kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI - Bilety na kabaret

Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będzie można… mieć to z głowy. Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna.

Kabaret Hrabi to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu. W tym roku Hrabi zyskuje pełnoletność - w 2020 mija dokładnie 18 lat od początku ich działalności! W czasie ich wizyty w Lublinie możemy spodziewać się kabaretowego występu na najwyższym poziomie – kobieca energia Joanny Kołaczkowskiej świetnie rezonuje z męskim podejściem reszty zespołu czyniąc spotkanie niezwykłym przeżyciem, po którym dobry humor pozostaje z nami na długo.

Czesław Jakubiec to z kolei śpiewak, meloman i komik. Jako śpiewak operowy, obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy. W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu – dostarcza kilku łez wzruszenia.

Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch, Czesław Jakubiec

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Wejherowo

Recenzje Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Świetnie się bawiliśmy. Kabaret mistrzowsko zabawny.
Kabaret Hrabi jak zwykle przecudowny, wybitni komicy, wspaniały kontakt z publicznością a bisy zapadające w pamięć. Gardło zdarte od śmiechu!
Powiem to tak: ja chcę jeszcze raz!!! 😘
To była moja pierwsza wizyta w Kuźni Kulturalnej. Miejsce bardzo klimatyczne. Występ kabaretu jak zwykle na najwyższym poziomie!!!! Nie mają sobie równych
Wspaniały wieczór I fantastyczny, spontaniczny humor 🙂
Występ wspaniały. Cudownie się bawiliśmy.. Występ przerósł z oczekiwania. Brawo Hrabi! Nie mogę natomiast równie dobrą opinią ocenić organizatora imprezy. Nikt nie był w masce i nikt tego nie pilnował, aby ktokolwiek był. Sala była przepełniona bardzo słaba klimatyzacja. Życzyłbym sobie chodzić na takie wspaniałe występy jeszcze długo, ale jak organizatorzy będą tak do tego podchodzić, to czuję że we wrześniu znów przestaniemy chodzić na imprezy kulturalne. Wszystko to co jest napisane żółtym drukiem powyżej nie miało miejsca. My oraz kilka innych osób to były wyjątki w maskach a odstęp kompletnie nie zachowane - sala przepełniona.. Nigdy nie pójdę już do Kuźni na żaden występ, choćby najlepszy. Pandemia się nie skończyła., a państwu organizatorom polecałbym przelecieć się do Portugalii, która była zamknięta przez dwa lata, i zobaczyć jak do wszystkiego podchodzą dzisiaj. Szanują innych. Noszą maski. Przestrzegają zasad. Nie chcą być już zamknięci.
Jak zwykle humor na Wysokim poziomie.
Mega sprawa! Od dawna nikt nie sprawił takiego fanu.
Rewelacyjny występ, klasa artystów, którzy nawet w obliczu nieplanowanych zdarzeń (np. złamana noga od stołka) potrafili z tego zrobić część programu. Polecam każdemu.
Cudowne i radosne chwile z Kabaretem Hrabi. Jak zawsze 🙂 . Ukłony również dla Pana Czesława Jakubca. To był genialny pomysł na stworzenie programu z operą w roli głównej. Brawo! Oczywiście piękne wydarzenia tylko w pięknym miejscu, jakim jest Kuźnia Kulturalna 🙂 .
Polecam !!! Zakwasy na policzkach gwarantowane ;)
Hrabi w najwyższej formie!
Dawno tak dobrze się nie bawiłem!
Brak maseczek wśród publiczności, nikt nie sprawdza i nie wymaga noszenia, duszno. Występ świetny
Kabaret Hrabi jest niesamowity. Są najlepsi ❤️
Kabaret Hrabi jak zawsze w świetnej formie. Nowy program podobał mi się BARDZO. Joasia Kołaczkowska to człowiek orkiestra, mogę ją oglądać i słuchać bez końca. 2 godziny minęły jak z bicza trzasnął. Polecam
Było OK,....wentylacja sali jak w zeszłym wieku; otwarte drzwi i przewiew.
Cudo!!!! I jakie głosy!!!
Jak zwykle wszystko dopracowane do perfekcji, super wydarzenie, 2 h śmiechu ;)
Rewelacja! Płakałam że śmiechu :) jak zawsze inteligentne żarty na wysokim poziomie!
Rewelacja, uśmiech z ust nam nawet na chwilę nie gasł. Najlepszy kabaret.
Jarekrada 21.07.2021 14:04
Jak zwykle nie zawiedli! Choć na cyrkuśnikach śmiałam się odrobinę więcej;). Czesław...jak zaginiony syn Hrabi....odnalazł się po latach i pasuje do nich idealnie.
niesamowita dawka humoru, bardzo spójny występ no i rewelacyjna jak zawsze Joanna Kołaczkowska. Brawo!!!!
Niesamowite połączenie kabaretu i opery. Udało się coś, co z pozoru udać się nie mogło ! Fenomenalne aktorstwo, śpiew, humor i żart!
Ania z rodziną 20.07.2021 23:22
Jak zawsze ciekawy spektakl. Warto było przyjść na tej kabaret . Pozdrawiam
2h ciągłego śmiechu! Najlepszy kabaret ever. Jedyny minus to straszny upał w sali
Występ bardzo mi się podobał. Obranie sobie tematyki operowej na program występu było dużym wyzwaniem i podziwiam za odwagę. Aśka bezkonkurencyjna, Kamol, Bajer i Łukasz jak zawsze z klasą, a gość kabaretu dał się poznać jako świetny kabareciarz z potężnym operowym głosem:-)
Jak zwykle na szóstkę 👍🔥
Dzień Dobry. uwielbiam Kabaret Hrabi od lat - miałam nadzieję na super humor w Ich wydaniu. Niestety połączenie z P. Czesławem to moim zdaniem zupełna pomyłka !!! Pani Joanna z kolegami mają super wyczucie publiczności i potrafią ją rozśmieszyć,nazwa ARIACI to niepotrzebne kombinowanie na siłę, czy nie ma już pomysłów na nowe skecze? Jestem zawiedziona, choć tak bardzo czekałam na ten występ...
Kasiazgdanska 20.07.2021 12:31
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret