zniesmaczonych wychodziła w trakcie koncertu. Artur Andrus i Fair Play Crew - uratowali całość (słabą, nudną). Trzech prowadzących przekrzykujących się nawzajem - bez sensu. Generalnie - rozczarowanie. Szkoda czasu, nie polecam.
Bez szału. Poziom artystyczny nie byl powalajacy jak moznaby sie spodziewac na finale :(
DNO DNA!!!! Temat wybrany tylko po to, aby usprawiedliwić RYNSZTOK w wykonaniu Srajcika i Połamagi (nie zmusicie mnie aby prawidłowo napisać ich nazwiska). Faceci polecieli ch... ami i k..rwami jak recydywa. Gawiedź na sali rechotała, ale część ludzi wyszła. Kiedyś miałem przyjemność chadzać na V-X PAKĘ i dobrze bawić się w towarzystwie dobrze bawiących się Tyma, Awediejewa i Bałtroczyka. Wczoraj PAKA dała mi letalną dawkę "kultury masowej". Wróciłem do domu, odruchowo umyłem się gruntowniej niż zwykle, przeżyłem. Ale dla mnie ona jest już trupem.
slaw48 27.04.2015 09:21
Baltroczyka brak ! "Mamalyga"- nie ten pziom,musi sie duzo nauczyc,chociaz watpie czy kultury mozna sie nauczyc
Wszystkie kabarety i prowadzący na właściwym, wysokim poziomie, poza Kałamagą.

Polecane z kategorii kabaret