Recenzje
Grupa MoCarta - Dzieła wybrane z XX lat

Recenzje

Grupa MoCarta - Dzieła wybrane z XX lat

Świetny wystep, inteligentny żart! Profesjonaliści w każdym calu!
Wysoka kultura sceniczna, muzyczna i wirtuozeria zespołu. Do tego lekki humor, dobre tempo i sympatyczni artyści. Wszystko OK ! :)
Zabawa przednia, na wysoki poziomie :) Profesjonaliści, muzycy posiadający świetne poczucie humoru i dystans do siebie. Powodzenia w dalszej działalności i niekończących się pomysłów!
Super koncert Dzięki Wam mieliśmy fajny wieczór z mężem Katarzyna(35 lat stażu małżeńskiego ) Dzięki
Z koncertu wyszłam zadowolona , było zabawnie i kulturalnie . Polecam
Najlepsi - bardzo polecam.
Super, profesjonalny Występ
Grupa MoCarta, klasa sama w sobie. Bardzo miło było ich ponownie zobaczyć . Spotkanie po imprezie, zakup płyty oraz zdobycie autografów było dodatkowym atutem.
Bawiliśmy się świetnie. Impreza warta polecenia.
Fantastyczny koncert na najwyższym poziomie! Liczymy na powtórkę. :)
Wspaniały występ, cudowna atmosfera, publiczność roześmiana przez 1,5 godziny. A wszędzie królowała muzyka na najwyższym poziomie. Jedyna taka grupa, najlepszy kabaret pod słońcem! Można im życzyć tylko kolejnych takich 20 lat i czekać z utęsknieniem na kolejny występ.
Pięć gwiazdek to za mało. Suuuper występ.
Wspaniały występ, wspaniała sala. Panowie w świetnej formie (fizycznej również :-) ). 1,5h świetnej zabawy spowodowała że oderwałem się od rzeczywistości. Wiele "utworów" nieznanych z telewizji. Gorąco Polecam Grupę MoCarta jako wirtuozów muzyki niepoważnej ;-))
Absolutny światowy TOP !!! Panowie są w rewelacyjnej formie i zapewnili pyszną zabawę . Jedyny minus to to , że nie grali do północy albo i dłużej .
Genialny występ, świetnie się bawiliśmy !
Wspaniali muzycy, fantastyczny koncert!
Panowie są niesamowici. Gorąco polecam