kabaret

Kabaret Czesuaf i Kabaret Widelec

kabaret

Kabaret Czesuaf i Kabaret Widelec

Kabaret Czesuaf i Kabaret Widelec - Bilety na kabaret

Kabaret Czesuaf powstał w 2002 roku w Poznaniu z inicjatywy studentów tutejszego uniwersytetu. Główny sprawca tego wiekopomnego wydarzenia - Tomek, dzięki różnym zrządzeniom losu (np. swego czasu rozwieszał po uczelniach ogłoszenia głupiej treści) poznał Ewę, Damiana i Wojtka (jakoś koło poniedziałku). W czwartek już razem występowali na scenie. Przełomem w życiu kabaretu była jesień 2003 roku. Kabaret Czesław stał się wtedy kabaretem Czesuaf i zmienił nieco skład.
Obecnie kabaret tworzy czterech przystojnych inaczej facetów: Tomasz Nowaczyk, Maciej Morze, Wojciech Kowalczyk oraz Przemysław „Dzięcioł” Dzięgiel (obsługa techniczna).
Tytuł najnowszego programu Czesuafa to „Idealny świat” – jest to wybuchowa mieszanka humoru absurdalnego, dobrze spuentowanego, częstokroć zaangażowanego społecznie i celnie komentującego rzeczywistość!

Kabaret Widelec występuje w każdych warunkach i posiada szeroki repertuar pozwalający na odpowiednie dobranie skeczy i piosenek do warunków występu oraz przekroju Publiczności. Stawia na dynamikę, szybkie tempo programu oraz porywające piosenki. Priorytetem Widelca jest rozbawienie widza bez uciekania się do wulgaryzmów i tanich, rubasznych chwytów. W programie porusza tematy bliskie widzom, pomysły czerpiąc przede wszystkim z życia zwykłych ludzi. Temat polityki pojawia się w ich programach sporadycznie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kabaret Czesuaf i Kabaret Widelec

Doskonały występ, fantastyczne inprowizacje

Polecane z kategorii kabaret