Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-08-2022

kabaret

DF 22: Danmei - chiński kuzyn boys' love

kabaret

DF 22: Danmei - chiński kuzyn boys' love

DF 22: Danmei - chiński kuzyn boys' love - kabaret
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Prelegent: Agata "Aninreh" Włodarczyk

Boys’ love jest kulturowym fenomenem, który już dawno przekroczył granice Japonii i rozsiadł wygodnie w wielu krajach – między innymi w Chinach. Tam, znane jako danmei, wytworzył własną kulturę, fabularne tropy, a także przesunęło twórczość z komiksu na cyfrowe powieści (tzw. web novels). I to wszystko w kraju, w którym co roku uruchamiane są akcje wymierzone przeciw pornografii, w konsekwencji czego wielu z autorek postawiono zarzuty karne. A przecież spod pióra chińskiej autorki, Mo Xiang Tong Xiu, wyszła niesamowicie popularna, zdobywająca kolejne rynki historia Mo Dao Zu Shi - przetłumaczona, m.in. na język angielski czy niemiecki. W czasie spotkania porozmawiamy trochę na temat historii homoseksualności w Kraju Środka, ale przede wszystkim prześledzimy, jak to się stało, że danmei do Chin kontynentalnych trafiło i w jaki sposób funkcjonuje.

Wejściówki są gwarancją wejścia na wybrane punkty programu, na które zostały zakupione. Osoby z tym biletem są wpuszczane od 10 do 5 minut przed rozpoczęciem punktu programu, po upływie tego czasu tracą one ważność i ich zwrot przysługuje jedynie w wypadku, gdyby punkt programu, na który zostały wykupione, nie odbył się.

Dowodem zakupu jest bilet wydrukowany lub na ekranie urządzenia (np. telefon, tablet) okazany obsłudze wydarzenia przy wejściu na punkt programu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Wrocław

Recenzje i opinie: DF 22: Danmei - chiński kuzyn boys' love

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret