kabaret Grupa MoCarta

Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program

kabaret Grupa MoCarta

Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program

Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program - Bilety na kabaret

Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program - Radom Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej | Kupuj Bilety Online

"Grupa MoCarta wśród gwiazd" to tytuł kolejnego programu znanego i lubianego kwartetu smyczkowego. Tym razem Bolek, Paweł, Michał i Filip otoczeni będą największmi gwiazdami muzyki. J. S. Bach opowie o początkach polifonii i o tym jak wynalazł nordic walking. Patron zespołu - Wolfgang Amadeusz wyjawi tajemnice skąd czerpie pomysły dla Grupy MoCarta, a Antonio Vivaldi przyzna się dlaczego skomponował tylko Cztery Pory Roku. W koncercie znajdą się również: skrócona historia muzyki według Grupy MoCarta, wizyta w wiedeńskiej rozgłośni radiowej 1785 roku, oraz żart, który rozchmurzy Ludwiga van Beethovena. Ale tylko na chwilę...
"Grupa MoCarta wśród gwiazd" to humor, elegancja i najlepsza muzyka. To rozrywka dla wszystkich pokoleń. Dla dorosłych, ich dzieci, oraz dla tych, którzy z Fryderykiem Chopinem chodzili do szkoły.

Polecam,
W.A. Mozart

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Zdecydowanie za krótko:) Profesjonalizm, świetne poczucie humoru i talent, zespół :) Żałuje tylko, że po wszystkim nie podszedłem po autograf
bawiliśmy się świetnie
Było uroczo, zabawnie i jak zwykle na wysokim poziomie :)
Fajna formuła. Poważnie na wesoło.
Program jak i wykonanie niesamowite. Kultura na najwyższym poziomie. Ogromny szacunek dla Panów. Ta utracona gwiazdka leci do organizatora. Rozumiem, że każde krzesełko to zysk ale są granice. Można by porównać ilość miejsca na nogi do standardów pewnej taniej linii lotniczej...
Byłam na występie z mężem i 17-letnim synem. Było super :) Nastolatek poprosił o zakup płyt Grupy MoCarta. Gorąco polecam ten występ :)
Wspaniała zabawa jak zwykle na najwyższym poziomie.Nowy program,pamięć o Wodeckim,Młynarskim...polecam
Jak zwykle wspaniali !
Super wieczór! Panowie są klasą sami dla siebie, a my bawiliśmy się świetnie. Wisienką na torcie było "Gdy Święci maszerują..." - majstersztyk!
Świetny wieczór! Doskonała zabawa! Jedynie skecz z interpunkcją był moim zdaniem nieco słabszy.
Było fantastycznie, nowy program jest świetny, zdecydowanie warto iść :)
Znakomity koncert! Elegancja, kunszt, wysoka kultura przekazu i perfekcyjna jakość wykonania, to najlepsze cechy! Do tego niesamowity humor i kilka wzruszających momentów! Polecam każdemu bez względu na wiek! (Moja 9-letnia córka bawiła się przednie!)
Jak zawsze wysoki poziom kabaretu z udaną próbą przemycenia podstawowej wiedzy o kompozytorach. Bawią, uczą i zawsze na czasie, Polecam
Było super! Mistrzowie instrumentów ! Ciekawa podróż w świat muzyki przez Bacha ,Mozarta ,Abbę,AC/DS i in. ;) No i to poczucie humoru .Super wieczór,Super zabawa .Dziękuję Grupa MoCarta .
Super koncert na cztery niesamowicie dowcipne smyczki :) Polecam! Wyrafinowany humor muzyczny , urok i wdzięk wszystkich Panów z Grupy Mocarta bezcenny :)
Występ z klasą. Piękne granie,humor,szkoda,że tak krótko.Polecam. Na pewno pójdę na kolejny koncert Grupy MoCarta
malgosss 21.11.2019 12:58
I muzycznie i wesoło i do tego profesjpnalnie. Ale ja ciągle tęsknię za polską Katicą Illényi...
Rewelacja! Wieczór pełen śmiechu i wzruszeń. Z przyjemnością kupię bilet na kolejny występ.
NIna 20.11.2019 10:11
Elegancki, precyzyjny, zabawny, na bardzo wysokim poziomie koncert. Grupa Mocarta - premium w standardzie.
Łukasz 20.11.2019 09:02
Uczta dla uszu, dla oczu i dla,,, przepony :)))
Maciej Bryzek z Przemyśla 20.11.2019 08:56
była fajna zabawa jak zwykle grupa w wysokiej formie
Jak zwykle rewelacja. Uwielbiam Grubę Mocarta.
Fantastyczne show! Przez 1,5h uśmiech nie schodzi z twarzy! Program godny polecenia 😊
Bardzo dobrze bawiliśmy się "Wsród gwiazd" Chwilami melancholijne, chwilami dowcipnie, chwilami wspomnieniowo. Doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu. Dodałabym jeden minus Bardzo trudno było odnależć puszkę gdzie zbierano pieniądze na upamiętnienie Pana Smolenia, ale to już raczej wina organizatorów, a nie Grupy.
Super zabawa, wspaniali jak zawsze.
Super występ. Wieczór pełen humoru. Cieszę się, że mogłam w tym uczestniczyć. Polecam.
Świetni artyści polecam
Bardzo miła impreza. Występ z dużą kulturą i smakiem, bez nachalności i " łaszenia się" do publiczności. Był to sympatycznie spędzony czas...
Występ super. Wszystko perfekcyjnie dograne. 1.5 h wspaniałej zabawy.
Grupa, jak zwykle na poziomie! Kapitalny pomysł z "zaproszeniem" Vivaldiego, Bacha,Mozarta, Beethovena. Aktorsko, uważam, panowie doskonali ( z malutkim wskazaniem na Mozarta:)). Gdybym miała wybrzydzać, zrezygnowałabym ze znaków interpunkcyjnych.
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Zielona Góra
24.01.2020 19:00

bilety od 85,00 zł

KUP BILET

Polecane

Radom inne wydarzenia