kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI - Bilety na kabaret

Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będzie można… mieć to z głowy. Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna.

Kabaret Hrabi to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu. W tym roku Hrabi zyskuje pełnoletność - w 2020 mija dokładnie 18 lat od początku ich działalności! W czasie ich wizyty w Lublinie możemy spodziewać się kabaretowego występu na najwyższym poziomie – kobieca energia Joanny Kołaczkowskiej świetnie rezonuje z męskim podejściem reszty zespołu czyniąc spotkanie niezwykłym przeżyciem, po którym dobry humor pozostaje z nami na długo.

Czesław Jakubiec to z kolei śpiewak, meloman i komik. Jako śpiewak operowy, obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy. W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu – dostarcza kilku łez wzruszenia.

Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch, Czesław Jakubiec

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Genialni jak zawsze
To było to na co czekałam, kabaret świetny, Pani Kołakowski i reszta zespołu po prostu dali z siebie wszystko
Mistrzostwo!
Nie będę obiektywna,bo kocham Hrabi:D Występ rewelacyjny,aż mnie szczęka bolała od śmiechu:) Skecz z Teściową super! Polecam gorąco, Hrabi to kabaret z górnej półki! Nasz ulubiony!
Kamila z Familią 19.10.2021 08:57
rewelacyjny występ, Kabaret Hrabi najlepszy na świecie - uwielbiam
Super występ. Jak zawsze. Dla mnie BOMBA :-)
Jak zawsze majstersztyk 👍 dobór Czesława Jakubca do występu idealny (Panie Czesławie cóż za głos 🙂) pozdrawiam serdecznie 🤗
super wydarzenie -super kabaret
Fantastyczny występ! Na najwyższym poziomie. Jestem pod wrażeniem umiejętności wokalnych wszystkich występujących!!! Rewelacyjny program!
Fantastyczny!!! Przynajmniej raz w tygodniu powinniśmy tak się uśmiać. Cudowny relax, prosimy o więcej
Nieraz byłam już na kabarecie Hrabi, ale ten program był inny niż ich poprzednie występy. ..Niby śmieszne,ale nie za bardzo. Foka ...to chyba do przedszkola. Pan Czesław ma piękny głos. Generalnie było dobrze, ale nie porywało. I tak ich uwielbiam.
Wspaniali Pani Asia jest niesamowita!!!
Super spektakl. Ból brzucha zapewniony.
Kultura! Zabawnie i już wiemy jak jest w operze 🤣 warto było jak zawsze! Pani Asia mistrzowska👑
Rewelacyjny występ!
Występ super. Połączenie kabaretu z operą okazało się bardzo udane :) Szkoda tylko, że większość ludzi na sali nie miała masek. Z głośników poszedł komunikat z prośbą o założenie, ale nikt nie zweryfikował efektu...
Super! Spełniłam swe marzenie, by oglądać występ w Sali Koncertowej Radia Wrocław. Sala piękna, akustyczna., przestrzenna. Kabaret świetny, aktorzy z talentem muzycznym, chwilami czułam się jak w operze. Pozdrawiam!
Hrabi ? Bezcenne
Najlepsi z najlepszych!
Było Bardzo, bardzo, bardzo niepoważnie i śmiesznie - czyli świetnie !!!!!!
Kabaret super.W połączeniu z Maestro Jakubiec niepowtarzalna sympatyczna dawka humoru na najwyższym poziomie. Okazuje się,że można zrobić dobry kabaret bez zabarwienia politycznego.Brawo
koniczynka11 01.10.2021 19:17
Świetny kabaret Najlepszy z najlepszych Super!!!
Wyśmienite przestawienie, warte polecenia
JA CHCĘ DO OPERY...!!! CI od ARII, czyt. ARIACI są lepsi niż nie jeden trener personalny - TAKIE MAM ZAKWASY PRZEPONY!!!! Dawno nie bawiłam się TAK DOBRZE!!! Dziękuję! Pani Asiu, Panie Czesławie - CHAPEAU BAS (wiem, wiem -to nie był bas tylko tenor ;) ) Panie Darku, Łukaszu, Tomku - I "heart"YOU!
Spektakl super w skali 1 - 5 jest to 10... tak, tak śmiało dyszkę można dać bo cały zespół z Joanną na czele poprostu wymiatała na scenie. Szczęka do dzisiaj mnie boli od śmiechu... A kunsztu aktorskiego, artystycznego nie jeden celebryta może pozazdrościć i uczyć się rzemiosła artystycznego od całego zespołu. Jak zawsze kabaret Hrabi stanął na wysokości zadania, a nawet wyżej. Brawka dla Was. Do tej pory ten kabaret mogłem oglądać w TV , a tu nie dość, że na "żywo" to jeszcze z poziomu pierwszego rzędu.... Taka dawka pozytywnej energii sprawiła, że jeszcze trochę, a moje tatuaże by pospadały z rękawów.
Śmiech gwarantowany od pierwszej do ostatniej minuty! Jak dla mnie najlepszy program Hrabi. Obecność Czesława Jakubca to świetny pomysł. Cały program dopracowany do perfekcji! Polecam!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret