kabaret
Fujarka Kabaretowa #2 - FiFa-RaFa i Łowcy.B

kabaret

Fujarka Kabaretowa #2 - FiFa-RaFa i Łowcy.B

Fujarka Kabaretowa #2 - FiFa-RaFa i Łowcy.B - Bilety na kabaret

Fujarka Kabaretowa #2 - FiFa-RaFa i Łowcy.B | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Świetna atmosfera, świeże skecze, śmieszne żarty i jeszcze wiele innych określeń na "ś", czyli #2 odsłona komediowej imprezy, której gospodarzem jest młody, piękny i pachnący kabaret FiFa - RaFa

Gościem wieczoru będzie:
Kabaret Łowcy.B, czyli jeden z bardziej znanych kabaretów na polskiej scenie. Od 2003 roku rozbawiają widzów swoim niepowtarzalnym podejściem do humoru. Zdobywcy wszystkich najważniejszych nagród w tej branży. Twórcy i współtwórcy kabaretowych programów telewizyjnych. Przez lata utożsamiani z charakterystycznymi sweterkami, wyjątkową sceniczną odwagą i ogromną sympatią jaką budzą pośród widzów.

Najnowszy program Łowców.B pod piekielnie mocnym tytułem “Jaka to melodia” to nowa i zaskakująca odsłona łowieckiego spojrzenia na żarty i tym podobne. Absurdalny humor na wyciągnięcie ręki, której nikt nie utnie. Słowa - klucze to szyk i elegancja, rodzina i mafia, multimedia i muzyczne swawole. Ważna informacja dla tych, którzy chcą i lubią mieć wybór. Podczas tego spektaklu go dostaną. To wszystko po to, żeby było śmiesznie!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Humor przedni :)
Rewelacyjnie spędzony piątkowy wieczór. Podziwiam Łowców.B za występ w ich strojach w tak tropikalnych okolicznościach temperaturowych. Kilka razy popłakałam się ze śmiechu.
Ogólnie fajnie. Największy minus to brak klimy i tropikalny klimat na sali :)

Polecane