kabaret
Grupa MoCarta oraz Ireneusz Krosny

kabaret

Grupa MoCarta oraz Ireneusz Krosny

Grupa MoCarta oraz Ireneusz Krosny - Bilety na kabaret

Grupa MoCarta oraz Ireneusz Krosny - Pruszków Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - sala widowiskowa | Bilety na kabaret

Grupa MoCarta i Ireneusz Krosny od wielu lat spotykają się na scenach całego świata, żeby wspólnie występować, więc w końcu przyszedł czas na połączenie tymczasowej współpracy w jeden pełny program.

Najnowszy program najpopularniejszych polskich komików eksportowych to połączenie muzyki i pantomimy w jedno wspólne i niezwykle zabawne show.
20-letnie doświadczenie sceniczne obu wykonawców daje Widzom możliwość obcowania z kabaretem w nowej odsłonie, w której nie rządzą słowa, ale perfekcyjnie dopracowane muzyka i ruch. Kabaret w tej postaci to nie tylko 1,5-godzinna rozrywka na najwyższym poziomie, lecz także możliwość zachwycenia się nowymi aranżacjami i skojarzeniami muzycznymi oraz możliwościami ludzkiego ciała.

Serdecznie zapraszamy na ten wspólny program - na równi zaskakujący i nieodparcie śmieszny

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Knoncert cudowny!!! jedynie miesjcówkę miałam słabą tj. fotel 1 i 2 że nawet Pan Filip Jaślar spytał sie coś widziałyśmy. Głośniki zasłaniały dużo. Poza tym było super.
Było super!
Doskonała zabawa, a Pan Ireneusz Krosny jest the best :)
Wspaniały występ! Humor na najwyższym poziomie.
Rewelacja.Dawno nie bawiłem się tak doskonale.Mój wnuk(12)sceptycznie podchodzący do takich wydarzeń dla dorosłych z racji godziny,określił to"zarąbiście" Tak trzymać
FENOMENALNY występ! Grupa MoCarta zapewniła wszystkim świetną zabawę okraszoną szczyptą lekko podanej edukacji muzycznej. Świetna promocja Roku Moniuszkowskiego! Brawo Brawo!Brawo! Ireneusz Krosny GENIALNY :-) Dziękujemy za cudowny wieczór i śmiechoterapię!
Dobry profesjonalny występ. Dobra rozrywka na wysokim Poziomie.
Wspaniały wieczór - elegancka pyszna kolacja, mnóstwo śmiechu i wykwintnych żartów :)
Warto "tracic" w ten sposob czas. Genialnie było!
Niezaominajka 19.09.2018 17:11
Ocena obejmuje tylko bałagan z numerowaniem oznaczeniem siedzeń. Kupujesz bilet na środku, a w rzeczywistości siedzisz w "szafie" i nic nie widzisz. Totalna porażka!!!!! Robienie kupujących w 5 zł. Tak można powiedzieć oszustwo. Jak by nie było. Więc uważajcie to co kupicie to totolotek.
Niezadowolony 19.09.2018 12:59
Czy można połączyć sztukę z zabawą ? Wczorajszy koncert pokazuje, że nie trzeba wygadywać głupot, rzucać "teoretycznie" zabawnymi komentarzami, żeby ludzi rozbawić. Sztuką jest wyjść na scenę, nic nie mówić i doprowadzić ludzi do płaczu ze śmiechu. Wybitni artyści, z wielką pasją. Wspaniały, niezapomniany koncert. Wielki szacunek dla artystów, którzy łączą prawdziwą sztukę z zabawą. To na pewno był niezapomniany wieczór.
Wspaniały, pełen humoru i świetnych pomysłów występ! Grupa MoCarta i Ireneusz Krosny są po prostu wspaniali, a razem to już istna petarda. Cały wieczór śmialiśmy się niemal do łez. Serdecznie polecam!
Fantastyczny występ. Pełna profeska! Żuchwa bolała od śmiechu.
Super śmieszne połączenie humoresek mimicznych i klasyki na wesoło Polecam gorąco
Jak zawsze wesoło i na poważnie. Może nie jest to program pełen nowości, ale i tak rozbawił szalenie.
Prawie 2 h zdrowego śmiechu. Super występ, Pan Krosny jak MUCHA jest fantastyczny, Grupa MaCarta jak zawsze w formie. Polecam dla Dużych i Małych jako odskak od rzeczywistości.
Super występ,uśmieliśmy się do łez,extra interakcja z publicznością.
Grupa MoCarta i Ireneusz Krosny jak zawsze niezawodni.Już czekamy na kolejny koncert!
Muzyka poważna z ogromną dawką śmiechu!Pan Ireneusz wspaniale współpracuje z widownią.
wspaniały występ, przepiękna sala, czekamy na kolejne wspaniałe spektakle.
Było super, można było się popłakac że śmiechu :)
polecam jak najbardziej:) szybko,sprawnie i bezproblemowo można nabyć bilety. zasłużone 5 gwiazdek :)
Jak zawsze REWELACJA!!!! MoCarta NAJLEPSZA, a I.Krosny BEZBŁEDNY. To mój kolejny koncert i już nie mogę doczekać się następnego.
Super😀
Super występ.
WIĘCEJ
ZWIŃ