kabaret

Kabaret Hrabi

kabaret

Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi - Bilety na kabaret

Kabaret Hrabi - Kielce Kieleckie Centrum Kultury | Kupuj Bilety Online

POLIGON KABARETOWY
Wieczór kabaretowy z ideą w tle. Skład mieszany, wyłącznie premierowe skecze, zdolni aktorzy oraz żyjący muzycy.

Skład: kabaret HRABI, JURKI, CIACH, Czesław JAKUBIEC, Maciej KWIATKOWSKI, The THREEX, Sławomir STAWNY, Julia MIKOŁAJCZAK

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Cudowne wydarzenie! Nie ma to jak zobaczyć skecze na żywo. Salwy śmiechu zaczęły się jeszcze przed wyjściem aktorów na scenę!
Chyba najlepszy program tego kabaretu. Kosmiczna dawka śmiechu.
HRABI- JAK ZAWSZE GENIALNY. JOAŚKA JAK ZWYKLE PRZECHODZI SAMĄ SIEBIE. HRABI DAJE GWARANCJĘ JAKOŚCI I DOBREGO ( NIE PROSTACKIEGO) HUMORU.
Bez zaskoczenia - oczywiście rewelacyjne prawie 2 godziny.
Fantastyczny wieczór, pelen radości i śmiechu. Hrabi to kabaret najlepszy,nie opierający swoich programów na płytkich efektach. To super kwartet bazujący na przemyśleniach, refleksyjny. Rewelacyjny występ z dozą improwizacji, bieżącej reakcji na wydarzenia. Aśka wymiata A wszyscy są kompletni i doskonale się uzupełniają tworząc wspaniały występ. Gratulacje dla całej ekipy.
Było po prostu super. Naturalne zachowanie. Nic sztucznego. Mieliśmy wrażenie jakby dowcipy były na bieżąco wymyślane. Sala dobrze dobrana akustycznie. Bawiliśmy się świetnie. Czekamy na nowy program.
Miejsce zostali wybrane fatalnie. Sala a właściwie krzesła i ilość miejsca na nogi była fatalna. Do dziś bolą mnie kolana z ciągłego tarcia o konsolę multimedialną.. Nie mogłem die skupić na występie co wpływa na ocenę. Uwazam ze organizator powinien zwrócić pieniądze za bilety.
Fantastyczny kabaret! Śmiałam się przez 2 godziny
Po prostu HRABI :) Nie grają dla publiczności tylko Z publicznością.
Pośmialiśmy się. Nie da się ukryć że filarem kabaretu jest Pani Joanna. Generalnie, po ogromnym sukcesie savoire, jest to dużo słabsze wydanie.
Kabaret Hrabi jest mega, super pozytywni i kreatywni ludzie, uśmiałam się do łez, dwie godziny fantastycznej zabawy. Pierwszy raz miałam okazję odwiedzić Międzynarodowe Centrum Kongresowe - salę audytoryjną , jestem pod dużym wrażeniem całego gmachu , aranżacji wnętrza i wielkości sali.
Występ kabaretu - wysoki poziom Zbyt mała odległość między rzędami krzeseł - czułem się niekomfortowo nie mając gdzie ułożyć nóg Organizacja szatni - fatalna
Aśka, jak zawsze wymiatała !!! Pozostała część zespołu również jak zawsze super.
Jak zawsze śmiesznie i zaskakująco. Super zabawa
Fantastyczna zabawa!!! Inteligentny humor , super atmosfera!
Fantastyczny występ,dawno tak się nie bawiłam,fenomenalna Joanna Kołaczkowska,bardzo życiowe tematy, z wieloma się utożsamiałam i pewnie dlatego tak się uśmiałam.Polecam innym i już nie mogę doczekać się nowego programu
Wczoraj byliśmy z mężem na Wady i Waszki. Rewelacja! Naturalny kontakt z publicznością, super humor, teksty, uśmiałam się do łez. Dwie godziny ani chwili przestoju. Pani Joanna ... jestem Pani wielbicielką-wspaniała i jaki głos ! Polecam bardzo, już mamy bilety na 7 kwietnia :) Zdecydowanie polecam!!!
Najlepsi w każdym calu!
Małgorzata 07.01.2020 19:49
Genialne, wesołe, zabawne, super relaks. Jedyny zarzut, to do organizatorów/gospodarza Buffo . POTWORNY ZADUCH, brak powietrza, szczególnie pod balkonem. Chyba z tego powodu w tym miejscu więcej nie zdecydujemy się na oglądanie Hrabi. Występ BEZ ZARZUTU.
Hrabi - jak zwykle rewelacja.
Wspaniały, błyskotliwy występ. Najlepszy polski kabaret. Bez polityki a śmiesznie i inteligentnie. Szczęki bolały od śmiechu pod koniec. Mistrzowie. Z pewnością wybiorę się na inne występy kabaretu. Panowie super, Pani Joanna-kobieta petarda. Dziękuję za świetny wieczór!!!
Jak zawsze wyśmienity występ. Świetna zabawa i humor. Jestem pod wrażeniem zdolności aktorskich i wokalnych. Jesteście najlepsi. Leon
Pierwszy raz byłem na żywo...Szedłem na kabaret Hrabi i po nowe skecze, których jeszcze nie widziałem .....dostałem Sztukę zjednoczoną w kooperacji i integracji z widzami. Mieniła się śpiewem, pantomimą , chwilową ciszą ....rolowaniem śmiechem.... Jak Świąteczna choinka.....w domowej atmosferze stworzonej przez zespół i wrażliwą widownię. Powoli rozpakowywany prezent okazał się .....lustrem....a w nim to co jest. Od dzisiaj nie opuszczę już Hrabiego....
Znakomity spektakl, świetna zabawa, dużo śmiechu. Znakomite wstawki improwizowane, piosenki z tekstem podstawianym ad hoc (!). Po prostu nie było słabego punktu. Wszyscy, cała czwórka, re-we-la-cyj-ni!
Super, dałabym 10 gwiazdek gdyby była możliwość ☺️
Wspaniałe, niesamowicie trafne teksty - improwizowane w interakcji z publicznością.
Świetny program. Dużo interakcji z publicznością. Polecam
Super atmosfera . Świetnie się bawiliśmy.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Kielce inne wydarzenia