kabaret

Grupa MoCarta

kabaret

Grupa MoCarta

Grupa MoCarta - Bilety na kabaret

Grupa MoCarta - Mińsk Mazowiecki | Kupuj Bilety Online

Niezwykły kwartet smyczkowy – i, jak do tej pory, jedyny taki kabaret na polskiej estradzie. Kabaret, korzystając ze standardów wszelakich gatunków muzycznych – począwszy od utworów klasycznych (ale nie tylko Mozarta, który patronuje Grupie swym nazwiskiem), poprzez przeboje operetkowe, elementy muzyki ludowej (z różnych krajów), covery muzyki pop i rock (z rozmaitych lat), aż do elementów muzyki elektronicznej – tworzy nowe i bardzo zabawne aranżacje.

Artyści łączą i przeplatają ze sobą gatunki i rodzaje muzyki, by stworzyć jedyny w swoim rodzaju spektakl, który z jednakową przyjemnością można słuchać i oglądać. Czasami śpiewają, od czasu do czasu prezentują układy taneczne, a wszystko to robią z ogromnym wdziękiem. Sposób łączenia ze sobą poszczególnych utworów zaskakuje widzów niestandardowymi skojarzeniami i mistrzowskim wykonaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Mińsk Mazowiecki

Brak wydarzeń w: Mińsk Mazowiecki

Recenzje

Fajna formuła. Poważnie na wesoło.
Program jak i wykonanie niesamowite. Kultura na najwyższym poziomie. Ogromny szacunek dla Panów. Ta utracona gwiazdka leci do organizatora. Rozumiem, że każde krzesełko to zysk ale są granice. Można by porównać ilość miejsca na nogi do standardów pewnej taniej linii lotniczej...
Byłam na występie z mężem i 17-letnim synem. Było super :) Nastolatek poprosił o zakup płyt Grupy MoCarta. Gorąco polecam ten występ :)
Wspaniała zabawa jak zwykle na najwyższym poziomie.Nowy program,pamięć o Wodeckim,Młynarskim...polecam
Jak zwykle wspaniali !
Super wieczór! Panowie są klasą sami dla siebie, a my bawiliśmy się świetnie. Wisienką na torcie było "Gdy Święci maszerują..." - majstersztyk!
Świetny wieczór! Doskonała zabawa! Jedynie skecz z interpunkcją był moim zdaniem nieco słabszy.
Było fantastycznie, nowy program jest świetny, zdecydowanie warto iść :)
Znakomity koncert! Elegancja, kunszt, wysoka kultura przekazu i perfekcyjna jakość wykonania, to najlepsze cechy! Do tego niesamowity humor i kilka wzruszających momentów! Polecam każdemu bez względu na wiek! (Moja 9-letnia córka bawiła się przednie!)
jak zwykle doskonali, czas płynie dużo szybciej niż widz chciałby
Ekrajka 07.12.2019 09:22
Wysoki poziom wykonawców ,świetna impreza
krzysiek 04.12.2019 21:43
Bardzo dobrze się bawiliśmy. Wszystkie występy bardzo udane, Ireneusz Krosny rozśmieszył mnie do łez. Zresztą nie tylko mnie, sądząc po reakcji sąsiadów :)
Wspaniały program ,świetni wykonawcy i ogromna dawka śmiechu. Tak trzymać ! Prawie 2,5 godzinny spektakl ( bez przerwy) mógł się każdemu podobać. My wyszliśmy z tej imprezy bardzo rozbawieni , z dużą dawką energii.
Tak dobrze, jak tego wieczoru nie bawiliśmy się już bardzo długo. Śmiem twierdzić, że twórcy swoją lotnością i mistrzostwem wspinają się na najwyższe szczyty artyzmu kabaretowego. Oglądanie występu w telewizji lub za pośrednictwem internetu nawet przy zachowaniu najwyższej jakości transmisji nie jest w stanie przekazać atmosfery występu na scenie. Jest to podobne do próby nasycenia się wyśmienitą potrawą przez ekran monitora lub telewizora. Polecam z całego serca wzięcie udziału w tej uczcie scenicznej wirtuozerii.
Jeden z lepszych koncertów, na których byliśmy. Wszyscy wykonawcy prezentowali najwyższym poziom. Najbardziej podobał nam się wystep Jaromira Nohavicy.
Jak dobrze jeszcze są tacy artyści i publiczność . Dziękujemy wszystkim za to , że było tak wspaniale. Gratulacje dla muzyków , że mają takich przyjaciół. Rude Grześki
Rude Grześki 01.12.2019 15:57
Super, klasa i kultura
Atmosfera świetna - jak zawsze! Nohavica niezastąpiony. Oby rak dalej
Rewelacja, niby dwie godziny a miałam wrażenie, że pół godziny.
Wspaniała rozrywka
Koncert - przedstawienie - rewelacja. Bardzo lubimy z rodziną Grupę Mocarta, Kaśka Pakosińska (kwestia gustu) też w formie. Krosny - bez zmian - popłakałem się ze śmiechu. Zamachowski z "Kobiety jak te kwiaty" nie zawiódł. Na koniec kilka bisów, no i możliwość zrobienia zdjęć z artystami. Polecam, Wojtek
Fantastycznie😁
Wspaniała uczta na wieczór !!! Kolejny raz Panowie i Wasi Przyjaciele uraczyliście mnie znakomitym humorem, dawką rewelacyjnej zabawy, za co pięknie dziękuję. Życzę kolejnych 25 lat wspólnego koncertowania. Pozdrawiam 🤗
Rewelacyjna, jak zwykle, Grupa MoCarta, z udziałem znakomitych gości: Katarzyny Pakosińskiej, Jaromira Nohavicy, Zbigniewa Zamachowskiego i Ireneusza krosnego. Wszyscy w doskonałej formie, wieczór z pełną gamą doznań (różnorakich). Gorąco polecam!!!
Rodzice dostali bilety na występ w prezencie i wspaniale się bawili!
Wesoło, śmiesznie, momentami nostalgicznie. Mam jednak mały niedosyt - trochę za mało Grupy MoCarta jak na ich koncert. Dostali zasłużone owacje na stojąco.
Ponad 2 godziny świetnej zabawy Gorąco polecam
Niezapomniane wrażenia-kultura słowa i mistrzowski performance . Gorąco polecam i Grupę MoCarta, i Przyjaciół.
Jolanta Maria 30.11.2019 21:28
Przedstawienie bardzo ciekawe,pokazane na przestrzeni 25 letniej działalności.Pełne humoru i ciekawych gości. Ubawiałam się doskonalne i o to chodziło.Polecam.
Wspaniały występ, byłam z grupą znajomych i wszystkim bardzo się podobało.
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Zielona Góra
24.01.2020 19:00

bilety od 85,00 zł

KUP BILET

Polecane

Mińsk mazowiecki inne wydarzenia

Cud

Cud

(20)

najblizsze wydarzenie
14.02.2020 19:00

bilety od 99.00 PLN