kabaret
Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem

kabaret

Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem

Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem - Bilety na kabaret

Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem - Kraków ICE Kraków Congress Centre | Bilety na kabaret

Grupa MoCarta powstała w połowie lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia i od tej pory prowadzi ożywioną działalność koncertową w kraju i za granicą.
Tutaj rodzi się pytanie: dlaczego tak długo? Wielu artystów, którzy święcili tryumfy w latach 90., dawno już zeszło ze sceny, a niektórzy teraz próbują na nią wrócić. Legendarny zespół Ich Troje niech posłuży nam za przykład...
Na długowieczność Grupy MoCarta składają się dwa czynniki: życzliwość Publiczności i artystyczne przyjaźnie. Kwartet od początku swojej działalności bardzo chętnie nawiązywał współpracę z wieloma wykonawcami. Wspólne koncerty, godziny rozmów na próbach, w samochodzie czy w garderobie scementowały te relacje i przeobraziły je w przyjaźnie.
Ireneusz Krosny, mim z którym Grupa MoCarta występuje od wielu lat, jest nie tylko estradowym partnerem zespołu, ale także ich nieświadomym nauczycielem sztuki kabaretowej.
Artur Andrus, któremu muzycy zawsze chętnie akompaniują, wspiera kwartet, udowadniając swoją twórczością, że jest wielu wrażliwych odbiorców, dla których warto występować.
Piotr Bałtroczyk, legendarny konferansjer, swoją sympatię dla Grupy próbuje ukryć za uszczypliwymi zapowiedziami zespołu.
Zbigniew Zamachowski, człowiek wielu talentów, zaprosił Grupę MoCarta na deski teatralne, by tam wspólnie muzykować.
Włodzimierz Korcz, Joanna Kołaczkowska, Monika Dryl, Adam Sztaba, Piotr Bukartyk... nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkich Przyjaciół kwartetu.
Koncert "Grupa MoCarta i Przyjaciele" powstał, aby Państwo mogli choćby przez dwie godziny cieszyć się życzliwością i sympatią emanującą ze sceny. Każdy z Artystów podczas tego koncertu wykona ulubione utwory z własnego repertuaru, niektóre wspólnie z kwartetem. Grupa MoCarta również zagra to, co ma najlepszego. A wszystko w atmosferze przyjaźni, której nie da się ukryć.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Kraków

24.03.2019, 18:00 ICE Kraków Congress Centre
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje

Szanowni Państwo, brak mi słów, by wyrazić mój podziw dla klasy wszystkich artystów, których miałam zaszczyt oglądać! Piękny spektakl, najwyższej klasy artyści! Dziękuje!!!
Rewelacyjny koncert, świetny dobór wykonawców i ich repertuaru. Mnóstwo humoru na poziomie. Gorąco polecam.
Super dla całej rodziny
Rewelacja, są jak wino-im starsi tym lepsi
Świetne wydarzenie, Andrus i Nohavica zrobili robotę!
To był prawdziwy KABARET!
Wspaniały występ. Potrafią i rozśmieszyć i wzruszyć.
Wieczór był wspaniały. Cieszę się, że razem z przyjaciółmi mogliśmy świętować 25-lecie grupy MoCarta. Artur Andrus fantastyczny, a ponieważ jestem bohemistką uwielbiam Nohavicę. POZDRAWIAM
Tego nie da się opisać. To trzeba zobaczyć. A Artur Andrus jak zwykle extraklasa humoru i taktu. Impreza warta tej ceny
Dobra zabawa, fantastyczne prowadzenie występu, humor na dobrym poziomie. Warto było zobaczyć!
REWELACJA! :)) POLECAM SĄ CUDOWNI !
F A N T A S T Y C Z N Y K O N C E R T
Prześwietny koncert. Muzycy oczywiście pierwsza klasa, ale ich goście też nie gorsi. Polecam wszystkim
Super występ. Polecam :)
Świetny koncert, znakomici artyści, niezwykła atmosfera :-) Warto!
Nie dla malkontentów. Goście "wymiatają". Jak jeden mąż!
Wspaniały występ z gwiazdami.
Rodzice poszli na wydarzenie w ramach prezentu - byli zachwyceni.
Bawiłyśmy się wspaniale. Niezapomniani panowie Andrus i Zamachowski. Wysokiej klasy i kultury osobistej muzycy Grupy. Atmosfera radosna. Ciepły, piękny głos gościa z Czech. Rewelacyjny występ. Zastanawiamy się jaką rolę spełniał w koncercie pan Sztaba. Występ uważamy za wyjątkowo nie udany :( Poza tym bardzo pozytywnie! Polecamy gorąco i czekamy na bis!!!
Jesli ktoś lubi grupę Mocarta to nie bedzie zawiedziony. Ponad 2 godziny swietnej zabawy i świetnej muzyki . Zaproszeni goście wzbogacają repertuar wystepu. Polecam ten koncert.
Bawiliśmy się przednio, jak zawsze. POLECAMY
Wspaniale się bawiłam. Wspaniały występ.!!!! KLASA!!!!!!!!!!!!
Występ na najwyższym poziomie. Dwie i pół godziny świetnej zabawy.
Srednio; za mało Andrusa, B. dobry Nohawica, także Zamachowski, zbędny Sztaba.
Czekałam na to wydarzenie i jak zawsze nie zawiodłam się. Wszyscy byli wspaniali!!!! Impreza jak żadna inna godna powtórzenia. Brawo, brawo, brawo. Ponad 2 godziny bardzo dobrej zabawy. Gratulacje Grupie MoCarta i ich gościom. Pan Artur Andrus jak zawsze nie do podrobienia. Pan Zbigniew Zamachowski rewelacja!!! Ta dykcja, ten głos zostało tylko powzdychać. Do zobaczenia i usłyszenia, oby jak najszybciej w Białymstoku.
Rewelacyjny koncert. Dobra zabawa non stop. Klasa sama w sobie wszystkich wykonawców.
Duża dawka świetnego humoru okraszona doskonałą muzyką. Gorąco polecam.
GENIALNI !!! Andrus - jak zwykle błyskotliwy, Zamachowski - mistrz, no i Nohavica - miodzio. Jubilaci jak zwykle, niezwykli, śwetnie sie bawiliśmy :)
WIĘCEJ
ZWIŃ