Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

stand-up Grzegorz Kordek

StandUp - KoEdukacyjny - Zaklinacz Kobiet - czyli jak zrozumieć Kobietę

stand-up Grzegorz Kordek

StandUp - KoEdukacyjny - Zaklinacz Kobiet - czyli jak zrozumieć Kobietę

StandUp - KoEdukacyjny - Zaklinacz Kobiet - czyli jak zrozumieć Kobietę - stand-up

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Doskonały pomysł na spędzenie razem wieczoru

„Zaklinacz Kobiet” to interaktywny, pełen humoru StandUp koedukacyjny typu One Man Show, do którego scenariusz napisało samo życie.

Grzegorz Kordek, ekspert od związków w roli showmana, w lekki i dowcipny sposób odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące kobiet, mężczyzn, związku i komunikacji w relacji.

DLA KOBIET jest to niepowtarzalna szansa, by ktoś inny w dobitny i zrozumiały dla mężczyzny sposób przekazał to wszystko, co Ty od dłuższego czasu starasz się mu powiedzieć oraz możliwość zgłębienia tajemnic budowania szczęśliwego związku.

DLA MĘŻCZYZN jest to szansa, by znaleźć odpowiedź na odwieczne pytania: „Jak zrozumieć kobietę?”, „Czego pragną kobiety?” oraz okazja do odbycia podróży w dziwny i fascynujący świat kobiecego umysłu

DLA ZWIĄZKU to klucz do zrozumienia partnera i wyjaśnienie sytuacji, które do tej pory bywały źródłem niezgody. Zabawne historie wywołują wśród publiczności refleksje w stylu: „Ja to już chyba gdzieś widziałem” „Czy Ty nas wczoraj podglądałeś?” i rzucają nowe światło na związek dwojga kochających się ludzi.

Zabawna forma bardziej przemawia do par, ale przede wszystkim jest wyjątkowo dobrze przyjmowana przez mężczyzn. Śmiech i wspólna zabawa tworzy atmosferę niezagrażającą mężczyznom, dzięki czemu są otwarci na naukę i zrozumienie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: StandUp - KoEdukacyjny - Zaklinacz Kobiet - czyli jak zrozumieć Kobietę


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii stand up