kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI - Bilety na kabaret

Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będzie można… mieć to z głowy. Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna.

Kabaret Hrabi to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu. W tym roku Hrabi zyskuje pełnoletność - w 2020 mija dokładnie 18 lat od początku ich działalności! W czasie ich wizyty w Lublinie możemy spodziewać się kabaretowego występu na najwyższym poziomie – kobieca energia Joanny Kołaczkowskiej świetnie rezonuje z męskim podejściem reszty zespołu czyniąc spotkanie niezwykłym przeżyciem, po którym dobry humor pozostaje z nami na długo.

Czesław Jakubiec to z kolei śpiewak, meloman i komik. Jako śpiewak operowy, obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy. W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu – dostarcza kilku łez wzruszenia.

Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch, Czesław Jakubiec

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

16.12.2021, 17:00 Dom Technika NOT
 KUP BILET
16.12.2021, 20:00 Dom Technika NOT
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje i opinie: Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

długo czekałem, aż Hrabi zjawi się w Olsztynie. wrażenia? świetny występ, ale jak zwykle za "krótki". Polecam wszystkim.
Bardzo mile spędzony czas.
Jestem zachwycona .Mój ulubiony kabaret .Uwielbiam Hrabi ❤️
Występ nie powtarzalny. Bawiłem się świetnie. Polecam.
Jak zwykle niezawodni! 2 godziny dobrej zabawy!
Genialni są ! Mój pierwszy raz ! Uśmiałam się przecudnie !!
Nic dodać nic ująć! Genialna Pani Kołaczkowska ze świetnymi kolegami i wieczór pełen śmiechu.
Jak zwykle najwyższy poziom :):)
Wspaniały występ pełen humoru i interakcją z publicznością
Wspaniałe wydarzenie, artyści na najwyższym poziome.
To są prawdziwi wARIACI. Dawno nie spędziłem tak dobrze 2 godzin. Ich skecze i scenki są prześmieszne. Uwaga SPOILER: Jeśli planowałeś iść do Opery, a nie masz 3-4 godzin wolnego czasu, tu w 2 godzinki dostaniesz pełne streszczenie.... ;-)
Prawie dwie godziny nieprzerwanego szczerego śmiechu. Rewelacja.
Wspaniałą uczta intelektualna, doprawiona dużą dawką humoru. Polecamy z małżonkiem, gdyż byliśmy wniebowzięci przedstawieniem.
HRABI to gwarancja najwyższej jakości i najlepszej zabawy! Kto nie był powinien spróbować choć jeden raz,
Jak zawsze - super poziom
Wspaniale się bawiłam, to najlepszy polski kabaret, daja zawsze z siebie wszystko , na 100%, Joanna Kolaczkowska rewelacyjna jak zawsze, panowie więcej niż super, pierwszy raz choć uwielbiam operę, widziałam i słyszałam Czesława Jakubca, wspaniały głos i gra aktorska , rewelacja, myślę, że powinien na stałe zagościć w Hrabim,, pasują do siebie, czekam na następny występ, poza tym temat występu niby poważny, a jednak można zagrać komediowy, kapitalne występ
Bardzo dobrze się bawiliśmy z mężem..Kabaret inny niż wszystkie.Kupiłam bilety po obejrzeniu kabaretu w telewizji, który był właśnie z takim muzycznym akcentem. Wspaniałe połączenie muzyki z dowcipem. Miałam skojarzenie z kabaretem Starszych Panów. Włączenie muzyka z pianinem i p.Czesława( tenor) strzał w dziesiątkę. Dziękuje:-)))
Doskonała zabawa w miłym towarzystwie, z Kabaretem Hrabi gwarantowany ubaw!Zawsze polecam
Kabaret na 10 .Hrabi jak zawsze na najwyższym poziomie .Sala duszna , gęsto ustawione krzesla . Żadnego dystansu .. Połowa widzów bez maseczek .Brak słów .
Genialny występ!!! Polecam gorąco wszystkim, którzy chcą się dobrze bawić.
bardzo fajny program, swietna zabawa i jak zwykle inteligentny humor.
Jak zwykle mnóstwo dobrego humoru a dodatkowo zaskoczenie, że aktorzy mają operowe głosy.
Niestety, w porównaniu do programu (Wady i ważki z kwietnia 2019), straszne obniżenie poziomu. Program ciągnięty "na siłę", bez wcześniejszego polotu. Szkoda czasu...
Wspaniały występ!!!!
Rewelacja! Fantastyczny występ. Wieczór pełen śmiechu. Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec super, a Pani Joanna najlepsza! Świetna muzyka. Polecam przedstawienie Ariaci!
Kabaret Hrabi oceniam najwyżej spośród polskich kabaretów. Czesław Jakubiec poziomem dorównuje pozostałym artystom. Uważam, że jest cennym nabytkiem zespołu. Najnowszy program kabaretu oceniam również bardzo wysoko. Zespół unika treści związanych np. z wydarzeniami politycznymi, bazuje na treściach obyczajowych, subtelnie ukazuje niedoskonałości natury ludzkiej. Jego vis comica należy do najlepszych i zdecydowanie się wyróżnia. Serdecznie polecam wszystkim.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret