kabaret Grupa MoCarta

Grupa MoCarta i Przyjaciele

kabaret Grupa MoCarta

Grupa MoCarta i Przyjaciele

Grupa MoCarta i Przyjaciele - Bilety na kabaret

Dla wszystkich sfrustrowanych długą przerwą w koncertach spowodowaną COVIDem mamy znakomitą propozycję oderwania się od tej przykrej sytuacji. Ten koncert zastąpi wyjście do najlepszej restauracji, czy przesunięty z powodu pandemii wyjazd na Hawaje, do Kozich Dołów, Łososiowic, czy Wielkiej Lipy. Cóż bowiem może być piękniejszego od kilku godzin wspaniałej rozrywki z najlepszym kwartetem i to nareszcie na żywo?!

Żeby rozbawić Państwa jeszcze mocniej zaprosiliśmy do udziału w naszych koncertach wspaniałych Przyjaciół:

• Kabaret HRABI - Od zimy 2002 roku zbiegły się ponownie życiorysy artystyczne Darka Kamysa (ksywka Kamol) i Joanny Kołaczkowskiej (ksywka Lola lub Asior) i przy współudziale Łukasza Pietscha (ksywka Lopez) i Tomasza Majera (ksywka Bajer), scaliły się w kabaret Hrabi. Połączenie było na tyle udane – że dziś jakikolwiek inny skład wydaje się gorszy. Pośród innych kabaretów postrzegani są jako wzór kabaretu idealnego ;-)
Dołożymy starań, by idealny był także Ich występ w Gdańsku.
• Ania Rusowicz – królowa bigbitu, "zakręconą hipiską" i "najbarwniejsze dziecko - kwiat ostatnich lat". W twórczości idzie jednak własną drogą - raz wydaje się natchniona, innym razem twardo stąpająca po ziemi, zawsze mówi wprost.
• Artur Andrus, któremu muzycy zawsze chętnie akompaniują, wspiera kwartet, udowadniając swoją twórczością, że jest wielu wrażliwych odbiorców, dla których warto występować.
• Ireneusz Krosny - mim z którym Grupa MoCarta występuje od wielu lat, jest nie tylko estradowym partnerem zespołu, ale także ich nieświadomym nauczycielem sztuki kabaretowej.
• Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz - fantastyczny muzyczny duet. Alicja Majewska należy do artystów niezapomnianych. Młodzieńcza figura, burza loków, werwa nastolatki. Nieprzerwanie porywają publiczność swoją energią i zarażają radością i uśmiechem.
• Andrzej Sikorowski – krakowianin, piosenkarz, kompozytor, gitarzysta, autor tekstów. Od 1977 związany z legendarną grupą Pod Budą. Wyjątkowość sztuki Sikorowskiego polega na tym, że nie zatracił w sobie wrażliwości, piękna, a jego teksty wciąż urzekają prostotą, co w połączeniu z wrodzoną jego wrażliwością tworzy niepowtarzalną całość.
• Adam Nowak - lider, twórca tekstów, wokalista i gitarzysta zespołu Raz, Dwa, Trzy. Dzisiaj Jego piosenki śpiewa cała Polska. Posiada niepowtarzalna fantazje, muzyczna finezję i własny styl.

Jak przekłada się to na artystyczną przyjaźń, przekonacie się Państwo sami.
Zapewniamy, iż będzie to cudowny wieczór i wywołamy szeroki uśmiech na Państwa twarzach!
Koncert "Grupa MoCarta i Przyjaciele" powstał, aby Państwo mogli choćby przez dwie godziny cieszyć się życzliwością i sympatią emanującą ze sceny. Każdy z Artystów podczas tego koncertu wykona ulubione utwory z własnego repertuaru, niektóre wspólnie z kwartetem. Grupa MoCarta również zagra to, co ma najlepszego. A wszystko w atmosferze przyjaźni, której nie da się ukryć.

Goście:
Gorzów: Artur Andrus i Ireneusz Krosny
Gdańsk: Hrabi i Ania Rusowicz
Wrocław: Hrabi, Andrzej Sikorowski, Ania Rusowicz
Kraków: Hrabi, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz, Ania Rusowicz, Adam Nowak

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Grupa MoCarta i Przyjaciele

Występ fantastyczny. Prawie dwie i pół godziny świetnego humoru, świetnej muzyki i wspaniałych wykonawców. Grupa MoCarta, jako gospodarze wieczoru, wspaniali. Zaproszeni goście Im nie ustępowali. Cudowny Ireneusz Krosny zadziwił nas swoimi "możliwościami ruchowymi", a Piotr Bałtroczyk, choć zaskoczył swym popandemicznym wyglądem, rozbawił nas do łez. Jednym słowem - koncert wart każdych pieniędzy za bilet. Niestety, ze strony jednej z pań obsługujących widownię Teatru Muzycznego w Łodzi, spotkaliśmy się z niebywałą dyskryminacją osoby niepełnosprawnej. Trochę nam to popsuło początek tego wieczoru, ale Wykonawcy szybko nam to wynagrodzili. Pozdrawiamy panią Elę i życzymy, aby nigdy nie znalazła się po drugiej stronie swoich wyobrażeń.
Bogdan S. 24.10.2021 19:59
Super występ polecam
Elżbieta 24.10.2021 19:05
Bardzo ciekawa baza utworów, pomysłowe wariacje. Irek Krosny zrobił wspaniały pokaz, porwał do współpracy i rozbawił widownię, doskonale współpracował z kwartetem we wspólnych skeczach. Piotr Bałtroczyk miał zabawny monolog - hamował się trochę z "przerywnikami zdań" bo w pierwszym rzędzie siedziały dwie małoletnie dziewczynki - ale robił to na tyle fachowo że forma i treść nie ucierpiała.
REWELACJA1111 DAWNO SIĘ TAK NIE UBAWILIŚMY. PAN IRENEUSZ DOSKAŁY!!!. DZIĘKUJEMY
Justyna 24.10.2021 16:55
Najlepszy koncert grupy!! 2 godziny samego dobrego humoru i uśmiechu na twarzy. Polecam!
Super 😁
Mirosław 24.10.2021 14:16
MEGA SUPER koncert
Suheil 24.10.2021 12:13
Dwie godziny fantastycznej zabawy i relaksu. Warto!
Stefan 24.10.2021 11:25
Występ znakomity, nie tylko Grupa Mozarta, ale i zaproszeni goście, super spotkanie. Szkoda tylko, że Teatr Muzyczny w Łodzi nie słyszał o pandemii i nie obowiązują tam żadne zasady, np. maseczki.
Wspaniale spędzony czas, ponad 2 godziny rozrywki na dobrym poziomie. Przyjaciele Grupy wzbogacają program: Ania Rusowicz ze swoim głosem daje radę nawet w klasycznej oprawie muzycznej, a Ireneusz Krosny wyciska łzy ze śmiechu.
Wieczór z artystami posiadającymi niezwykły dar obdarzania innych niepowtarzalnymi doznaniami. Dodatkowo w sposób wysublimowany i subtelny, a jednocześnie bardzo sugestywny. Bravo. Bravo. Bravissimo 🙏🌺🌸
Anna Barbara 24.10.2021 10:17
Doskonale się bawiłem. Zabawa, nauka, PASJA wszystko to razem daje rozrywkę na wysokim poziomie a poczucie humoru jest z klasą i ze smakiem. Niczego innego nie mógłbym się spodziewać po występie GRUPY MOCARTA i ich PRZYJACIÓŁ. IRENEUSZ KROSNY i PIOTR BAŁTROCZYK - MISTRZOSTWO ŚWIATA. Gorąco polecam!!!
Kupiłam bilety, wydawałoby się, w dobrym miejscu, bo w 6tym rzędzie na przeciwko sceny i niestety większość występu nie widziałam, bo zasłanialy mi osoby przede mną. Rozpoczecie chyba z opóźnieniem 15minutowym, bo czekaliśmy na spoxnialskich. Sam występ dobrze przygotowany, ale jak dla mnie mało śmieszny. Gdyby nie Kabaret Hrabi to właściwie można by powiedzieć "strata czasu i pieniędzy ". Generalnie nie polecam.
Jak zwykle super!
Cudowny występ. Lekkość, humor i muzyka... Więcej tego typu atrakcji.
Nie uczestniczyłem w wydarzeniu ponieważ było wymagane oświadczenie o zaszczepieniu się na COVID -19
Na występie Grupy byłam drugi raz, po kilku latach ponownie. Niestety rozczarowałam się. Mniej zabawy muzyką bardziej stworzenie na siłę dwugodzinnego przedstawienia.
Bylo super jestesmy bardzo zadowoleni
Cudowny wieczór. Świetna muzyka, fenomenalna Ania Rusowicz no i oczywiście kabaret Hrabi. Więcej proszę takiej rozrywki. Klasa!!!
Wspaniale sie bawiliśmy:))
Zabawa z klasą. Profesjonalizm, humor, urok osobisty - czego chcieć więcej?
Mocarci i Hrabiowie to klasa sama w sobie. Ciekawym rozwiązaniem było zaproszenie wokalistki i akompaniament na kwartet smyczkowy. Szczególnie gdy skrzypce elektryczne zabrzmiały jak saksofon.
Przednio się bawiłem.
Przednio się bawiący 18.10.2021 08:30
Wspaniałą zabawą, uśmiech na ustach pozostał nam do końca wieczoru. Uznanie dla konsekwencji w realizowaniu zasad obostrzeń związanych z pandemią
Bardzo dobrze dobrane utwory, znajomi-przyjaciele, przepieknie wplecione sceny wyswietlane na ekranie. Przednia „zabawa”.
Wspaniały występ ! Serdecznie polecam wszystkim, którzy poszukują miłej odskoczni !
Jak zwykle....REWELACJA!
Rewelacja! Bawiłam się przewspaniałe! Uśmiech nie schodził mi z twarzy.
spektakl super bardzo fajnie było tylko nikomu nie polecam miejsc 8 rząd 33-36 masakra ta szyba przed oczami --- cena biletu powinna być niższa
Świetny występ wszystkich artystów.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret