kabaret
Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem

kabaret

Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem

Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem - Bilety na kabaret

Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem - Gdańsk Polska Filharmonia Bałtycka | Kupuj Bilety Online

Jesień z roku na rok przynosi coraz więcej frustracji w polskim społeczeństwie z powodu deszczy, zimna i nieoczekiwanych wiatrów. Wychodząc temu na przeciw zapraszamy Państwa na andrzejkowy koncert Grupa MoCarta i Przyjaciele, na który zawsze możecie zabrać kogoś mówiąc, że idziecie na koncert muzyki klasycznej.

            Zaproszenie Grupy MoCarta do udziału w jesiennej trasie zechcieli przyjąć:

 • Jaromir Nohavica, pisze teksty piosenek, komponuje, śpiewa, gra na gitarze i na heligonce. I ma to coś, czego nie można zdefiniować. Coś, czym hipnotyzuje publiczność podczas swoich koncertów w Czechach i Polsce. Grupa MoCarta będąca pod silnym wrażeniem talentu Jaromira Nohavicy spotka się z nim na scenie."Ah jo..." westchnął Krecik, z radością.
 • Artur Andrus, któremu muzycy zawsze chętnie akompaniują, wspiera kwartet, udowadniając swoją twórczością, że jest wielu wrażliwych odbiorców, dla których warto występować. 
 • Zbigniew Zamachowski, człowiek wielu talentów, zaprosił Grupę MoCarta na deski teatralne, by tam wspólnie muzykować. 
 • Ireneusz Krosny, mim z którym Grupa MoCarta występuje od wielu lat, jest nie tylko estradowym partnerem zespołu, ale także ich nieświadomym nauczycielem sztuki kabaretowej. 
 • Katarzyna Pakosińska - artystka kabaretowa, aktorka, konferansjerka, jej firmowym znakiem jest szalony śmiech, którego i tym razem z pewnością nie zabraknie.
 • Andrzej Poniedzielski jest poetą, reżyserem, aktorem i scenarzystą. Piosenkarzem nie jest, choć bardzo ładnie śpiewa i wydaje płyty, a my często i chętnie mu akompaniujemy.
  Na scenie spokojny, wpatrzony w podłogę, opowiada o swoich relacjach ze współczesnym światem. Swoimi przemyśleniami powoduje salwy śmiechu i gromkie brawa.
  Dla Grupy MoCarta każde spotkanie z Andrzejem Poniedzielskim jest ogromną przyjemnością i pięknym intelektualnym przeżyciem.
  Andrzej na koncerty zawsze przyjeżdża samochodem.
  Na pytanie: jak droga? zawsze odpowiada: „ szara i w linie.”
 • Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz - fantastyczny muzyczny duet. Alicja Majewska należy do artystów niezapomnianych. Do legend przeszły jej piosenki zaśpiewane w duecie z takimi jak na przykład Andrzej Zaucha, Zbigniew Wodecki, Jerzy Połomski, Dorota Osińska, Grzegorz Markowski, czy Ryszard Rynkowski. Do jej ulubionych wykonawców, jak sama przyznała, należy repertuar Wojciecha Młynarskiego. Warto zaznaczyć, że autorem większości muzyki wykonywanej przez Alicje Majewską jest kompozytor i pianista Włodzimierz Korcz.
 • Tomasz Jachimek - kabareciarz, autor tekstów i konferansjer. Były piłkarz drużyn juniorskich Bałtyku Gdynia, dziennikarz.

            Zapewniamy, iż będzie to cudowny wieczór i wywołamy szeroki uśmiech na Państwa twarzach!

  Kwartet od początku swojej działalności bardzo chętnie nawiązywał współpracę z wieloma wykonawcami. Wspólne koncerty, godziny rozmów na próbach, w samochodzie czy w garderobie scementowały te relacje i przeobraziły je w przyjaźnie. Nadszedł czas uczcić te wieloletnie znajomości! 

            Koncert "Grupa MoCarta i Przyjaciele" powstał, aby Państwo mogli choćby przez dwie godziny cieszyć się życzliwością i sympatią emanującą ze sceny. Każdy z Artystów podczas tego koncertu wykona ulubione utwory z własnego repertuaru, niektóre wspólnie z kwartetem. Grupa MoCarta również zagra to, co ma najlepszego. A wszystko w atmosferze przyjaźni, której nie da się ukryć.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Jak zwykle, Grupa MoCarta i wszyscy Przyjaciele zapewniają najwyższych lotów, inteligentną rozrywkę. Grupa MoCarta to wirtuozi bawiący się jak rozbrykane nastolatki (dawno się tak nie spłakałam ze śmiechu). Artur Andrus - moja miłość. Poniedzielski - mistrz zakamuflowanej ironii. Alicja Majewska w olśniewającej formie głosowej. Zamachowski - świetny glos z ekspresyjnym aktorstwem. Wspaniali akompaniatorzy, a Włodzimierz Korcz zachwycający rownież głosem. Wspólczesne "kabarety" - pobierzcie lekcje!
Ewa-z-Łodzi 20.11.2019 14:01
Przepiękny występ. Warty polecenia.
Piotr M 19.11.2019 16:36
Najwyższa jakość, Wspaniale się bawiliśmy.Jak najwięcej takich spektakli
Grupa MoCarta to genialne połączenie muzyki "poważnej" z doskonałym wyczuciem humoru muzyków, co doprowadza do unikalnej rozrywki. Tak jak w opisie zachęcającym do koncertu "Grupa MoCarta również zagra to, co ma najlepszego. A wszystko w atmosferze przyjaźni, której nie da się ukryć." Wszystko to, co zagrali faktycznie było na bardzo wysokim poziomie, wiemy jednak, że ich możliwości są nieograniczone. Cały koncert można było czuć istotę przyjaźni. Niespotykanie rzadko można oglądać i być świadkiem tak wspaniałego jubileuszu w towarzystwie przyjaciół z jednej branży, którzy wspierają, motywują i budują - co widać na pierwszy rzut oka. Podsumowując, wieczór mistrzowski. Polecam każdemu bez wahania. Grupie MoCarta życzę kolejnych wspaniałych jubileuszy, nowych pomysłów i takich przyjaciół wokół siebie, jacy byli na scenie.
Limonka 19.11.2019 14:50
Polecam. Świetna rozrywka
Bardzo udany wieczór, Panowie z Grupy MoCarta 2 godziny na scenie, nie można się nudzić! Przyjaciele nie zwiedli, zjawiskowa Alicja Majewska - dla mnie olśniewając. Polecam!!
Joahna 19.11.2019 07:56
Doskonała atmosfera oraz wspaniali goście zaproszeni przez Grupę MoCarta.
Świetny koncert, są rewelacyjni, warto, warto i jeszcze raz warto uczestniczyć.
Andrzej 18.11.2019 20:49
Cudowny koncert, zjawiskowi goście. Miło spędzony czas.
REWELACJA !!!! Gorąco polecam ten koncert !!! Dwie godziny rozrywki na bardzo wysokim poziomie i z cudownymi Artystami !!!
Świetna zabawa, wspaniali artyści :-)
rzecka 18.11.2019 19:25
Można powiedzieć krótko - wiadomo, ze tak będzie! Zespół doskonały, humor inteligentny i zaskakujący, twarze... ulubione. Alicja Majewska była wspaniałą niespodzianką, jej forma także. Cieszę się, że byłem. Nie jestem człowiekiem zestresowanym, więc odstresowywać się nie musiałem, za to ładunek dobrej energii pobrałem najwyższej jakości.
Krzysztof 18.11.2019 18:29
Wspaniały występ. Cudownie spędzone chwile. Warto było czekać pół roku :)
Teresa 18.11.2019 17:45
wspaniały koncert Grupy MoCarta z udziałem równie wspaniałych Gości, zwłaszcza Artura Andrusa i Andrezja Poniedzielskiego.. Prosze przysyłanie informacji o spektaklach, ale zdużym wyprzedzeniem
Wydarzenie o którym się nie zapomni. Artyści-górna półka.Niesamowity wieczór! Już śledzę,kiedy znów wystąpią w Łodzi.
Super Koncert. Wszyscy wykonawcy w rewelacyjnej formie.
darekw 18.11.2019 15:53
Płakaliśmy i ze śmiechu, i ze wzruszenia. Było cudownie.
Bogusław 18.11.2019 11:15
Supr koncert. Polecam
Występ absolutnie znakomity, dziękuję bardzo!
Wspaniała impreza ! Artyści na najwyższym poziomie . Dziękujemy !!!
Wydarzenie raczej mnie nie zaskoczyło, jak zawsze bardzo wysoki poziom, super poczucie humoru, wspaniali przyjaciele Grupy MoCarta. Nic dodać nic ująć. Dziękuję za fantastyczny wieczór.
Super jeszcze raz super
było super pod każdym względem
slabe naglosnienie wokalu
SUPER! SUPER! SUPER! Jak zawsze najwyższy poziom humoru! Osoby towarzyszące; p. Andrus, Poniedzielski i Zamachowski dodali wartości temu przedstawieniu. Polecam!
Najlepszy koncerto-kabaret, na jakim byłam ostatnimi czasy. :)
Zdecydowanie polecam!
Wspaniałe wykonawcy, warto było iść!!!!
Rewelacyjny koncert...klimat Jaromira Nohavicay, poczucie humoru Artura Andrusa i muzyka MoCarta to idealny zestaw....POLECAM !!!
Koncert wspaniały, jedynie scena powinna mieć wyższe podium, z parteru widoczność była utrudniona (bardzo)
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Bydgoszcz
24.11.2019 18:30

bilety od 50,00 zł

KUP BILET

Polecane

Gdańsk inne wydarzenia