Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

kabaret

Dobry wieczór: Grupa MoCarta, Artur Andrus z zespołem, Andrzej Sikorowski, Dorota Miśkiewicz

kabaret

Dobry wieczór: Grupa MoCarta, Artur Andrus z zespołem, Andrzej Sikorowski, Dorota Miśkiewicz

Dobry wieczór: Grupa MoCarta, Artur Andrus z zespołem, Andrzej Sikorowski, Dorota Miśkiewicz - kabaret

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Czy w listopadzie może być dobry wieczór?🤔 Plucha za oknem, pierwsze przymrozki i skrobanie szyb..🥶 Przełamujemy ten smutny i utarty schemat i zapraszamy Państwa na naprawdę Dobry Wieczór!🌺 Na jednej scenie spotka się cała plejada znakomitych Artystów⭐ którzy pozwolą Państwu oderwać się na kilka godzin od jesiennej rzeczywistości🍂 Grupa MoCarta, Dorota Miśkiewicz, Andrzej Sikorowski oraz Artur Andrus z zespołem!😎 Zapraszamy serdecznie!👉🏻🎫

Dobry wieczór: Grupa MoCarta, Artur Andrus z zespołem, Andrzej Sikorowski, Dorota Miśkiewicz - więcej informacji

Czy w listopadzie może być dobry wieczór?
Plucha za oknem, pierwsze przymrozki i skrobanie szyb, szaro i przenikający chłód, to tylko kilka czynników potwierdzających tezę, że nic dobrego nie może się wydarzyć.

A jednak! Przełamujemy ten smutny i utarty schemat i zapraszamy Państwa na naprawdę Dobry Wieczór.
Na jednej scenie spotka się cała plejada znakomitych Artystów, którzy pozwolą Państwu oderwać się na kilka godzin od jesiennej rzeczywistości.

To też znakomita okazja do uczczenia tego wyjątkowego dnia, jakim jest Święto Niepodległości.
Kogo zobaczymy w Gdańsku?

Grupa MoCarta – Kwartet smyczkowy z dużym poczuciem humoru o wysokiej kulturze, który działa na ludzi bez względu na wiek, narodowość czy poglądy polityczne. Każdy ich utwór to starannie dobrane fragmenty muzyki klasycznej i rozrywkowej, połączone wraz z akcją sceniczną i kilkoma rekwizytami w całość, doprowadzające Publiczność do spontanicznych wybuchów radości a czasem nawet do łez (rozpuku i pęknięć za śmiechu jak do tej pory nie zanotowano).

Dorota Miśkiewicz – nostalgiczna, wiecznie poszukująca, wyczulona na wciąż nowe dźwięki, czy eksperymenty. Jej znakiem rozpoznawczym są nastrojowe, liryczne kompozycje balansujące na granicy trudnych do sklasyfikowania muzycznych gatunków. Elegancka i skromna, jednak charyzmatyczna na scenie, błyskawicznie nawiązuje kontakt z publicznością, a jej głos jest piękny, jak ona sama.

Andrzej Sikorowski - krakowianin, piosenkarz, kompozytor, gitarzysta, autor tekstów. Od 1977 związany z legendarną grupą Pod Budą. Wyjątkowość sztuki Sikorowskiego polega na tym, że nie zatracił w sobie wrażliwości, piękna, a jego teksty wciąż urzekają prostotą, co w połączeniu z wrodzoną jego wrażliwością tworzy niepowtarzalną całość. Artyście towarzyszyć będzie gitarzysta Jacek Królik.

Artur Andrus – znany, lubiany dziennikarz, autor tekstów piosenek, poeta, piosenkarz, konferansjer oraz artysta kabaretowy. Piosenki przeplata wierszami, humorystycznymi komentarzami, anegdotami, zawsze na najwyższym poziomie – o czym chyba nikogo, kto zetknął się z tym artystą nie trzeba przekonywać. Artysta wystąpi z towarzyszeniem muzyków: Wojciech Stec – fortepian, gitara oraz Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon.
Zapraszamy serdecznie!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Dobry wieczór: Grupa MoCarta, Artur Andrus z zespołem, Andrzej Sikorowski, Dorota Miśkiewicz


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret