kabaret

Czterej pancerni i..., czyli koncert galowy 31. PAKI

kabaret

Czterej pancerni i..., czyli koncert galowy 31. PAKI

Czterej pancerni i..., czyli koncert galowy 31. PAKI - Bilety na kabaret

Prowadzenie: Piotr Bałtroczyk, Artur Andrus, Mariusz Kałamaga, Marcin Wójcik.
Reżyseria: J. J. Połoński.

Uwieńczeniem tegorocznej edycji PAKI będzie koncert galowy w Kijów Centrum pt. "Czterej pancerni i...". Przeniesiemy się na chwilę w czasy wojny, a do swojego czołgu zaproszą widzów Piotr Bałtroczyk, Artur Andrus, Marcin Wójcik oraz Mariusz Kałamaga. W koncercie będzie wiele atrakcji - widzowie będą mogli podziwiać solowe popisy prowadzących, finalistów 31. PAKI w całej
okazałości i w różnych odsłonach - specjalnie przygotowanych krótkich skeczach, improwizacjach, piosenkach i numerach, którymi wygrali tegoroczną PAKĘ. Zapraszamy na odcinek finałowy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Troche ze duzo czasu poswiecono na wreczanie roznych dziwnych nagrod I calosc trwala przez to za dlugo, ale tak ogolnie, bylo sympatycznie.
Fair Play Crew i Artur Andrus na 6-kę!
Dziadostwo. Prowadzący chcieli jak najszybciej skończyć i byli tragiczni. Żenada.
Jak zawsze, podsumowanie PAKI powala:-) Polecam wszystkim, którzy nie mogą uczestniczyć w eliminacjach.
sajgon666 27.04.2015 19:46
Ogromne rozczarowanie, żenada i wstyd. Rozumiem, że Bałtroczyk się rozchorował i zastąpił go Jachimek (klasa niżej), że była improwizacja, panika i spontan. Ale nie rozumiem chamskich i prymitywnych monologów Kałamagi (10 minut non stop o puszczaniu bąków) i nawet koszarowy wystrój tego nie tłumaczy. Stracony wieczór, zmarnowana kasa.
Gorylka 27.04.2015 18:02
Dobra zabawa, choć Andrus trochę mnie rozczarował.
am1616@wp.pl 27.04.2015 15:54
Bardzo słaby poziom zaprezentowali prowadzący - do znudzenia przechwalanie się jak to się nawalili na "pace" już od czwartku iże dalej będą zaprotezować było monotonne i szczeniackie. Przebieg gali był chaotyczny i wyglądało to tak jakby prowadzący nie bardzo mieli pojęcie kto ma kiedy występować. poziom całości uratował niezawodny Artur Andrus.
Jak dla mnie porazka stracone 3,5 h oraz pieniadze nigdy w zyciu sie tak nie wynudzilem
poziom spada i spada... Humor raczej średniego lotu. Nieźli byli zwycięzcy Fair Play Crew. Ale to właściwie NIE KABARET! Reszta - mizerota. Kałamaga miał rozbawiać a właściwie tylko wkurzał i był chwilami zwyczajnie CHAMSKI!Cytat: "siądzie taki w pierwszym rzędzie, założy ręce i - no baw mnie, kurwa!"...Oto POZIOM ARTYSTYCZNY! Jedynie niezrównany MISTRZ ANDRUS był prawdziwą ozdoba wieczoru! Po prostu NIE WYOBRAŻAM SOBIE, żeby z JEGO UST mogły paść takie słowa...Tyle, że Kałamaga przy Andrusie to jak ręczna drezyna przy Mercedesie!
mnietek 27.04.2015 11:35
Widowisko - takie sobie. Nieadekwatny tytuł do treści. Żarty o wojsku trochę "na siłę", bardzo przeciętny (oględnie mówiąc) poziom humoru, a ratowanie się wulgaryzmami ze sceny i wspomnieniami z alkoholowych ekscesów w trakcie PAKI - niepotrzebne. Część osób zniesmaczonych wychodziła w trakcie koncertu. Artur Andrus i Fair Play Crew - uratowali całość (słabą, nudną). Trzech prowadzących przekrzykujących się nawzajem - bez sensu. Generalnie - rozczarowanie. Szkoda czasu, nie polecam.
Bez szału. Poziom artystyczny nie byl powalajacy jak moznaby sie spodziewac na finale :(
DNO DNA!!!! Temat wybrany tylko po to, aby usprawiedliwić RYNSZTOK w wykonaniu Srajcika i Połamagi (nie zmusicie mnie aby prawidłowo napisać ich nazwiska). Faceci polecieli ch... ami i k..rwami jak recydywa. Gawiedź na sali rechotała, ale część ludzi wyszła. Kiedyś miałem przyjemność chadzać na V-X PAKĘ i dobrze bawić się w towarzystwie dobrze bawiących się Tyma, Awediejewa i Bałtroczyka. Wczoraj PAKA dała mi letalną dawkę "kultury masowej". Wróciłem do domu, odruchowo umyłem się gruntowniej niż zwykle, przeżyłem. Ale dla mnie ona jest już trupem.
slaw48 27.04.2015 09:21
Baltroczyka brak ! "Mamalyga"- nie ten pziom,musi sie duzo nauczyc,chociaz watpie czy kultury mozna sie nauczyc
Wszystkie kabarety i prowadzący na właściwym, wysokim poziomie, poza Kałamagą.

Polecane