kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI - Bilety na kabaret

Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będzie można… mieć to z głowy. Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna.

Kabaret Hrabi to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu. W tym roku Hrabi zyskuje pełnoletność - w 2020 mija dokładnie 18 lat od początku ich działalności! W czasie ich wizyty w Lublinie możemy spodziewać się kabaretowego występu na najwyższym poziomie – kobieca energia Joanny Kołaczkowskiej świetnie rezonuje z męskim podejściem reszty zespołu czyniąc spotkanie niezwykłym przeżyciem, po którym dobry humor pozostaje z nami na długo.

Czesław Jakubiec to z kolei śpiewak, meloman i komik. Jako śpiewak operowy, obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy. W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu – dostarcza kilku łez wzruszenia.

Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch, Czesław Jakubiec

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Rewelacyjny występ!
Występ super. Połączenie kabaretu z operą okazało się bardzo udane :) Szkoda tylko, że większość ludzi na sali nie miała masek. Z głośników poszedł komunikat z prośbą o założenie, ale nikt nie zweryfikował efektu...
Super! Spełniłam swe marzenie, by oglądać występ w Sali Koncertowej Radia Wrocław. Sala piękna, akustyczna., przestrzenna. Kabaret świetny, aktorzy z talentem muzycznym, chwilami czułam się jak w operze. Pozdrawiam!
Hrabi ? Bezcenne
Najlepsi z najlepszych!
Było Bardzo, bardzo, bardzo niepoważnie i śmiesznie - czyli świetnie !!!!!!
Kabaret super.W połączeniu z Maestro Jakubiec niepowtarzalna sympatyczna dawka humoru na najwyższym poziomie. Okazuje się,że można zrobić dobry kabaret bez zabarwienia politycznego.Brawo
koniczynka11 01.10.2021 19:17
Świetny kabaret Najlepszy z najlepszych Super!!!
Wyśmienite przestawienie, warte polecenia
JA CHCĘ DO OPERY...!!! CI od ARII, czyt. ARIACI są lepsi niż nie jeden trener personalny - TAKIE MAM ZAKWASY PRZEPONY!!!! Dawno nie bawiłam się TAK DOBRZE!!! Dziękuję! Pani Asiu, Panie Czesławie - CHAPEAU BAS (wiem, wiem -to nie był bas tylko tenor ;) ) Panie Darku, Łukaszu, Tomku - I "heart"YOU!
Spektakl super w skali 1 - 5 jest to 10... tak, tak śmiało dyszkę można dać bo cały zespół z Joanną na czele poprostu wymiatała na scenie. Szczęka do dzisiaj mnie boli od śmiechu... A kunsztu aktorskiego, artystycznego nie jeden celebryta może pozazdrościć i uczyć się rzemiosła artystycznego od całego zespołu. Jak zawsze kabaret Hrabi stanął na wysokości zadania, a nawet wyżej. Brawka dla Was. Do tej pory ten kabaret mogłem oglądać w TV , a tu nie dość, że na "żywo" to jeszcze z poziomu pierwszego rzędu.... Taka dawka pozytywnej energii sprawiła, że jeszcze trochę, a moje tatuaże by pospadały z rękawów.
Śmiech gwarantowany od pierwszej do ostatniej minuty! Jak dla mnie najlepszy program Hrabi. Obecność Czesława Jakubca to świetny pomysł. Cały program dopracowany do perfekcji! Polecam!
Hrabi jak zwykle w świetnej formie!
Pozdro dla Gęby! 30.09.2021 18:09
Jak zwykle w przypadku Hrabi doskonała zabawa, Pani Joanna best of the best. Pan Czesław bardzo dobry
jak zawsze świetny występ, 2 godziny zabawy i śmiechu , rewelacja
było wspaniale :)
Duża dawka humoru, miło i wesoło spędzony czas. Występ na wysokim poziomie, tak jak zawsze. Polecam gorąco wszystkim!!!
Wspaniały występ
Hrabi jak zawsze doskonali.
Jak zwykle na najwyższym poziomie. Świetna zabawa, humor i perfekcyjne przygotowanie.
Super. Proszę częściej.
2h dobrej zabawy. Polecam.
Fantastyczna zabawa.
Fantastyczna zabawa jak zwykle zresztą, super pomysły i zacne głosiki. Polecam serdecznie
Jak zwykle rewelacja !
Rewelacja! Rewelacja! Rewelacja! Oprócz talentu do rozśmieszania ludzi okazało się, że cały zespół ma niesamowite głosy a Kasia, jednorazowa jak zawsze, w szczególności.
Super wieczór i kupa śmiechu !! :)
Fantastyczny
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret