kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi - Hrabiejskie takty

kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi - Hrabiejskie takty

Kabaret Hrabi - Hrabiejskie takty - Bilety na kabaret

Gdyby zapytać członków kabaretu Hrabi o priorytety - każdy powie co innego. Że rodzina, miłość, zdrowie, nawet praca. Tymczasem cały świat - ludzie i zwierzęta, góry i oceany, kamienie i beton - wiedzą, że Hrabi najbardziej chciałby zostać piosenkarzem. Wybujałe marzenia, rozdęte do granic, wypłyną więc w postaci zupełnie nowych, szesnastu piosenek. Zapieją finalnie z towarzyszeniem bandu - 10 października, w klubie KAWON.
Koncert piosenek pt. "Hrabiejskie takty".
ZAPRASZAMY.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Kabaret Hrabi - Hrabiejskie takty

Występ był niesamowity. Muzyka na najwyższym poziomie.
Program z samymi piosenkami to marny pomysł. Połowa fajnych , tych z zacięciem kabaretowym, te śpiewane "na poważnie" kiepskie.
To wielka przyjemność być na takim koncercie. Piosenki baaardzo dobre zarówno w warstwie muzycznej, jak i tekstowej. Było baaardzo dużo śmiechu, ale i bardzo wiele chwil zachwytu nad umiejętnościami wokalnymi członków kabaretu Hrabi oraz ich gości (kabaretu ADI, Justyny Piętosy, Bartłomieja Pietscha, Kasi Rościńskiej i genialnych muzyków). Nie zabrakło również piosenki, której tekst został zaimprowizowany na oczach publiczności TU i TERAZ. Oryginalne, piękne, autorskie melodie w wyjątkowych aranżacjach i zabawne, a czasem wzruszające teksty piosenek- to jest TO! :) Piękny wieczór, mam nadzieję, że jednak będzie szansa na powtórkę!
program był innowacyjny, świeży i na bardzo wysokim poziomie
Koncert z nowymi piosenkami, zgrabnie ułożony, "przerywany" zapowiedziami w stylu Hrabiego :) Aśka oczywiście rewelacyjna jak zawsze :) Super saksofonista i generalnie cały band :)
niestety nie udało nam się dojechać...
nie wiem jak to sie stało...poszlismy z zona na kabaret a spotaliamy recital piosenek których absolutnie NIE jestesmy fanami...przy zakupie biletu zadnej informacji ze to SAN REMO stad słaba ocena. mimo starań artystów jestesmy zawiedzeni
Premierowy i być może jedyny występ Hrabi z zupełnie nowymi piosenkami. Coś wspaniałego. Kabaret Hrabi od zawsze robi dobre piosenki, ale poziom muzyczny wczorajszego koncertu powalił mnie na kolana. Kompozycje (w większości autorstwa Łukasza Pietscha)spowodowały, że poczułam się jak najcudownoejszym koncercie muzycznym! Świetni goście: Bartek Pietsch w duecie z Joanna Kołaczkowską w angielskiej piosence - fenomenalni. Pan Bartek ma głos, którego nie powstydziliby się najlepsi wokaliści! :) Urzekła mnie pani Katarzyna Rościńska - czysty piękny wokal. Podobnie pani Justyna Piętosa śpiewająca w duecie z Dariuszem Kamysem. No i Władek Sikora i Marcin Osiewicz - super. Cudownie było usłyszeć to na własne uszy!
Występ nieco odbiegający formułą od standardowych występów kabaretowych, ale był to czas spędzony bardzo miło i ciekawie.
Fajne zaskoczenie. Myśleliśmy chyba jak wszyscy, że idziemy na kabaret a tu zaskoczenie. Hrabi jak zwykle na wysokim poziomie, piosenki i wykonanie bardzo dobre. Polecam
Poziom artystyczny muzyków towarzyszących-super. Państwo z kabaretu zawiedli mnie-ten występ z kabaretem nie miał wiele wspólnego.Oczekiwałem występu kabaretu,dlatego jestem zawiedziony.Muzycy
Występ w formie innej niż do tej pory miał momenty słabsze ale i doskonałe, mnie jako fana Hrabi nie zawiódł, dodatkowo wrażenia muzyczne ( saksofon i własciwie cała grupa muzyczna) na plus i to duzy plus.
WSPANIAŁY WIECZÓR. Cała widownia zachwycona! Hrabiejskie takty zrobiły wrażenie i odkryły wielkie możliwości tego zespołu.

Polecane z kategorii kabaret