Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

dla dzieci

Fucha dla malucha - Kosmiczne granie

dla dzieci

Fucha dla malucha - Kosmiczne granie

Fucha dla malucha - Kosmiczne granie - dla dzieci

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Fucha Dla Malucha - Kosmiczne Granie
W listopadzie natomiast muzyczną rakietą zabierzemy uczestników w odległe galaktyki. Tam psotne ufonutki zaproszą nas do kosmicznego tańca. By bezpiecznie powrócić na Ziemię, wsiądziemy na kolorowy ogon komety. Szykuje się kosmiczna zabawa!

Zajęcia muzyczne dla dzieci, czyli Fucha Dla Malucha
Zajęcia muzyczne dla dzieci rozbudzą wyobraźnię i kompetencje miękkie twojego Malucha, przy tym zapewniając mu z pewnością niesamowite przeżycia! Spędź ze swoim brzdącem magiczne chwile, zabierając go na wyjątkowy spektakl, w którym melodia i estetyka baśni spotykają się z zabawą, która wzmocni koordynację słuchowo-ruchową najmłodszych.

Kolorowe światła, wielobarwne mięciutkie pufy do siedzenia oraz cały zwierzyniec przesłodkich pluszaków tworzą bowiem bajkowe królestwo, które bez wątpienia oczarowuje milusińskich. Przez czterdzieści minut wspaniałej zabawy Twoja latorośl będzie obywatelem świata radosnych dźwięków, a przede wszystkim wyobraźni.

Wyjątkowe walory edukacyjne sprawią, że maluchy wraz z rodzicami będą aktywnie słuchać, śpiewać i improwizować, nie wspominając już o tym, że zaangażują przy tym niemal wszystkie zmysły.

Koncepcja stworzona została według terapeutycznej metody, opracowanej przez Émilea Jaquesa-Dalcrozea i Edwina E. Gordona oraz Veronikę Sherborne.

Ma ona duży wpływ na ważne kompetencje miękkie, ponieważ odpowiednia dawka bodźców dźwiękowych, wzrokowych i dotykowych rozbudza integrację sensoryczną, a na dodatek wzmacnia koncentrację uwagi, poczucie wartości, spostrzegawczość, harmonię ruchów oraz pozytywne emocje. Silnie rozwija też jednak umiejętności słuchania i rozumienia dźwięków. Wszystko to sprawia, że nasze zajęcia muzyczne dla dzieci są takie wyjątkowe. Wydarzenie przeznaczone jest przede wszystkim dla szkrabów w wieku: 0 – 4 lat. Bilety ulgowe przysługują dzieciom wieku od 0 – 4 lat.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Fucha dla malucha - Kosmiczne granie


Jak działają recenzje?
Wydarzenie ciekawe, angażujące dzieci i dorosłych, można poznać jak brzmią różne instrumenty. Jedyne co, to troszkę krótkie biorąc pod uwagę cenę. Byliśmy na innym wydarzeniu z tej serii i trwalo 50 minut, a tutaj ledwie 40. Plus za tematyczne pieczątki dla Dzieci na koniec :)
Anita 28.11.2022 09:27
Fucha dla malucha - Kosmiczne granie
Poznań, 27.11.2022
Concordia Design
Super wydarzenie. Widać, że organizatorzy mają doświadczenie w pracy z dziećmi i przygotowali występ uwzględniając charakterystykę małych widzów. Mimo, że grupa docelowa to widzowie najmłodsi, zabraliśmy na występ również starszego syna (5,5 lat) i bawił się świetnie. Czekamy na kolejne takie wydarzenia.
Justyna 28.11.2022 09:07
Fucha dla malucha - Kosmiczne granie
Poznań, 27.11.2022
Concordia Design

Polecane z kategorii dla dzieci