Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

stand-up Grzegorz Kordek

StandUp - KoEdukacyjny - Jak Rozmawiać z Chłopem!! Jełopem?

stand-up Grzegorz Kordek

StandUp - KoEdukacyjny - Jak Rozmawiać z Chłopem!! Jełopem?

StandUp - KoEdukacyjny  - Jak Rozmawiać z Chłopem!! Jełopem? - stand-up

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Doskonały pomysł na "Babski Wieczór"

Idealny prezent dla KOBIETY!!
Czy zastanawiałaś się, dlaczego coś, co jest oczywiste dla Twojej przyjaciółki, nijak nie da się wytłumaczyć Twojemu mężczyźnie?

„Jak Rozmawiać z Chłopem? Jełopem?” to interaktywny, pełen humoru StandUp koedukacyjny typu One Man Show, do którego scenariusz napisało samo życie.

Grzegorz Kordek, ekspert od związków w roli showmana, w lekki i dowcipny sposób odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące MĘŻCZYZN i zdradza Praktyczną Instrukcje Obsługi Faceta

LEJDIS — Odkryjecie SEKRET, który sprawia, że KAŻDY mężczyzna z przyjemnością będzie zaspokajał Twoje potrzeby i spełniał prośby, nawet zanim je wypowiesz. Poznasz KOD, by rozszyfrować męski język oraz prawdziwe i utajone ich potrzeby.

PANOWIE Pytacie „Co zrobić by Kobieta, którą kocham, w końcu była zadowolona?” (masz wrażenie, że już wszystko zrobiłeś). Odpowiedź jest prosta. One chcą, byś to Ty był szczęśliwy, odnosił sukcesy i był głową rodziny. Pozwól, by od eksperta dowiedziała się co ma zrobić, by Cię uszczęśliwić.

DLA ZWIĄZKU to klucz do zrozumienia partnera i wyjaśnienie sytuacji, które do tej pory bywały źródłem niezgody. Zabawne historie wywołują wśród publiczności refleksje w stylu: „Ja to już chyba gdzieś widziałem” „Czy Ty nas wczoraj podglądałeś?” i rzucają nowe światło na związek dwojga kochających się ludzi.

Zabawna forma bardziej przemawia do ludzi, a śmiech i wspólna zabawa tworzy wyjątkową atmosferę, dzięki czemu stajemy się otwarci na naukę i zrozumienie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: StandUp - KoEdukacyjny - Jak Rozmawiać z Chłopem!! Jełopem?


Jak działają recenzje?
Wspaniały występ, duża dawka humoru i śmiechu. W humorystyczny sposób przedstawiona różnica płci mózgu kobiety i mężczyzny. Niby znajome sytuację aczkolwiek nie do końca. Gorąco polecam przekonać się samemu.
Sylwia 13.11.2023 18:18
StandUp - KoEdukacyjny - Jak Rozmawiać z Chłopem!! Jełopem?
Warszawa, 12.11.2023
Centrum Konferencyjne ADN Browary Warszawskie

Polecane z kategorii stand up